زیبایی دختر تماشاگر بازی روسیه و بلژیک باعث شد گزارشگر عرب از خود بیخود شده و زیرآواز بزند

+312
رأی دهید
-71

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  در صدر اسلام هم همینطور بود. همینکه زنگ دبستان میخورد و عایشه همراه با دوست هاش از مدرسه در میامدند، رسول شنگول میشد و چهچه زدن را شروع میکرد!هر کس هم میپرسید چه میکنی، پاسخ میداد تو فکر کن اذان میدم!
  90
  412
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۳
  ۲۲
  romano - تهران، ایران

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. موش بخورتت چقدر تو با مزه ای. واقعا تو یک ثروت و افتخار برای ایرانیان هستی. حیف اینهمه استعداد
  264
  43
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۹
  ۵۳
  حاج مهدی مین روب - تهران، ایران

  البته زیبایی و جمال زن همیشه قابل تحسینه ولی نه دیگه گزارشگر ورزشی رو از خود بیخود کنه ، بنده خدا چقدر زود هم با یه نگاه به عشق رسید
  22
  126
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۰
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  [::romano - تهران، ایران::]. مگر الکی‌ نوشت؟ فقط از عربی‌ به فارسی‌ ترجمه کرد. خوب یعنی‌ ما مقصر هستیم.زمانی‌ که از عربی‌ به فارسی‌. ترجمه. اینقدر مسخره در می‌‌یاد؟ من که می‌‌گویم. افتخار ایرانی‌ است.حال اگر شما زوری زوری به ایرانی‌ می‌‌چسبانید. دیگر سخن دیگر. کم که می‌‌آورید. همه پان ایرانیست می‌‌شوید. در ۵۰ سال دیگر از آخوند تشکر هم خواهیم. کرد. جداهی دین از شریهت در اروپا ۴۰۰ سال طول کشید. در وسط آن هم یک جنگ ۳۰ ساله خانمان بر انداز. یک کشور در دنیا نشان دهید. که عرض ۴۰ سال .مردمش این همه تنفر از اسلام نشان دهند؟ انتخابات کم نشان داد؟ جداهی دین از شریهت در ممالک ما ۴۰ سال طول کشید. تمام با اسلام .کاری که هدایت. کسروی. ایرج میرزا. امیر کبیر در عرض ۳۰۰ سال نتوانستند انجام دهند. آخوند ما در عرض ۴۰ سال انجام داد. که بنیاد این دین.یک جرثومه فساد است. تمام با اسلام. حالا هر نمونه. امامی.امریکاهی. شیعه سرخ علوی. یا لیبرال. تمام.
  29
  144
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۱
  ۳۷
  Negin.uae - دوبی، امارات متحده عربی

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. کسی تاحالا بهت گفته خیلی بیمزه هستی؟
  148
  34
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۱
  ۳۷
  Negin.uae - دوبی، امارات متحده عربی

  هزاربار برام ثابت شده عرب بهتر از ایرانیی است که صبح تا شب دروغ میگه.میگه رای نمیدم بعد می بینی رفته رای داده.میگه رای میدم بعد می بینی نرفته رای بده.میگه از داخل ایران کامنت میذارم بعد می بینی وسط اروپاست.از ستاد فیلم میذاره یعنی کسی نرفته رای بده خوب تو ایران صبح و ظهر جمعه کسی بیرون نمیادوسط گرما.خیلیها شب ساعت ده و یازده و دوازده رفتن رای دادن.این دروغو که کسی رای نداده کجای دلم بذارم؟
  133
  40
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۸
  ۲۳
  iRONiC - استکهلم، سوئد

  ماشالا چه کاسه کوزه ای هم داره.
  11
  60
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۳
  ۵۱
  Akhond zed Iran - توکیو، ژاپن

