شعار «مرگ بر روحانی» در میتینگ انتخاباتی ابراهیم رئیسی در اصفهان

سر دادن شعار "مرگ بر روحانی" توسط حامیان رئیسی در اصفهان،  سخنران این میتینگ انتخاباتی سعید محمد است.
+44
رأی دهید
-23

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  تحت تعقیب وزارت - لندن، انگلستان

  نمی خوام بگم روحانی خوبه ، اما پشت تریبون این ( سعید محمد) هست که داره حرف می زنه فرمانده تا گردن فرو رفته در فساد قرارگاه فاسد خاتم سپاه . مجری تمام طرح های بودجه هاپولی کن و تمام مبادی قاچاق رسمی کالا . اونوقت این لجن داره یک لجن دیگه مثل خودش را شماتت می کنه . یک مشت احمق هم مرگ بر مرگ بر می گن ! مردم ایران تا کی اخه تا کی !!!
  2
  35
  ‌چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۶
  ۵۱
  iransabz - تهران، ایران
  درود،. سگ زرد برادر شغاله،. نه به هر شخص و گروه و حزب وابسته به حکومت تحمیلی جمهوری اسلامی ایران. مردم نه علی گدای خاکنه ای را میخواهند و قبول دارند نه حکومت تحمیلی جمهوری اسلامی. رای ما، نیامدن پای صندوقهای رای انتصابی است. رای ما نه همیشگی به حکومت تحمیلی جمهوری اسلامی است. نه همیشگی به حکومت تحمیلی جمهوری اسلامی، نهربه بسیجی، نه به ساندیس خورهای وابسته به حکومت تروریستی جمهوری اسلامی، نه به حکومت اسید پاشها، نه به هر نوع حکومت دینی. دین از سیاست همیشه باید جدا باشد، دین یعنی خرافات، دین یعنی ابلهانه نگریستن به دنیا. هموطنان عزیز، بیائید با از خانه بیرون نرفتن در روز انتصابات حکومت ارازل و اوباش جمهوری اسلامی و رای ندادن، این غده سرطانی کثیف را کنده و آنرا برای همیشه در زباله دان تاریخ بیاندازیم. پاینده ایران،. زنده باد ایران و ایرانی
  2
  20
  ‌چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۲
  ۶۴
  خوش باور - تهران، ایران
  تا زمانی که این الاغهای احساساتی وجود دارند . امروز می کویند . دورود. و فردا می کویند مرک . ایران و ایرانی در ماتم و مشگلات عمر را سپری میکنند . .این زالوهای دجال در این مدت چنان ایرانی را از هویت خود دور کرده که دیکر آن صفای باطنی در میان ایرانی اثری نمانده .
  1
  10
  ‌چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۱
  ۶۱
  zavareh - رودسر، ایران
  از دو حالت خارج نیست، یا این عربده کشان از عوامل سیدعلی خائن هستند و یا این جماعت هنوز نفهمیده اند که در میهن بخت برگشت ما ولایت فقیه وقیح است که حرف اول را می زند و آن دیگر اراذل و اوباش حکومتی تنها نقش عروسکهای خیمه شب بازی را ایفا می کنند.
  0
  6
  ‌پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۸
  ۳۵
  eternity - اوکلاهما، ایالات متحده امریکا
  محافظه کاران و مذهبیون افراطی و خر مقدسان عمدتا در اصفهان (بجز نجف اباد)-مشهد هستن. ی تحلیل تاریخی احتماعی در این زمینه لازمه چرا ک هر دو شهر ویژگی های اجتماعی شبیه ب هم دارند و حتی در خارج ار کشور هم عمده طرقداران رژیم رو نشکیل میدن. سایر شهر های ایران همچون همدان- شیراز- سنندج از شهر های لیبرال و غیر مذهبی ایران هستند. اینجا بحث روحانی نیست کلا مردمان این دو شهر بسیار افراطی هستن یه چیزی تو مایه های مذهبیون اسلام گرای افراطی پاکستان و افغانستان. شاید این افراط گرایی و واپس گرای و عقب ماندگی ریشه در حملات محمود افعان ب اصفهان و مغول ها ب مشهد باشه (صرفا یه فرضیه است)
  0
  2
  ‌پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.