سردار رحیمی: حضور مردم ما را غافلگیر کرد / انتظار این حجم حضور و این صف ‌های بسیار طولانی را نداشتیم

انصاف نیوز : سردار رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: حضور گسترده مردم به نوعی ما را غافلگیر کرد. ما انتظار نداشتیم این حجم حضور و این صف ‌های بسیار طولانی را مشاهده کنیم.

سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ در حاشیه بازدید از روند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در حسینیه ارشاد،‌ در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: تا این لحظه هیچ مورد امنیتی و مشکلی برای اخذ رای‌ در سطح ۴۶۰۰ شعبه در تهران، شمیرانات و شهرری وجود نداشته است.

وی افزود: حضور گسترده مردم به نوعی ما را غافلگیر کرد. ما انتظار نداشتیم این حجم حضور و این صف ‌های بسیار طولانی را مشاهده کنیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: این صف‌ها به حدی طولانی بود که من تاکنون هنوز نتوانسته‌ام رای بدهم؛ چون با توجه به مسئولیتی که داشتم فرصت نکرده‌ام و از هفت صبح تا الان هر شعبه‌ای که سر زدیم شلوغ بوده است.

رحیمی تاکید کرد: یک مقدار مشکل دستگاه‌های احراز هویت در همه شعب اخذ رای وجود داشته که یا خراب بودند یا خوب جواب نداده اند که با تدابیری که انجام شد، وضعیت عادی شده است.

وی اظهار داشت: درود می‌فرستیم به این مردم و این ملت که هر زمان نیاز باشد با حضور خودشان امنیت موجود را تثبیت می‌کنند و این ظهور امروز واقعا دشمن‌شکن است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: دشمن و معاندین بیش از ۵ تا ۶ ماه است کار خود را برای دلسرد کردن مردم از انتخابات شروع کرده‌اند تا امروز محصول آن را بچیند؛ ولی امروز باید بیایند ببینند که هر چه می گویند ملت ما برعکس آن را انجام می‌دهند.
+12
رأی دهید
-240

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  لندهور - کلن، آلمان

  تیمسار سپهبد آخوندیان! دوره عنقلاب ۵۷ به ازهاری می خندیدن و عربده می‌کشیدن، ازهاری بیچاره، نوار که پا نداره، چرا که اون فلک زده تو اظهاراتش تو مجلس گفته بود با دوربین از پشت بوم نگاه می‌کرده و به خانمش هم داده بود و ایشون هم چیزی ندیده بوده و خلاصه که همش صدای نوار ضبط شده بوده! حالا ۴۲ سال بعد از این ماجرا، این آخوند درجه دار قضمیت اینجوری جای دوست و دشمن رو نشون می‌ده و هی پشتک وارو می‌زنه و منتظره بادوم هندی از دست عظما ست.
  7
  177
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۳
  ۵۶
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  همینکه گفت «یک مقدار مشکل دستگاه‌های احراز هویت در همه شعب اخذ رای وجود داشته که یا خراب بودند یا خوب جواب نداده اند که با تدابیری که انجام شد، وضعیت عادی شده است»!. تا اخرشو بخون!. فاطی که خسته شد از ۴۵ بار رای دادن
  5
  149
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۱
  ۴۱
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا

  تاپاله
  5
  163
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۳
  ۵۳
  مهدی52 - روتردام، هلند

  تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل !!!!!
  3
  138
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۸
  ۴۱
  Afshin51 - مادرید، اسپانیا

  سنتی و صنعتی دیگر اثر ندارد ،تیمسار رحیمی با گروهبان قندعلی تو رتبه و سواد یکیست اما یکجاهایی فرق دارد ، اگر گفتید چه فرقی ؟ گروهبان قندعلی مثل این یارو بیشرف و دروغگو نبود .
  8
  130
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۸
  ۳۵
  freedom of the press - تهران، ایران

  ته دار ته دیگی احمق خب می آمدی تو شعبه رای گیری محله ما اینقدر خلوت بود که مسئولین شعبه، آقایان داشتند با چیزشون بازی می کردند و خانمهای مسئول داشتند ریش هاشون را بند می انداختند
  5
  58
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۷
  ۳۵
  freedom of the press - تهران، ایران