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::] دمت گرم رفیق با کامنت هات حال میکنم خصوصا در مورد دین زیر شکم ضد زن خشن و تبعیض امیز اسلام که فرهنگ عرب اونم عرب عقب مونده را ترویج میده.
  26
  108
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۵
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::romano - تهران، ایران::]. دوست خوب، شما چشم هاتون رو یکبار غسل بدید که چون کامنت من رو خوندید یک وقت مستوجب عذاب الهی نشید.
  22
  62
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۱
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::Negin.uae - دوبی، امارات متحده عربی::]. چند نفری گفته بودند، مرسی که تاییدشون کردید، اما من که از رو نمیرم، باز هم خواهم نوشت.
  24
  54
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۲
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::Akhond zed Iran - توکیو، ژاپن::]. [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. از نظر لطف شما دوستان تشکر میکنم.
  19
  47
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۳
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  [::Negin.uae - دوبی، امارات متحده عربی::]. از مثبت‌ها که به طنز او می‌‌دهند. درک کردیم.چقدر بیمزه است. شما چطور ؟ از این که عرب را بهتر از ایرانی‌ می‌‌دانی‌. عجیب نیست. سید. دیگر. امروز صبح با یک اسم دیگر نبودی. که قهر کردی رفتی‌ ؟ دوباره با اسم جدید آمدی؟ حالا چرا دوبی‌ و بحرین؟ جای دیگر پیدا نکردی؟ یا لوس انجلس. سیدنی. کانادا .را بقیه، برادران رزرو کرده؟
  20
  57
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۲
  ۳۰
  aram2255 - ایلام، ایران

  [::Negin.uae - دوبی، امارات متحده عربی::]. اتفاقا آقای سبکبال خیلی هم بامزه هستند. من خیلی اوقات کامنتهارو صرفا برای خوندن کامنتهای بامزه ایشان میخونم.
  18
  49
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۳
  ۴۱
  Buddliea - لندن، انگلستان

  ما که زیبایی ندیدیم جز دو تا لنگ دراز
  8
  42
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۶
  ۳۷
  Negin.uae - دوبی، امارات متحده عربی

