فرمانده سابق سپاه: مردم حقشان است سرخورده باشند چون به فرد دقیقی رای ندادند

ایلنا: مسئول قرارگاه فرهنگی و اجتماعی حضرت بقیة‌الله الاعظم (عج) گفت: مردم دچار سرخوردگی شده‌اند که البته بخشی از آن تقصیر خودشان است چراکه در این ٨ سال گذشته به فرد دقیقی رای ندادند.

سردار عزیز جعفری با حضور در شعبه اخذ رای مسجد قبا در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، عنوان کرد: ۴٣ سال از انقلاب اسلامی می‌گذرد و وارد گام دوم انقلاب شدی  و مردم در این سال‌ها همواره در برابر دشمنی‌ها مقاومت کردند.

وی ادامه داد: دشمنان هر توطئه، تهدید و ترفندی که داشتند در طول ۴ دهه گذشته به کار گرفتند اما مردم ما در تمام این سال‌ها به ویژه ٨ سال گذشته مقابل سخت‌ترین فشارهای اقتصادی و تحریم‌ها ایستادند و از وعده‌های الهی است که بابت هر صبری پاداشی است.

سردار عزیز جعفری با بیان اینکه خداوند متعال بابت این صبر و تحمل پاداش می‌دهد، گفت: این وعده الهی است که در هر سختی آسانی است و به نظر می‌رسد در این دولت جدید و از سال ١۴٠٠ دوره آسانی مردم و کشور شروع می‌شود.

وی تاکید کرد: با مدیریت انقلابی، مردمی و دلسوزانه‌ای که اکثر کاندیداهای این دوره دارند، ان‌شاالله سختی‌ها را پشت سر می‌گذاریم و مردم شیرینی این دوره از انتخابات را خواهند چشید.
وی خطاب به عده‌ای که با صندوق رای قهر کرده‌اند، گفت: مردم حقشان است که ناراحت و دلخور باشند؛‌ چراکه این امکان وجود داشت که در ٨ سال اخیر مشکلات را بهتر برطرف کرد.

سردار عزیز جعفری ادامه داد: مردم دچار سرخوردگی شده‌اند که البته بخشی از آن تقصیر خودشان است چراکه در این ٨ سال گذشته به فرد دقیقی رای ندادند.

وی گفت: قهر با صندوق رای هیچ دردی را علاج نمی‌کند بلکه فقط دشمن را شاد می‌کند و مشکلات را بدتر می‌کند. اگر مردم می‌خواهند مشکلات حل شود باید پای صندوق رای بیایند و با دقت رای دهند.
+15
رأی دهید
-125

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  الحمدولله که فرد دقیقی از صندوق در آمد که با دقت تمام لوکوموتیر مملکت را هدایت کند تا از ریل خارج نشود و انشا الله مملکت را به قعر جهنم رهنمود خواهد شد تا خیال همه را راحت کند. موندم فردا چطور به همکار هام توضیح بدم که چرا رییس جمبور ما این شکلیه!
  8
  112
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۴
  ۲۲
  romano - تهران، ایران

  من آرزو میکنم برخی از اینها فقط حرف نزنن و خفه بشن مثلا اگر کسی مثل شریعتمداری مزخرف میگه مشخصه دشمن مردم ایرانه ولی این دستشون که در مقام به اصطلاح منتقد میان حال من رو بهم میزن حتی از چرت و پرتهای شریعتمداری منو بیشتر شکنجه میده.
  4
  43
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۰
  ۸۱
  میلاد2020 - داخائو، آلمان

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. سبک مغز، همکارهای تو که همه تو کمپ لیبرتی وامونده های تروریست منافق هستن. کدوم همکار؟ بگو هم جنایتکار.. حالا اینجا میخوای بگی تو حقوق بگیر دولت نیستی؟ کی باور میکنه... برو همکارای آبگوشتی خودتو رو سیاه کن.
  73
  10
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۳
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  [::میلاد2020 - داخائو، آلمان::]. مبارکه، مثل اینکه اسم پایگاه بسیج محلتون رو به داخائو تغییر دادید. الان هم پیامک واریزی برات میاد، صبر داشته باش.
  8
  42
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۸
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  ۸۱ سال از داخائو، آلمان گیر می‌‌دهد. به دیگران.که محل سکونت شما جعلی‌ است. اصلا نمی‌‌دانند. تفاوت زمان چیست؟ مثل مولا علی‌ خود فکر می‌‌کنند. زمین چارگوش است. یک تیتر اینجا می‌‌زارند. ساعت ۱۲ ظهر. ......بسیجی‌، ساعت ۳ شب از سیدنی یکی‌ شروع به ابراز عقیده، که ریش آقا .چقدر زیبا است. دیگری از لوس انجلس. ساعت دو شب. بله به کوری چشم شما. همین الان رفتم. ری دادم به رهیسی. اسم خود را هم گذشته .رزمجو.....؟ .... .باقی‌ می‌‌ماند. حتا اگر قلم به دستش. عینک ریبون .بر چشم. عکس آقا .بر روی لباس. و یک لپتاپ. تا به ما اینجا ثابت کند. رفته پای صندق ری. اینقدر نادان است. که نمی‌‌داند. داخائو شهر یا یک روستا کوچک هم نیست. بلکه یک اردوگاه کار برای یهودی ها.در زمان جنگ دوم بود. ۲۰ کیلومتری مونیخ. ولی‌ دیگران محل زندگی‌ خود را جهل می‌‌کنند،
  5
  13
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۵
  ۸۱
  میلاد2020 - داخائو، آلمان
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. اوف نمیری از این همه هوش؟ تو یکی فهمیدی بالاخره من کجام....منتظرتون می‌مونیم تو همین داخاوو .....فهمیدی ۸۱ سالمه. براوو به این هوشت ....بپا ندزدنت ... میگم تو این سایت غیر از صهیونیستهای کثیف و منافق های کمپ لیبرتی امثال تو عتیقه هم پیدا میشن خیلی عالیه....خلاصه جمعتون جوره ..فقط من و رزمجو کل جشنتون رو به هم میمالیم؟
  0
  1
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.