ویدیوی گیر افتادن یکی از رهبران حماس به نام « سهیل الهندی» در حین عیاشی و خوشگذرانی

ایشون سهیل الهندی فرمانده جنبش مسلح حماس در 10 روز جنگ با پول مردم مظلوم ایران هستند که در حال خوشگذرانی با یک خانم است .خانم که خیلی ترسیده دستبند طلای خود را به فیلمبردار میدهد تا ماجرا را به کسی نگویید ولی این فیلم در نهایت به شبکه های اجتماعی راه پیدا میکند.
+267
رأی دهید
-19

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  vg2000 - اسلو، نروژ

  نوش جونش چرا که نه گوسفندهای ایران پولشو میدن
  21
  394
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۶
  ۱۰۱
  خداوند - آسمان، ایران

  مگه رهبر چیز میز نداره! خاطرات علم رو بخونیین ببینین جناب شاه چه ها که نمیکردن با دخترای فرنگی و ایرانی، همون موقع که خیلیها زاغه نشین بودن! . مرگ بر خامنه ای، مرگ بر رجوی، مرگ بر چپ و راست و سبز و‌سرخ، پاینده ایران
  398
  66
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۰
  ۴۷
  Kumasi - هرتسلیا، اسرائیل

  ایران از چه کسانی حمایت می کنه!! طرف با پول مردم ایران داره گوشت بازی میکنه
  20
  318
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۳
  ۳۹
  sama128 - شیراز، ایران

  بابا دست بردارید از سر ملت اصلا مستقیم بدون انتخابات هر کی را میخواهید انتخاب کنید هی اس ام اس هی رای بدید رای بدید. بسه دیگه ملت ۴۲ ساله ناراضی  هستند حداقل همین ۴ سال این همه مالباخته این همه معلم این همه بازنشسته و ... رفتن جلوی مجلس جلوی وزارتخانه های مختلف یکی نیامده بگه خرتون به چند. اس ام اس اومد مشارکت حداکثری باعث دولت قدرتمند میشه بابا ول کنید خرکردن ملت را خاتمی و همین روحانی که حداکثری بود چه غلطی کردند. ملت حق زندگی حق انتخاب نوع واکسن حق هیچی را ندارن فقط بشینن بیین چقدر دزدی چقدر اختلاس چقدر پرستو (خانم ) بازی چقدر ویلا سازی و کاخ سازی در لواسان و .. چقدر پست و حقوق نجومی دارن مدیران بی لیاقت می گیرند و خودشون هم برن صف مرغ و روغن و گوشت . بابا سرتا پای نظام فاسد فاسد فاسد فاسد فاسد فاسد فاسد فاسد. بیا چمدان چمدان پول میدن این ور اون ور برای تلمبه تخصصی
  19
  217
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۶
  ۳۱
  Pahbod666 - لندن، انگلستان

  [::خداوند - آسمان، ایران::]. .... جوجه بسیجی شاه مثل همه خانواده های سلطنتی با پروتکل سلطنتی موفر زندگی میکرد،همسر داشت و این مزخرفاتی که امثال تو‌جوجه سایبری مخفی میگی هرگز وجود نداشت.اصلا شخصیت شاه اینجور نبود.در مورد زاغه هم،کشور به این پهناوری همیشه درصدی قشر فقیر خواهد داشت سوئیس و نروژ نیست که جمعیت انگشت شمار و ثروت بی انتها داشته باشه.یک کشور بزرگ و پر جمهیت تو دنیا بمن نشون بده بیخانمان و کترتن خواب نداشته باشه؟ اما الان رو ببین که اون پیر سگ هندی زاده اسلامیست جوری ....که نصف بیشتر مردم فقیرن اونم در یکی از ثروتمند ترین و غنی ترین کشورهای دنیا از نظر منابع.
  23
  205
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
  ۴۴
  دایره مینا - ورشو، لهستان

  ثانیه 56 تفنگش معلوم شد ッ ツ
  16
  106
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۶
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  [::خداوند - آسمان، ایران::]. مخ باخته. آخر پیاز چه ربطی به شقیقه دارد. مگر اعمال این آقا را باید با کسی مقایسه کرد؟ شاه فقید یا هر کس دیگری؟
  20
  139
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۴
  ۲۹
  agha_ehsan - تهران، ایران

