افرادی که شغل و جایگاه اجتماعی شان فقط «فرزند شهید» بودن است

به گزارش دیده بان ایران؛ خبرگزاری فارس نزدیک به سپاه که اخبار انتخاباتی ابراهیم رئیسی و شورای ائتلاف را پوشش می دهد در گفت وگو با فرزندان برخی شهدا از آنها درباره شرکت در انتخابات و عملکرد دولت سوال کرده است که تقریباً همه این افراد که تیتر اخبارش با «فرزند شهید...» منتشر شده است از دولت انتقاد کرده و وعده بهتر شدن اوضاع با روی کارآمدن یک دولت کارآمد قوی با محوریت «حجت الاسلام ابراهیم رئیسی» خبر داده اند.

اما نکته حائز اهمیت درباره این مطلب منتشر شده این است که از نظر خبرگزاری فارس این افراد به صورت مستقل از جایگاه اجتماعی و سیاسی برخوردار نیستند و تنها ویژگی بارز آنها «فرزند شهید» بودن است.
+45
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  این فرزندان شهدا و خانواده محترم شهدا. سال‌ها است. که خون سرخ شهدا خود را با یخچال ،کولر. ماشین. تلویزیون. دیگ زودپز عوض کرده. با دیدن یک دیگ برنج زود پز پارس خزر . فراموش می‌‌کنند. که خون شهدا این‌ها .در اصل . برای مستضعفین ریخته شد.بعضی‌‌ها که در اداره بنیاد شهید صف بسته. در بنیاد شهید را از بیخ در آورده. و در بازار حلب فروشی فروخته. خانواده شهید کجا بود.؟ بگو.خانواده دلاری
  3
  24
  ‌چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۱
  ۴۹
  AGENT0-0 - شفیلد، انگلستان
  گیرم پدرتوبودفاضل از فضل پدر توراچه حاصل.
  1
  12
  ‌چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۵
  ۳۱
  WhySoSerious - استکهلم، سوئد
  خوب حالا چه کسی شهید حساب می‌شه؟ قاسم سلیمانی؟ موتور سوارها یی که با باتوم تو سر مردم میزدند؟ جانباز‌هاشون که زنده موندن دارن میگن غلط کردیم حالا این نره خرها شدن "فرزند" شهید و به خاطر کوپن ساندیس بیانیه میدان بیرون.
  0
  1
  ‌چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.