رئیسی برنده «انتخابات» شد

عصر ایران : برغم گذشت بیش از 6 ساعت از پایان رأی گیری، هنوز وزارت کشور حتی نتایج اولیه انتخابات ریاست جمهوری را اعلام نکرده است. این در حالی است که در دوره های قبل، ساعتی بعد از اتمام رأی گیری، نتایج صندوق های کوچک و مناطق کم جمعیت اعلام می شد.
 
خبرهای غیر رسمی از برنده شدن  برغم این سکوت، اما خبرهای غیر رسمی حکایت از این دارند که میزان مشارکت در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری از 50 درصد بالاتر رفته است و سید ابراهیم رئیسی، پیشتاز آراست و با رسیدن به حد نصاب قانونی، در همین دور نخست، برنده انتخابات می شود.
 
بر همین اساس گفته می شود محسن رضایی هم توانسته رتبه دوم را به دست بیاورد و عبدالناصر همتی و امیرحسین قاضی زاده هاشمی، سوم و چهارم شده اند. با این حال، هنوز آرای شهرهای بزرگ و پرجمعیت شمارش و تجمیع نشده اند؛ هر چند که در نتیجه نهایی تغییری حاصل نخواهد شد.
 
میزن آرای باطله نیز بیش از دوره های قبل عنوان شده است.
 
 با این حال، هنوز رسماً خبری اعلام نشده و باید منتظر بود و دید که وزارت کشور و شورای نگهبان، نهایتاً چه چیزی اعلام می کنند.
 
59 میلیون و 310 هزار و 307 نفر در این انتخابات واجد شرایط رای دادن بودند.
 
گفتنی است تا کنون محسن رضایی و عبدالناصر همتی پیروزی رئیسی را به او تبریک گفته اند.
+19
رأی دهید
-229

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  احتراز - دورف، آلمان

  برنده انتخابات؟؟؟؟ از قبل انتصاب شده بود
  13
  213
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۰
  ۵۶
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  با ۱۱۰٪ آرا! . تبریک!
  5
  130
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۱
  ۳۱
  arian1 - ابادان، ایران

  انتصاب این آخوند جنایتکار و بی سواد نشان دهنده وضعیت خراب و متزلزل نظام فاسد اسلامی است.
  12
  153
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۲
  ۶۰
  vg2000 - اسلو، نروژ

  جدی عجب رقابت شانه به شانه ای بود اینا دیگه مردم پشماشون نیستند
  6
  108
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۵
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  یک انتصابات از قبل تعیین شده توسط رهبر حسین زده با هزاران تقلب در انتخابات و با آرا و آمار کاملا جعلی که نشان دهنده ی این است که در اسلام مردم هیچکاره هستند و انتخابات هم کاملا نمایشی و صد در صد انتصابی است
  7
  106
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۸
  ۶۰
  mina minavand - هانور، آلمان

  رییس جمهوری که هرگز از ایران نمیتونه خارج بشه برای اینکه دستگیری در انتظارشه. کارش رو بدتر کردند.اینو واقعا میگن عدالت اسلامی. تک تک کسانی که رای دادن در قتل تمام کسانی که این ملا انجام داده شریک هستند.سرنگون باد جمهوری اسلامی.
  9
  120
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۲
  ۴۱
  الفارد - وردینگ، انگلستان

  خخخخخ. از سه ماه پیش معلوم بود. به این می‌گویند انتصابات و نه انتخابات!
  4
  74
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۹
  ۴۷
  اصحاب کهف - کلن، آلمان

  گویند که ح م ا ل قاتل اعلام کرد از هر صد نفر 150 نفر به رییسی رای کردن
  7
  53
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۱
  ۴۰
  FETNEH. - نوشهر، ایران

  از 50 درصد بالاتر رفته . دروغ که کنتور نداره شماره بندازه .
  8
  62
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۵
  ۴۵
  تحت تعقیب وزارت - لندن، انگلستان

