سخنان یک کارمند جان به لب آمده در تریبون آزاد :بخدا دروغ میگن دشمن ما آمریکاست

+122
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Iryana2014 - بوستن، ایالات متحده امریکا

  شما گیست اول بزن و سطح سوادت تا دیپلم بالا ببر بعد سخنرانی کن،،، چقدر جالب هرکی با هر سطح تحصیلات و فهم اجتماعی حرفهای به خواست اسراییل و امریکا میزنه فهیم تلقی میشه خاک بر سر وطن فروشتون مطمعن هستم نوه های شما عبری صحبت میکنند و گند به ....شما بی ریشه ها میزنند
  81
  3
  ‌پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۹
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  [::Iryana2014 - بوستن، ایالات متحده امریکا::]. چقدر جالبه یه ایرانی باشرف داخل کشور این حرفها رو میزنه و از طرف کسی که از آمریکا کامنت میذاره، به وطن فروشی و سطح سواد پایین متهم میشه! البته شایدم بوستون اسم یکی از پایگاههای بسیج تو دوقوز آباد هستش و اینجوری بهت فشار اومده خخ
  1
  34
  ‌پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۰
  ۵۱
  ایران کلیش واس ماس - هامبورگ، آلمان

  Iryana2014 - بوستن، ایالات متحده امریکا - آقا یا خانمی که فکر میکنی چون در آمریکا زندگی میکنی پس خیلی باسواد و معلومات هستی، مگه هر کس بخواد از مشکلات جامعه صحبت کنه و درد دلشو بگه باید تحصیلات آکادمیک داشته باشه؟ مگه خود مسئولینی که کشور را به این وضع رسوندند باسواد هستند؟ اکثرشون دکترای تقلبی دارن. مگه رئیسی که الآن میخواد رئیس جمهور بشه بیشتر از ۶ کلاس سواد داره؟ مردم دیگه تاب و توان این همه دروغ و جنایت و تبعیض را ندارن. پس شما هم دهنتو ببند و از این قوم اعجوج و معجوج و آخوندای کثیف طرفداری کور کورانه نکن. بیسواد تو و امثال تو هستند نه اون بنده خدایی که تو ایران جونش به لبش رسیده.
  0
  28
  ‌پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
  ۵۰
  دارا۲۰ - تهران، ایران

  [::Iryana2014 - بوستن، ایالات متحده امریکا::]. چندتا ساندیس گرفتی مزدور این چرندیات مزدورانه را تاف بدیی؟مرگ بر جمهوری کثیف اسلامی و مرگ و سرطان به جان مزدوران پلید جمهوری فتنه و فساد آخوندی.
  1
  28
  ‌پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۶
  ۴۹
  AGENT0-0 - شفیلد، انگلستان
  [::Iryana2014 - بوستن، ایالات متحده امریکا::]. تو هم مثل اون دوتا بسیجی هستی که بعد از درگوشی حرف زدن یکیشون بخاطر ترسوندن سخنران شروع میکنه فیلم گرفتن. شماها تاریخ انقضاتون رسیده. تا اطرافتون رو بیشتراز این مسموم نکردید تشریف ببرید زبال دان تاریخ. در ثانی از این ببعدهرکی میخواهد نظرش رو بده اول مدرکش را رو کنه. قبل از اون بره ارایشگاه موهاش رو باب میل بسیجیها بزنه تا حرفش حسابی بنظر بیاد. عجب دوره و زمونه ای شده درستی و غلط بودن حرف مردم بستگی به بلندی و کوتاهی مو داره.
  0
  14
  ‌پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۹
  ۶۴
  خوش باور - تهران، ایران
  [::Iryana2014 - بوستن، ایالات متحده امریکا::]. امثال تو ... ایران و ایرانی را به روز سیاه انداختند . تقصیر خودت نیست ،چون ... بهمین خاطر عقده ات بسیار بسیار بزرک است . برای امثال شما خود فروخته های روح و جسم و.. متاسفم.
  0
  0
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.