سعید جلیلی از مردم برای پرداخت بدهی ۱۵۰ میلیون تومانی اش درخواست کمک کرد

اعتماد نوشت: ساعتی پس از اینکه سعید جلیلی با حضور در مسجد فاطمیه هر رای را یک «موشک نقطه‌زن» خواند، صفحه اینستاگرامی او در پیامی از مردم خواست تا به او در مسیر جبران هزینه‌های ستادش کمک کنند.
 
ظاهرا «پس از انصراف جلیلی از نامزدی در انتخابات، ستاد مرکزی تبلیغات ایشان به جمع‌بندی مالی جهت تسویه حساب و پرداخت بدهی اقدام نمود» و بعد از بررسی بیشتر مشخص شده که حدود «۱۵۰ میلیون تومان» بدهی از اشخاص حقیقی ایجاد شده و یاران جلیلی در همین راستا از مردم خواسته‌اند تا با «پرداخت اندک اندک این هزینه» یاری‌گر آنها باشند.
 
پیامی که متن آن با اعلام شماره حسابی از محمدحسن روزی‌طلب به پایان رسیده اما حاشیه‌های متعددی ایجاد کرد و واکنش‌های بسیاری ازسوی افکار عمومی درپی داشت که این سوال برای‌شان پیش آمده بود که اگر این کاندیدای اصولگرا نتوانسته هزینه‌های دو هفته‌ای ستاد انتخاباتی‌اش را مدیریت کند، چطور قرار بود به مدیریت ۴ ساله کشور بپردازد؛ آن‌هم در شرایطی که احتمالا از پیش مشخص بوده که قرار است از عرصه رقابت کناره‌گیری کند.
+18
رأی دهید
-154

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  الان میگم فاطی بریزه به حسابت!
  10
  229
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۲
  ۴۱
  Afshin51 - مادرید، اسپانیا

  برو از جنتی بگیر که مورد تأییدش هستی ما یکم پول خورد داشتیم دادیم گدای قبلی.
  9
  234
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۴
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  این جماعت شرف را خوردند و حیا را ....
  9
  207
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۸
  ۳۹
  rahjoo - مازندران، ایران

  همین دوساعت پیش اخونده با شیشه دودی پشت صیغه ای نشونده بود نمره پلاک قم پتو متو رو داد خشکشویی با صیغه اش زد به ویلا. به رفیق ابله مث خودم گفتم بیکاریم یه عمر دور هر چی بسیج و هیئت رو خط کشیدیم مام می رفتیم قاطی اینا الاف دکون دسگاه و اجاره با افزایش کنکوردیش نبودیم . اصلن نمیدونم تو ایران چیکار داریم می کنیم.تقریبن هر کی رو دیدم مخالف رژیم هست ولی بازم جلو چشم ما هر غلطی می کنن از پول اب و برق چند برابری ما میزنن به لفت و لیس و ما مردم هاج و واج.B52بیا که از ما مردم بشدت صبوووور برانداز درنمیاد.
  6
  33
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۳
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  من شصت مییلونش رو همین الان با انگشت لایک فیس بوکی ام ریختم به حسابت. بخوای دست چپم رو هم میارم بالا که بشه ١٢٠ میلیون. بابا اینا دیگه چه تخم حرومی هایی هستن
  2
  49
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۰
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  در حکومت اسلامی همه مسئولان ،خلافکار ، دزد، و قاتل هستند .مگه میشه توی اصولگرا ۱۵۰ میلیارد تا حالا ندزدیده باشی؟!؟ برو این دام بر مرغ دگر نه.
  4
  45
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۶
  ۵۹
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان

  شوخی نکن!
  0
  40
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۰
  ۴۵
  iranmona - لیدز، انگلستان

  زنت ‌ و دختران‌و‌نوه هات را به برادران عراقی،سوریه ای ،لبنیاتی و‌فسلطینی بفروش ،پول بدهیت در میاد . خودتون گفتید به ابن‌برادران‌ دختر بدهید . حالا آستین بزن بالا براشون . پولی خوبی از فروش شون بدست میاری .
  5
  58
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۰
  ۵۱
  iransabz - تهران، ایران
  درود،. جلیلی، چوب حراج رو بردار و بزن به زن و دخترت، بفرستشون یهدشب پیش رهبرت تا مساله ات حل شود. پاینده ایران،. زنده باد ایران و ایرانی
  2
  10
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۴
  ۶۷
  1954Omid - بلژیک، بلژیک
  رو که نیست سنگ پای قزوینه . تو دیگه خیلی پر روحی . پیش فاطی و مردم نگو بیا یکبار هم شده راستشو بگو خودم این پول به یوو برات میریزم به بانک سوئیست .فقط بگوچقدر تا حالا رانت و دزدی کردی ؟
  2
  7
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۱
  ۵۵
  ادوینو - گوالف، کانادا
  مردیکه چُلمک آفساید ذوب در ولایت مستبد اسلامی ایران مگر مردم تو را نامزد افتضاحات رئیس جمهوری معرفی کردن که خرجشو از مردم میخواهی برو این پولو از رهبر چُلمکت یا از شورای خرفتان نگهبان بگیر که این آش را پختن شماها فقط پررو نیستید بلکه ک...ی پررو هستید.
  0
  0
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.