  همین کار رو گشت ارشاد با مردم که میرن شمال میکنه . اونوقت اعتراض میکنین . خب رهبر حماس باشه . هر مردی دوست داره با زنی خلوت و عشق و حال کنه . حتی اگر رهبر مذهبی یا غیره باشه . آیا درسته زن بیچاره رو اونجوری به گریه بندازی و برای اخاذی ازش دستبند طلاشو بگیری ؟
  63
  38
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۶
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  متاسفانه خشونت و توهین سرکوفتگی در این ماجراها و اکثر ماجراها , فقط شامل حال خانمها میشه. نفهمیدم چه گفت. ولی فیلمبردار حتا کوچکترین خشونتی به این مرد حماسی نکرد. شاید یک تله باشه. معلوم نیست این فیلم در کجا گرفته شده. ولی انگاری در ابتدا گفت شَلوم. یا روی کفش پا کنی ورودی به عبری نوشته بود. در هر صورت این آقا کار خلافی انجام نداده. فقط راه و روش ۱۴۰۰ ساله محمد و دار و دسته اش رو زنده نگاه داشته. این فیلم رو برای دوست فلسطینی ام که در غزه زندگی میکنه و ضد حماسه فرستادم تا برام بگه جریان چییه.
  7
  66
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۰
  ۵۲
  ramin-cph - کپنهاگ، دانمارک

  [::خداوند - آسمان، ایران::]. اسم ایران و پادشاه رو با اون دهن .....الوده نکن، تو حتی شهامت نداری از اربابت خامنه‌ای طرفداری کنی.
  18
  93
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۶
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  با دوست فلسطینی ام در غزه تماس گرفتم که گفت: اینگونه عمال برای سران حماس نرماله. حتا تجاوز به کودکان پسر در مساجد هم عادی شده.(یعنی اونا هم طوسی دارن) مردی که در میزنه میگه سرویس غذا هستم. گفت نمیدونم در کجا فیلمبرداری شده. میپرسه چکار میکنید؟ میگه با دوستم نشستم.اون خانم میگه نصف روسی هستم و نصف عرب. این آقای حماسی نماینده حماس با سازمان ملل و تیوریسین سیاسی حماس هست. دوستم گفت: ایرانی ها به حماس گفته ان تا این آقا رو از حماس بندازن بیرون. تاکید داشت که شما ایرانی ها تا کی میخان خرج عیاشی حماس رو پرداخت بکنید.این پول و امکانات فقط در دست حماسی ها است. این هم از گزارش ما!
  12
  98
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۹
  ۲۷
  boysboys - مونیخ، آلمان

  [::دایره مینا - ورشو، لهستان::]. ما که چیزی ندیدیم جز یه کپه پشم و موی سیاه.اما تفنگ رو ول کن ثانیه 1:18 باسن پرستو افتاد بیرون!
  17
  63
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۶
  ۴۶
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  خب فکر میکنید که این داعشی از رو میرود، فردا میگه ،لعنت الله خایمنی رهبر داعشیها و مردار پرستان دله دزد فرمودهبرای ازدیاد جمعیت ح.زاده های همپالکی تا میتونن توله بدن بیرون، و علم الکرگدن هم شرویع به زعبیر و تفسیر حرکت امقلابی این برادر داعشیش میکنه و مگه همانطور که سیک الله خمینی ملعون گفت اینها از غنایم اسلام است. مهم این است که این پرچم مبارزه روی زمین نیفته، شما نگاه کنید بعد از قاسم کتلت ،زینب کپک پرچم جهاد را برداشت و به جمع جهاد نکاه پیوست.حالا باید اون خبر نگار اطلاعاتیه از زینب کپک سلیمانی بپرسه، حاضر قاسم کتلت نشه ولی تو نصیب یک لبنانی نشی و ،مامی جونت ازت ترشی بگیره؟.
  12
  39
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۱
  ۴۹
  ordak - بن، آلمان

  این خواهر زینبی از عقب مثل زینب سلیمانی است، نکنه زینب کپک است و کار تبلیغ برای رییس جمهوری اینده را شروع کرده؟.
  14
  57
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۳
  ۴۴
  دایره مینا - ورشو، لهستان
  [::boysboys - مونیخ، آلمان::]. همون تفنگه دیگه استتار شده D:
  9
  23
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۰
  ۴۵
  iranmona - لیدز، انگلستان

  [::خداوند - آسمان، ایران::]. تو ..... .اگر شاه انجام داد دیگه پول ایران را خرج تروریست‌های حـ... های فلسطینی و عراقی و لبنانی و سوریه ای نکرد . تو حتما .... هستی . .. داعشی ، فحشا ،گرانی ،بدبختی ،کشت و کشتار ،دردی و کثافتکاری ،فقر و فحشا ،ظلم و ستم در ایران بیداد می‌کند .کوری نمی بینی یا مثل اربابات خودت به کوری زدی .نابود باد اسلام ...
  13
  55
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۴
  ۳۵
  freedom of the press - تهران، ایران