  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. حرفات با خمینی مو نمیزنه نه فعل و فاعل رو درست میذاری نه میفهمی چی ب چیه.داری با یک خانم میحرفی.سالها بین ایران و دوبی رفتم و اومدم.هم ایرانی دیدم هم عرب.الان میتونم مقایسه بکنم.عرب دهبار از ایرانی بهتره.چرا؟چون الکی دروغ نمیگه.ایرانی تو کاروتجارت قسم مادر میخوره وبهت جنس میندازه.عرب نمیکنه.عرب مردم داری میکنه ایرانی جنس قالب میکنه.شماها با عربهای داخل کشورهای عربی برخورد نداشتین نمیدونین.فقط الکی میحرفین.الان عرب شده ایرانی ایرانی شده عرب.خصلتهای بدوخوبشون باهم جاشون عوض شده.قبلن عربها بد بودن ایرانی خوب. الان برعکسه.کافیه فقط بخوای نگاه کنی و سفر بیای.
  37
  12
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۲
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::aram2255 - ایلام، ایران::]. خجالتم ندید، ارادتمندم.
  12
  25
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۸
  ۵۰
  رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. خوبه من از آمریکا هستم و کامنت میزارم این سایت چند سال. حالا این جا پر شده از این گره گوریهای دهاتی بی سواد مثل شما معلوم نیست از کدوم دهاتی تو اروپا هستید.
  45
  20
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۶
  ۶۸
  یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا
  بهترین تنبیه برای این آزار دهندگان که آگاهانه و از قصد مردان را معضل روحی و چالش مخصوصاً جسمی می‌کنند، بردن آنان به مکانی که تا آخر عمر، مرد به خود نبینند.
  28
  13
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۰
  ۶۸
  یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا
  حالا چرا اینقدر ناخونای پاش بلنده؟
  27
  9
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۲
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. تصور کن ترا ببرند به مکانی که میله نداشته باشد ؟ وای وحشتناکه فاطی خخخخ البته تو حرفه ای هستی دیوار هم برایت حکم میله را دارد
  8
  22
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۸
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. تو ساندیست را بنوش و رای بده و پولش را بگیر
  8
  23
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۹
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::].در صدر اسلام سکس سه نفره مد بود ببین چقدر پیشرفته بودند .... سه نفری در یک بستر ،روایت داریم که سکس گروهی اختراع ....بوده تکبییییییر
  5
  20
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۲
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::Negin.uae - دوبی، امارات متحده عربی::].تا کور شود هر آنکه نتواند دید میبینی که از تو با مزه بیشتر طرفدار داره و لایک میخوره
  9
  23
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۳
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::Negin.uae - دوبی، امارات متحده عربی::].پس ثابت کردی که از تخم و ترکه ی سوسمار خوران وحشی هستی و خون آنها در رگهایت جاری ست اگر که سید هم باشی دیگه اصل جنسی و حاصل ....اعراب به جد و آبادت هستی
  9
  21
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۵
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::Negin.uae - دوبی، امارات متحده عربی::]. دروغ بزرگتر از قران ؟همین اعراب وحشی بزرگترین دروغشان همین قران است
  9
  26
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۱
  ۶۸
  یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. شما در هر کامنتی که مینویسی به نحوی سکس رو عنوان میکنی. از قدیم گفتن: درخت هر چی بارش بیشتر، سرش زیرتر. یعنی کسی که احتیاج ندارد، در باره‌اش صحبت هم نمیکند. ولی محتاج فکر و ذهنش مرتب در همون مسائل چرخ می‌خورد.
  23
  16
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۶
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::] حالا تو خودت رو ناراحت نکن. تمام فکر و ذهن شماها تنبیه و زندان و شلاق و زدن و کشتن هستش. به قول اون شیخه شماها مثلا نماز میخونید باید فکر و ذهن انسانی تر و شبیه به خداتر داشته باشید ولی برعکس هر چی بیشتر نماز و دعا و فاطمه و غیره میکنید بیشتر خشن تر و وحشی تر و درنده تر میشید.یا خدا رو اشتباه گرفتید یا ریا و تقیه شما نتیجه نمیده و خداوند اینطوری شماها رو رسوا میکنه. قطعا رفتار و کردار و گفتار انسانها نشان از نهان و دل و فکر آنهاست و تو هم حتی در بهترین حالت رفتار و اخلاق بازم میشه نشانه های توحش و بی خدایی و بی وجدانی رو کاملا از حرفهات تشخیص داد پس لطفا پشت اسامی قایم نشید دردی دوا نمیکنه و این لایه ریا و فساد اخلاقی و توحش شماها توسط خدا دیده میشه و تو این دنیا هم کسی شما رو تحویل نخواهد گرفت چون رسوا خواهید شد.
  3
  15
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۰
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. بنظرم اون نماز جماعت که میگن از همون لغت جماع گرفته شده!
  4
  20
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۹
  ۴۵