  حضرت آیت الله قتل عام شش کلاس سواده که در ١٩ سالگی هم زمان دادستان دو تا استان بوده در دهه ٥٠ زندگی اش رئیس جمهور شد ! حالا باید دید لوکوموتیر ( بخوانید لوکوموتیو) را مثل دهه شصت تند می راند یا الان که اوضاع عوض شده و ارزش ها دیگر آن ارزش های قبلی نیست و به همین دلیل جلیلی و زاکانی برعکس سال های قبل جای مهر بر پیشانی خودشان را با کرم پودر کم رنگ کردن ایا ایت الله قتل عام هم برای کسب محبوبیت تا رسیدن به رهبری منعطف تر عمل می کند یا خیر !
  8
  52
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۱
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  با احتساب ۸ سال رییسی، ۱۶ سال متوالی رییس جمهور این مملکت آخوند روضه خون هستش، چه بلایی سر این مملکت اومد واقعا! هیچ کشوری تو جهان چنین ننگی رو تو تاریخش نداشته.
  6
  71
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۵
  ۵۹
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان

  عجب سیرکی، هر ملت سزاوار دولتی است که برایش حکومت می‌کند.
  2
  77
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۶
  ۵۳
  حاج مهدی مین روب - تهران، ایران

  جوری بیان میکنن که رییسی انتخاب شد گویا توقع اسم دیگه ای رو داشتن ، ایشون از اول انتخاب شده بودن و انتخابات هم مثل سالهای قبل نمایشی بیش نبود . امیدوارم که بتونیم با اتحاد و با کنار هم ایستادن این شیاطین و از ایران پاک بیرون کنیم تا شاید دوباره وطنمون نفسی تازه بگیره و طعم و لذت دوباره زندگی رو بچشیم ، ایران جای خیلی خوبیه عزیزانم ولی با وجود این اقایان امکان زندگی پاک و ازاد وجود نداره
  5
  37
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۳
  ۳۹
  The Green mile - مدیسون، ایالات متحده امریکا

