تبعه چینی که «با دختران ایرانی معاشرت کرده بود» ممنوع‌الخروج شد

 عکسی که خبرگزاری مهر از این مرد جوان منتشر کرده استرادیو فردا :غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضائیه، اعلام کرد برای تبعه چینی که فیلم‌هایی از معاشرت با چند دختر و زن ایرانی منتشر کرده بود و ادعای داشتن رابطه جنسی با آنها را داشت، قرار ممنوع‌الخروجی صادر شده است.

طی یک ماه گذشته این جوان چینی ویدئوهایی در شبکه یوتیوب از روابطش با شماری از دختران و زنان ایرانی منتشر و ادعاهایی نیز در مورد آنها مطرح کرده است.

در پی انتشار این ویدئوها و واکنش گسترده به آن در شبکه‌های اجتماعی، دو هفته پیش دادستان عمومی و انقلاب اسلامی کاشان، خبر داد که این تبعه چین «در عوارضی کاشان» دستگیر شده است.

سخنگوی قوه قضائیه گفته است که این تبعه چین فعلاً با قرار تأمین آزاد است تا پرونده او در چارچوب ضوابط بررسی و حکم نهایی برای او صادر شود.
+59
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۴
  خوش باور - تهران، ایران

  خالی بند .خوب من که باور کردم
  4
  28
  ‌سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۵
  ۶۰
  vg2000 - اسلو، نروژ

  هر جا چینی دید یه حالی بهش بدید تو ایران
  9
  44
  ‌سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۶
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  [::vg2000 - اسلو، نروژ::]. چرا؟ مشکل شما در رابطه با چین سر چیست؟ اویغور ها؟ رابطه ایران با چین؟ شما می دانید که 90 در صد اقتصاد ایران از مجاری ترکیه است، حتی همان ارتباط با چین! ترکیه مقصر است یا چین؟
  36
  6
  ‌سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۰
  ۳۴
  Persian-turk - استکهلم، سوئد
  [::vg2000 - اسلو، نروژ::]. مرد حسابی بخاطر این نفرت پراکنی تو همون‌ نروژ میندازند ت زندان. اگه از سهولت های یک‌کشور استفاده می‌کنی اقلا به قوانینش احترام‌بذار و بفهم که همه انسان ها یک جور نیستن.
  8
  5
  ‌سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.