  خلایق هر چه لایق. مردم ایران وجود و مردانگیش را داشته باشند و از سرمایه شون دفتع کنند که خرج بیگانه نشود. در خانه باز است و هر کس از را راه میرسه اهل خانه را ترتیبش را می دهد، شرافت داری و ناموس پرستی در خانه ات را ببند و خانه ات را ولنگ و باز نذار.
  12
  50
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۱
  ۴۰
  Alphabet - پترس، یونان

  ها ها رفته با پول مفت ملت ایران از قدسی دفاع کنه!
  10
  57
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۹
  ۳۸
  بیهمتا - سان حوزه، ایالات متحده امریکا
  یارو چه اهل حاله هاهاها
  5
  13
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۴
  ۱۰۴
  millionaire - منچستر، انگلستان
  [::ramin-cph - کپنهاگ، دانمارک::]. ببند.. دستمال همایونی ، تو جزو همون ..هایی هستی که فقط دو تا عدد رو میشناسب صفر یا بیست هیچ عدد دیگه ای بین صفر و بیست نمیبینید ، همه باید شاه اللهی باشند و دستمال بدست وگرنه طرفدار رژیمند و حزب اللهی !!!!!! خدا نیامرزه اون شاهنشاه عاری از مهر رو که یک عمر آخوند پروری کرد و آخرشم مملکت رو ول کرد و عین گاو رفت
  34
  20
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۰
  ۵۲
  ramin-cph - کپنهاگ، دانمارک

  [::millionaire - منچستر، انگلستان::]. تو هنوز زنده‌ای ، با اون سن ۱.۴ سالت یه سور زدی به جنتی، راستی نمیدونستم خانه سالمندان هم ساندیس میدن !
  8
  31
  شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۱
  ۶۷
  1954Omid - بلژیک، بلژیک
  [::Pahbod666 - لندن، انگلستان::]. [::خداوند - آسمان، ایران::]. هردو تا هم راست میگید هم شاید ازبی اطلاعی یک چیزهایی سرهم میکنید. شاید هنوز خیلی جوونید و شاید مطالعه خوب نکردید .خداوند اسمی انتخاب کردی و از نام او هیچ نمیدانی.رهبر هم چیز میز داره و یک چیزای دیگه نداره مثل پاک بودن پوفیور نبودن.عدالت و مردانگی داشتن و خیلی چیزهای دیگه . و اما اون چیز میزایی که میگی سگ و میمون و شمپانزه هم دارد و شاید تو خودت نداشته باشی.چرا شما و اون رهبرکه میگی با پولهای مردم ایراندنبال عیش و نوش هستید ؟ برو کار کن پول در بیار و با اون بخور و عیش بکن وهر غلطی خواستید بکنید کسی معترض آن نیست. و اما شاه کار میکرد سلطنت میکرد ولی پول از فلسطین و آمریکا ویا لیبی و سعودی نمیگرفت. سیمین غفاری مو طلایی یکی از همان دختران بود که با شاه بود .کسی منکر آن نیست و اگر کسی بی اطلاع است دلیل بر این نیست که شاه امامزاده بود. اما راجع به زاغه نشین درست بود که بهش میگفتن حلبی آباد.اما چندتا حلبی داشتیم و چند تا خانوار در فقر زندگی میکردن؟ اما حالابعد از ۴۳ سال این رژیم چه علطی کرد و مملکت و رفاه مردم را به کجا رساند؟
  4
  8
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۵
  ۶۷
  1954Omid - بلژیک، بلژیک
  رژیم پهلوی مخصوصا رضا شاه کشور را نجات داد و پسرش آنرا بسوی مترقی رساند و آن کشور مترقی الان به چه وضعی است؟ معتاد و دزد و کشتار بگم یا ازاختلاسهای میلیاردی؟ آنموقع بی حجاب و با حجاب امنیت داشتن شاید متلکی میشنیدن ولی حالا چی؟ هر انسان آزاده ایی در کنارهم درس میخواندن و رشد میکردند وباهم کار میکردن.اما حالا هموطنان بهایی و یهودی و حتی خود مسلمانان سنی و شیعه ......خیلی زیاد شد ببخشید
  9
  17
  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۷
  ۱۰۴
  millionaire - منچستر، انگلستان
  [::ramin-cph - کپنهاگ، دانمارک::]. آره مرگ تو من ۱۰۴ سالمه ، انقدر بی عقلی ؟؟؟!!!!!!!!! فکر میکنی هر اسم و عددی حقیقیه و همونه ؟؟
  6
  3
  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.