  میگن ارای باطله هم دوم شده خخخ
  6
  34
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۶
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان::]. شامل مردم ترکیه هم میشود؟ دست کم ما ایرانی‌‌ها نشان دادیم. که بعد از فاجعه سال ۵۷ عقل خود را بدست اوریدیم. دیگر از این بهتر نشان دادن؟ تراژدی در این است. که مردم ترکیه. سال‌ها کوشش .که این رجب، که همان شیخ علی‌ بدون عمامه است. به زباله دان تاریخ ریزند. ولی‌ هر ۴ سال با ۶ میلیون ری ترکان خارج از کشور دوباره انتخاب. کسانی‌ که در اروپا زندگی‌. از سوزیال اینجا استفاده. از آزادی فردی اینجا استفاده. ولی هر ۴ سال به صندوق ری. و کسی‌ را انتخاب. .که خواهان اعدام مخالفین. و زمانی‌ که پای زن وسط آید. نظرش به نظر آقا از همه نزدیکتر است. بله می‌‌دانیم لازم نیست.سخن فیدل کاسترو را تکرار کنید. هر مملکتی شایسته حکومتی است.که دارد.البته به کاسترو هم می‌‌شود گفت..کل گر طبیب بودی. سر خود دوا نمو دی. دیگر مردم ایران چگونه نشان دهند. ؟ بله ما ایرانی‌‌ها فرخ نگهدار داریم. کم هم نیستند. ولی‌ ۶ میلیون فرخ نگهدار ترک در اروپا؟
  13
  30
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۳
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  ریس جمهوری که نتواند به کشورهای غربی و اروپای و الخصوص امریکا سفر کند از ترس اینکه نکند دستگیرش کنن بخاطر جنایتهای که مرتکب شده است , هیچ ارزشی نه برای مردم و نه برای خود حاکمیت در ایران دارد !
  3
  35
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  اول پائیز رئیسی به کلاس هفت خواهد رفت ، انشاالله اخر سال ۱۴۰۰ کلمه پروپاکاند و لکوموتیو را درست تلفظ خواهد کرد . البته در حال حاضر در قتل و غارت انسانها احتیاج بتحصیل ندارد(خودش دکترا دارد)
  6
  38
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۱
  ۴۴
  maradona - براتیسلاوا، اسلوواکی
  خداروشکر لا اقل 4 ساعت از اینجا تا کنسولگری ایران در پراگ رانندگی کردم تا رای بدم لااقل همین از تو صندوق درومد
  18
  8
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۵
  ۴۴
  maradona - براتیسلاوا، اسلوواکی
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. واقعا دیگه ایندفعه بهت مثبت دادم خیلی زیبا نوشتی
  4
  10
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۴
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  مگر قراری غیر از این بود!!!؟
  1
  13
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۲
  ۵۹
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. ای بابا شما عصبانی زیاد زیاد!! البته که شامل ترکیه و آذربایجان که یک خانواده صاحبش شدن هم میشه.تا زمانیکه دین از سیاست جدا نشود پیشرفتی نخواهد شد و اگر شد دوام نخواهد داشت.
  1
  9
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۳
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران
  [::maradona - براتیسلاوا، اسلوواکی::]. نمیدونم قیمت بنزین اون ورا چطوریه ولی امیدوارم واریزی هم به حدی باشه که خستگی اون ۴ ساعت رانندگی از تنت بیرون بیاد.
  5
  12
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۵
  ۶۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  رئیس جمهور محترم و منتخب امت، امید آنکه با استعانت از درگاه خداوند متعال، انفاس قدسی ارواح طیبه شهدا و امام شهدا، رهنمودهای مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و دعای خیر، همراهی و همکاری ملت نجیب و سرافراز ایران، در تحقق وعده های خود در بهبود معیشت، رفاه ، آرامش و آسایش مردم و تامین حقوق مصرح آنان در قانون اساسی در کلیه عرصه های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی و نیز توجه به نقش مردم و حفظ و ارتقاء شان و جایگاه ملت بزرگ ایران در فضای داخلی و بین المللی موفق باشید.
  7
  3
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۲
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::maradona - براتیسلاوا، اسلوواکی::]. در مجمع سلطان بخواند. شاعر دربار.در وصف سلطان .آنقدر قافیه داغان. که همه سکوت. بجز دلقک دربار، که احسن گویان صدا بلند کرد.نمی‌ دانم از مثبت دادن. کسی‌ که ۴ ساعت می‌‌راند.تا آری به صندوق شیخ علی‌ ریزد. چه برداشتی باید داشته باشم. باید خیلی‌ مزخرف نوشته.انتقاد خود را به این پان ترکیست در مورد ایرانی‌‌ها .پس می‌‌گیرم. و شما هم دیگر به من مثبت ندهید. اگر یک مرید ریش آقا .به من مثبت دهد. شب دیگر خواب ندارم.ما را با امت ریش سخنی نیست. پان ترکیست دست کم وطن پرست است. نه وطن فروش. هر چند که راه بی‌ راهه. و وطن پرستی او. بر کول دیگران سوار. ایرانی‌ که خود را امت "شتر" می‌‌نامد. و اریو برزن خود را لو می‌‌دهد. افشین او بابک خرمدین را به قتل می‌‌رساند.امتی که کریم خانش چند سال دوام ولی‌ قاجارش. تمام نشدنی‌ است.امتی که امیر کبیر خود را به قتل.و دلقک به جای او. امتی که رضا شاه او را تبعید.ولی جشن می‌‌گیرد.امتی که خلبان بوهینگ را می‌‌دهد.ولی‌ در عوض یک نعلین پوش .آفتابه به دست را جشن می‌‌گیرد.همان امتی است. که ۴ ساعت می‌‌راند. تا به خفت ایرانی‌ ری دهد.
  4
  3
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۹
  ۵۹
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. در کامنت آخرتان جواب خودتان را چه زیبا گفتید.
  0
  0
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.