ظاهر جدید عروس داعش؛ آن زمان یک دختربچه نادان بودم

 شمیمه بیگم همچنین رفتن به سوریه و پیوستن به گروه تروریستی داعش را توجیه کرد و گفت فکر نمی‌کنم من یک تروریست بوده باشم. آن زمان یک دختربچه نادان بودم.

شمیمه بیگم عروس سابق داعش، در تصاویر جدید کاملا با مدلی متفاوت ظاهر شده است؛ دختری که برای پیوستن به این گروه تروریستی به سوریه فرار کرد.
به گزارش خبرآنلاین، به نقل از میرور، بیگم در جدیدترین مصاحبه‌اش در اردوگاه الهول در شمال شرق سوریه با "اندرو دروری" فیلمساز گفته است که پوشیدن لباس غربی به او حس خوبی می‌دهد.

او همچنین رفتن به سوریه و پیوستن به گروه تروریستی داعش را توجیه کرد و گفت فکر نمی‌کنم من یک تروریست بوده باشم. آن زمان یک دختربچه نادان بودم.
بیگم افزود: نیازی به توانبخشی ندارم. تمایل دارم به دیگران برای توانبخشی‌شان کمک کنم.

وی در پاسخ به این سال که آیا پیامی برای دولت انگلیس دارد یا خیر، افزود: "آیا می‌توانم به خانه بیایم، لطفاً لطفا؟ "
+11
رأی دهید
-192

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  محمدرضا نام آور - ژنو، سوییس

  خانه؟ حالا دشمن شد خانه؟ برای همین است کل دنیا از اسلام و مسلمان ...... چون حزب باد است. نون به نرخ ساعت خور است. همین خانم در یک چشم بهم زدن عضو گروهی خطرناک تر از داعش میشود، اگر داعش پیروز شده بود این الان وزیر اعدامش بود حالا نادم شده!
  13
  321
  ‌چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۷
  ۳۸
  shahinsgd - اسن، آلمان

  لطفا تو همون مملکتت بمون. اروپا جای پارازیت هایی مثل تو نیست....
  8
  304
  ‌چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۵۷
  ۳۱
  arian1 - ابادان، ایران

  دینی که زنان را بر خلاف میل خودشان وادار به پوشیدن چادر و حجاب کند و او را مانند یک کالا در اختیار مردان قرار دهد بی شک یک دین عقب مانده و فاسدی بایستی باشد.
  19
  225
  ‌چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۸
  ۳۸
  ReyKasravi - لندن، انگلستان

  این دختر نادان وفتی اون تصمیم احمقانه را گرفت زیر بیست سال سن داشت و هیچ دانش و تجربه ای از زندگی واقعی کسب نکرده بوده و نباید به خاطر عملی که در سنین نوجوانی انجام داده اینگونه مورد محاکمه قرار بگیره و این هم از سیاست های دوگانه غرب در قبال افراد با بک‌گراند مسلمان هست .
  127
  29
  ‌چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۶
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  دوستان اکثرا مخالف پذیرش این افراد هستند !؟! متاسفانه بعلت همین احساسی فکر کردن ملت ایران استکه ،باینروز افتادیم . واقعیت اینستکه تا سن ۳۰ سالگی بخصوص حدود ۲۰ سالگی آدمها با توهم خردمندی خدا را هم بنده نیستند ، سالهای بعد متوجه اشتباهات خودشان میشوند ، که متاسفانه دیر است . افرادی واقعا سرشان بسنگ خورده باشد و متنبه شده باشند خیلی از افراد مغرور و متوهم دانایی بهتر هستند
  22
  51
  ‌چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۸
  ۳۵
  freedom of the press - تهران، ایران

  به گفته خودش "سرهای بریده آدمها را در سطل زباله دیده و هیچ احساسی نداشته" آیت دیگه نمی تونه نادانی باشه. بالقوه می توانسته آدمکش هم باشه. بخاطر همین سخنش وزیر کشور انگلستان شهروندی این دختر را باطل کرد.ازن دختر هیچ وقت از پیوستنش به دانش و ازدواج با یک دانشی اعلام پشیمانی نکرده بود.
  5
  91
  ‌چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۸
  ۶۷
  1954Omid - بلژیک، بلژیک

  این بیچاره هم پشیمان است و هم خودش حجاب را برداشته.آن زمان فاحشه ای بود اسلامی .حال میخواهد برگردد ما چرا باید صد راهش شویم؟ شاید فردا هیچ عمل خلافی نکند و مددکار هم شود و یا شاید باعث جلوگیری انحراف دیگران شود و شاید این بار فاحشه ای در لباس اروپایی؟ بجای ترحم و دوست داشتن چرا کینه و دشمنی را بخاطر یک لغزش پرورش میدهیم؟ شما آزادید اگر به خانه شما آمد راهش ندهید و او را وادار کنید به همانها بپیوندد و حتی او را تشویق هم بکنید ولی اجازه ندارید از ورود به خانه وخانواده اش جلوگیری کنید. کاری که کرد خلاف بود یا نبود ولی عمل دولت خلاف است.هر دو خلافکار هستند اما اولی را میتوانید توبیخ کنید حبس کنید یا اعدام ولی برای دولت چه سزایی باید داد؟
  77
  32
  ‌چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۵
  ۳۳
  Janhamin - تهران، ایران

  با غیرتی که در اروپایی ها مخصوصا انگلیسی ها دیدم شکی ندارم که امروز و فردا عروس خانم رو با جت خصوصی برگردونن و ضمن پذیرش دائمی ازش استقبال هم بکنن. این عروس خانم رو باید با چتر نجات دوباره وسط داعشی ها پرت کنن تا دست به دست بچرخه و جهاد نکاح درست و حسابی کرده باشه تا اخرش سقط بشه و کشته بشه.
  4
  52
  ‌چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.