پایان کار خداداد عزیزی با یک اشتباه دیوانه‌وار!

+184
رأی دهید
-21

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  احتراز - دورف، آلمان

  مردم الکی یه مشت فوتبالیست بیسواد گندشون کردند، آخه چه کار مفیدی تو زندگیش به جز یه گل زدن کرده که الان ازش انتظار دارید. یه مشت گدا زده که الان تازه به دوران رسیدند
  14
  215
  ‌پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۱
  ۵۶
  esfahani_90 - اصفهان، ایران

  با درود به ایرانی آزاد ادیش. افرادی بی‌سواد و احمقی مثل این را یاد کلام برتول برشت آلمانی که گفت هر کس حقیقت را ندانه احمق و هر کس حقیقت را بدانه و دورغ بگوید خائن است . همین چند روز پیش مسخره میکرد کتاب و خواندن کتاب را. پریوین‌ها و خدا داد عزیزی‌ها بداند تاریخ جواب گوی همه چیز خواهد بود. هر کجای هستی ایرانی آزاد ادیش سلامت و شاد باش
  6
  100
  ‌پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۲
  ۳۱
  Pahbod666 - لندن، انگلستان

  بابا سلبریتی کجا بود؟ از کوره دهات و حاشایه نشینهای مشهد بود فوتبال بازی میکرد .یواش یواش کشوند خوش رو تیم های پایتخت و بعد هم شانسی تو یه بازی ملی یه گل حساس زد و معروف شد اصلا بازیش هم چیز خاصی نبود که حالا چهره مردمی و قهرمان و سلبریتی محسوب بشه،یادمه باباش رو نشون میداد از این کدیهای باغبون اصلا حرف درست نمیتونست حرف بزنه.خودش هم نون به نرخ روز خور و بیسواد.حتی تو آلمان یه مدت کوتاهی رفت بازی کنه کتک کاری کرد با هوادارها با تی پا اخراجش کردن. حالا نشسته تو خونه مجلل ژست روشنفکری گرفته و پاچه خواری میکنه. تو این فوتبالیسها فقط علی دایی و مهدوی کیا و شاید کریمی یکم مردمی باشن.
  1
  37
  ‌پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۵
  ۴۱
  محمدرضا نام آور - ژنو، سوییس

  آقایان، خانمها، عزیزان، دوستان! خداداد اصلا ایرانی نیست که دلش برای ایران و ایرانی بسوزد! علی پروین هم تحقیق کنید می بینید اصل و نسبش به عراق میرسد! لاریجانی ها را یادتان نیست؟ اینها ایرانی نیستند!
  3
  34
  ‌پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۷
  ۵۵
  Iranievatanparast - مادرید، اسپانیا

  خداداد با آن گل زیبات به استرالیا واقعأ تو قلب ما جا داشتی ولی حالا با این مضخرفات و طرفداریت به رأی دادن ، ما از ته دل ازت متنفریم چونکه دل ما را شکستی. تنها راه نجاتت عذرخواهی از مردم ایران است وگرنه برای همیشه فراموش خواهی شد.
  1
  29
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.