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  [::Negin.uae - دوبی، امارات متحده عربی::]. مشکل ما اینه که ایرانی جماعت نمی تواند اشکالات خودش را ببیند و می خواهد ناکامی را به گردن دیگران بیاندازد الان هم که یک نظام اسلامی بر اینجا حاکم شده عربها سیبل شدند در حالی که اعراب پس از حمله مغول یعنی حداقل طی هفت قرن گذشته هیچ کنترلی بر ایران نداشتند و مردم ایران دلشون می خواست می توانستند از اسلام خارج شوند ولی این کار را نکردند هشتاد درصد امام زاده های امروز طی دو قرن اخیر ساخته شدند اما ما باید اعراب را مقصر بدانیم اعراب نه به زور از سر مردم حجاب کشیدند نه به زور حجاب گذاشتند ما ایرانیها این کار را کردیم اما باز ازعراب را مقصر می دانیم تا زمانی که ما مشکلات خودمان را به گردن دیگران بیاندازیم همین آش و همین کاسه
  11
  6
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۲
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه::]. البته به زعم شما و سایر آخوند ها اجداد ما با آغوش باز اسلام آوردند و آن رود ها که از خون ایرانی جاری شد از گردن داوطلبان خارج شده بود که شادمانی خود از مسلمان شدن را به نمایش بگذارند. بعد ها هم چون سید و کاسه لیس سید و خائن به میهن زیاد شده بود، اگر هم کسی میخواست از اسلام خارج شود کسانی مثل سرکار آنها را گردن میزدند که سایرین همچون هوس هایی نکنند. بیشرمی شما انتهایی ندارد. به کوری چشم دشمنان ایران که شما نماینده شان هستید، ملت ایران در انتصابات اخیر یک بیلاخ بزرگ تقدیم رهبر شما و دشمنان سرزمین ما کردند.
  4
  15
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۰
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Negin.uae - دوبی، امارات متحده عربی::]. درک عرایض جناب ذرتشت درایت و توجه نیاز دارد که تمام کاربران این سایت با آن آشنا هستند. چنانچه شما مشکلی در درک چیزی دارید، در قوه ادراک خود تجدید نظر بکنید. اگر هم نتیجه ای نگفرفتید که باید گفت: You are beyond repair.
  4
  14
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۵
  ۳۱
  tiger.man - هامبورگ، آلمان
  کامنتها را که میخونم متوجه میشم چرا ملتی عقب مانده هستیم. خارج نشینان که ماشالا آخرشن. روانشاد جیمز موریه خوب ما ایرانی ها را شناخت اگه بود به کتابش این عبارت را اضافه می‌کرد که ملتی هستند که پریودی خانمها را هم به به انقراض دایناسورها ربط می‌دهند. آنهایی که روان شناسی جمعی گوستاو لوبون را خوندند می‌فهمند چی میگم.
  16
  5
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۰
  ۳۱
  tiger.man - هامبورگ، آلمان
  بحث عرب عجم نیست. از این بدترش ایران اتفاق میافته. مثلا کجای دنیا در قرن 21 به زندانی تجاوز میشه جز ایران. تهران و شیراز و اصفهان نرفتم تا حالا ولی شنیده ها حاکی از. بیخیال. اگر یک میلیاردم ادعامون که همش کاذب و پوچ و خالی از ذره ای صداقت و منطق و شعور انسانیه ولی متاسفانه هشتصد برابر سیاهچاله تون 618 حجم داره کمی مسئولیت پذیر بودیم و منطق داشتیم و بلد بودیم صحبت کنیم خامنه ای و رئیسی و این جک و جانوران در بهترین حالت نظافتچی مسجد محلشون بودند نه رهبر و رئیس جمهور. رئیسی هم از سر این ملت متوهم زیاده بخصوص این خارجکی هاش که از منطق وجودی دمکراسی فقط سکس و شراب و لخت شدنش بلدن.
  13
  6
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۱
  ۴۵
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. خیر خامنه ای رهبر من نیست چرا که برخلاف شما یک دیکتاتور هیچوقت محبوب من نیست حالا چه از نوع عمامه ای باشه چه از نوع کرواتی تنها فردی که من برای او در عصر جدید احترام قائلم مصدق بوده ولی به او هم انتقاداتی دارم در مورد اسلام هم بله در ابتدا اسلام به شکل اجبار وارد ایران شده ولی در ادامه مردم آن را پذیرفتند این که ما را کشتار کردند یک بهانه از سوی خاورمیانه ای ها بوده چرا اسلام نتوانست با کشتار در اروپا جایی برای خودش باز کند ؟ چرا ا که اروپایی ها اسلام را مغایر ارزشهای خود می دیدند در غرب زن ارزش داشت شادی و رقص و مشروب اهمیت داشت بخاطر همین آنها با تمام وجود در مقابل اسلام ایستادند برخلاف خاورمیانه ای ها که اسلام را در تعارض با ارزشهای خودشان نمی دیدند و با آن کنار آمدند
  3
  7
  ‌چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۷
  ۶۲
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. در صدر اسلام هم همینطور بود. همینکه زنگ دبستان میخورد و عایشه همراه با دوست هاش از مدرسه در میامدند، رسول شنگول میشد و چهچه زدن را شروع میکرد!هر کس هم میپرسید چه میکنی، پاسخ میداد دارم آیه نازل می کنم !
  1
  9
  ‌چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۶
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::Negin.uae - دوبی، امارات متحده عربی::]. [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. [::آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه::]. ....رو ببین که خودشون رو داخل میوه ها میکنن. ساندیستون رو ...بزنین بابا.
  1
  2
  ‌چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۶
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. فاطی جون چون تو به همه چیز نگاهت سکسی و شهوانی ست عزیزم مثل ..... و بقیه خخخخخ
  1
  4
  ‌پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۲
  ۶۸
  یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. مثل من و بقیه؟؟
  0
  0
  یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.