  منظورم از محله ما تو دهنی به میمون احمقی نژاد است که به ملت گفته بود اگه این اجناس گر نه خب بیاید تو محله ما خرید کنید که ارزونه. تف تو سرافتت تیر خلاص زن زندانها.
  4
  54
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۹
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  یک کلام هم از مادر عروس. روزنامه‌ها خودشان .به زبان بی‌ زبانی‌ اعتراف .که خالی‌ خالی‌. گزارش تلوزیون یک آلمان. چیزی نزدیک ۱۲ درصد. تازه نصف هم عراقی بودند. بقیه هم دار و دسته فرخ نگهدار. این از هل حلیم در دیگ افتاد. ولی عجب تو دهنی به شیخ علی‌ زدن. دست کم دیگر ادای دمکراسی در نمی‌‌اورند. راه میان بر. به طرف فاشیست مذهبی
  5
  53
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۱
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  دروغ که حناق نمیاره. یکی از آشنایان ما که در یکی از مراکز اصلی رای گیری در غرب تهران فعال بود تماس گرفت (ساعت 19:30 به وقت تهران) و گفت از صبح تا حالا ما حدود 50 نفر رای دهنده داشتیم. در ضمن آشنای دیگری که در شهرداری تهران کارمند است گفت که به ما گفتند در صورت رای دادن سیصد هزار تومن به حقوق این ماه شما اضافه خواهد شد.
  3
  33
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۶
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  ما که صفی ندیدیم! نکنه منظورت صفهای جلوی خونه ننته؟
  5
  84
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۸
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  دوستان چرا متوجه نمیشید که این بابا چی میگه! همیشه "این حجم معنی اش حجم زیاد نیست، داره میگه باورمون نمیشه که اینقدر حجم کم اومدن رای بدن. ضمنا این بابا الان وردستهای ناموسش رفته سفر أومده زیر گلوش
  4
  33
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۷
  ۳۱
  Darknet - لندن، انگلستان

  خیلی دوست دارم من ازت بدون هیچ شکنجه ای یه بازجویی حسابی کنم و نتیجه اش رو به صورت خلاصه برای مردم از تلوزیون گزارش کنم و بعد مردم برات تعیین مجازات کنن.
  2
  23
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۴
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  برای حفظ بیضه اسلام ، بر هر مسلمانی واجب استکه هر کاری بکند و در صورت نیاز دروغ های شاخدار هم گوید . این اقای رحیمی بعنوان یک مسلمان انجام وظیفه میکند.من از ابتدای ۵۸ باین طرف شاهد دروغگویی مسئولان حکومت اسلامی در تمام زمینه ها بودم. مثلا در اعلام امار ادارات ، پس از انجام تحقیقات از طرف کارشناس مربوطه ، هر مقامی که امار را میدید ،بر حسب سلیقه خودش صفر هایی اضافه و یا کم میکرد ، ودر نهایت اماری که ارائه میکردنند با واقعیت خیلی فاصله داشت . ج.ا حتی در موارد امار تصادفات یا ترافیک و یا آلودگی هوای شهر ها هم دروغ میگوید
  3
  32
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۰
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  اون صفهای طویل که میبینی برای مامان و آبجی و زن و دختر آخوندها و پاسدارهاست. نه برای رای. البته در قزوین اون صفهای بلند برای بابات و داداشتو و خودتو و پسرته. خخخ
  6
  40
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۵
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::فضول میرزا - استکهلم، سوئد::]. مگه ننه ایشون چیزی خیرات میکنه؟!
  4
  34
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۷
  ۴۰
  Alphabet - پترس، یونان

  آهای ملت این ابله غافلگیر شده. یکی این دیوانه را از خواب غفلت بیدار کنه. هنوز فکر میکنه تو دوران قبل از ۵۷ زندگی میکنه. آیت لله بی بی سی دیگه مرده بدبخت مفلوک.
  4
  32
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۸
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. بدبخت اون ۱۴ اتوبوس عراقی ها را که شهر به شهر گرداندند تا رای و فیلم ازشان بگیرند به اسهال مبتلا شدند!
  3
  35
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۹
  ۴۱
  الفارد - وردینگ، انگلستان
  یک ویدئو به دست من رسیده روز پنجشنبه که توش یک عده پاسدار دارن رای میدن! رو برگه ها هم نوشته دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری! و به رئیسی هم دارند رای می‌دهند. یک روز قبل از شروع انتخابات به دست من رسیده ! کی پرشده ؟ نمی‌دانم. فقط نمیدونم چه‌طوری به دست خبرگذاری ها برسونم! ویدئو هنوزم هست! من به هرکی که تونستم فوروارد کردم!
  2
  3
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۹
  ۵۴
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  سرش که هیچ ته دار هم نیستی الاغ. یه چیزی بگو که بتونی ثابت کنید مردم نفرت خودشون را به شما و دینتون اینبار ثابت کردند. هر چند علی گدا یه خر از بین این چندتا خر را انتخاب کرده ولی منتخب مردم نیست. اون صف که تو حرفش را میزنی صف خلاست مردم میخواند دهن شما را مورد عنایت قرار دهند
  2
  8
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۷
  ۴۳
  Persian-joker - روتردام، هلند
  زارت
  2
  4
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۹
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. منظورم صف مشتریا بود!
  1
  3
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.