پاداش ۱۰ میلیون یورویی برای ملی‌پوشان آلمان در صورت قهرمانی

عکس تزیینی است
دویچه وله :تیم ملی فوتبال آلمان در اولین دیدار خود در جام ملت‌های اروپا از فرانسه شکست خورد، اما هنوز دو بازی در پیش دارد و از شانس صعود به مراحل بعد برخوردار است. در صورت کسب قهرمانی پاداشی کلان انتظار ملی‌پوشان آلمان را می‌کشد.

پاداش نقدی در صورت موفقیت در رقابت‌های جهانی و اروپایی از موضوعاتی که فدراسیون فوتبال آلمان همواره پیشاپیش به آن می‌پردازد.

مانوئل نویر، دروازه‌بان و کاپیتان تیم ملی فوتبال آلمان پس از مذاکره با مسئولان فدراسیون این کشور بر سر مبلغ این پاداش به توافق رسیده‌اند.

به گزارش خبرگزاری آلمان، در صورتی که تیم ملی آلمان بتواند عنوان قهرمانی جام ملت‌های اروپا را به دست آورد، هر یک از ملی‌پوشان این کشور مبلغ ۴۰۰ هزار یورو دریافت خواهد کرد که این، رکوردی تازه محسوب می‌شود.

در صورت تحقق این امر، فدراسیون فوتبال آلمان باید مجموعا ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار یورو به تیم ملی این کشور پرداخت کند.
شایان ذکر آنکه هر یک از بازیکان تیم ملی آلمان در سال ۲۰۱۴ و در پی کسب عنوان قهرمانی فوتبال جهان ۳۰۰ هزار یورو دریافت کرده بودند.

البته ۲۴ تیم شرکت‌کننده در مسابقات جام ملت‌های اروپا نیز در مجموع بی‌نصیب نمی‌مانند و در صورت موفقیت درآمد خواهند داشت.

فدراسیون فوتبال اروپا (یوفا) به برنده مسابقات بیش از ۲۸ میلیون یورو پاداش خواهد داد. از آن گذشته هر یک از ۲۴ تیم حاضر در این مسابقات مبلغ ۹ میلیون و ۲۵۰ هزار یورو از یوفا به خاطر شرکت در بازی‌ها دریافت می‌کنند.
+7
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.