شهروند ساکن اهواز، بدنبال اعتراض به اقدام اخیر ستاد انتخاباتی ابراهیم رئیسی، بازداشت شد

یک شهروند ساکن شهرستان اهواز، بدنبال اعتراض به اقدام اخیر ستاد انتخاباتی ابراهیم رئیسی، بامداد یکشنبه ۲۳ خردادماه توسط نیروهای امنیتی در محل کارش بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد.[شخصی از که از ثانیه ۴۶ ویدیوی بالا حرف می‌زنه]

به تازگی ویدیویی از سخنرانی این شهروند در خصوص انتخابات در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که در آن می گوید ستاد انتخاباتی ابراهیم رئیسی از حوزه داران میدان میوه و تره بار این شهرستان مبلغی را به اجبار و بهانه کمک به ستاد مذکور از آنها اخذ کرده است.

به گفته یک منبع مطلع، بازداشت این شهروند که منشی حسابدار غرفه شماره ۳۰ میدان میوه و تره بار الغدیر اهواز است، در پی افشاگری در خصوص اقدام جدید ستاد انتخاباتی ابراهیم رئیسی مبنی بر دریافت اجباری وجه نقد از حوزه داران میدان میوه و تره بار شهرستان اهواز صورت گرفته است.

این منبع مطلع همچنین افزود: «بازداشت این شهروند اهل دهدشتیه استان کهگیلویه و بویراحمد، در ساعت یک نصف شب توسط نیروهای انتظامی در حالی که وی در محل کارش مشغول فعالیت بوده، صورت گرفته است
+119
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  هر کی رای داد خره. وطن فروشه. احمق به تمام معناست. خ....ه ماله.
  2
  89
  ‌سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۱
  ۳۹
  sama128 - شیراز، ایران

  تنها انتخاباتی که مهندسی شده و مشخص نبود بنی صدر بود و بس بقیه از دم مهندسی شده مشخص و از قبل معلوم بود کی میشه همه سرکاریید ملت همه . حالا چرا انتخابات سرکاری شورای شهر ها با ریاست جمهوری که خودشون میدونستند سال به سال آب میره ادغام کردند. به قول معروف شورای شهر بابل را🤣🤣🤣🤣چرا ؟؟؟؟؟چون یه هفته مونده زمان رای گیری ریاست جمهوری کل شهر پوستر و عکس یه سری مفتخور تحت عنوان شورای شهر بابل بگیره و پر کنه یه هیجانی تو مثلا ملت ایجاد بشه ملت بیان تو صف همین و بس اصلا بود و نبود شورا توی این مملکت دوزار ارزش نداره تازه نون اضافه هست برای دزدی های شهردار باید به جای دوبله سوبله بخوره یکی هم بده شورا. بابا ملت کی میخواهید بفهمید سرکاریت کی . الان دژپسند مثلا وزیر اقتصاد میگه همتی بانک مرکزی تخلف کرده خب اگه محرز که نباید کاندید بشه یا میشد الان باید زندان باشه یا اینهمه دزدی و تخلف عین هفت ها میگن و رییسی جواب نداره بده یکی باید بگه تو اول برو به این تخلفات و هزاران تخلف دیگه رسیدگی کن ببینیم میتونی سالمی فاسد نیستی بعد بیا برای ریاست جمهوری قوه قضاییه هیچ به هیچ فساد سر جاش میخوام رئیس جمهور
  3
  49
  ‌سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۹
  ۴۷
  Tony Arzenta - کی یف، اوکراین

  ج ا هم یه میکروفون ازاد گذاشته، میگه بزار هر چی میخان بگن تو این یه هفته، سبک بشن، بعدا دمار از روزگارشون در میاریم، اینم فیلم ج ا هست که میگه ببینید چقد ما ازادیم. مردم هم یه دو هوراا میکشن. تموم. تا ۴۰ میلیون نریزن تو خیابون اخوند رو پرت نکن بیرون هیچی عوض نمیشه.
  2
  56
  ‌سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۵
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  خاک بر سر شما ارشادی این سایت. هر چه که نام دارید. از بحرین گرفته تا به قول خودتان.سیدنی. کانادا، که به خاطر یک تکه استخوان. این همه این ملت را آزار و عذاب می‌‌دهید. و همه بیشتر خاک بر سرت فرخ نگهدار.که از دریوزگی. روی گوبلز وزیر تبلیغات هیتلر را سفید کردی. بعد از سرنگونی سالوادر النده کمونیست و آمدن پینوشه در شیلی. ۱۰ تا مادر.به نام مادران شیلی.مانند استخوان در گلو پینوشه گیر کردند. و توی چپی، ننگ هر چه چپی است، شده. مادر پویا بختیاری. ستار. نوید را نمیبینی. ولی آلت آخوند را در بغل دوست داری. چقدر مفلوک. فرخ. چقدر ؟ لنین تو در قبر از شرم می‌‌لرزد.
  2
  16
  ‌سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۸
  ۴۹
  AGENT0-0 - شفیلد، انگلستان
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. دوست عزیز شما از افرادی مثل فرخ نگهدار چه انتظاری دارید. این اقا و دار و دستشون همونهایی هستند که دم از خلق رنج کشیده میزدند اما با یه تشر خمینی .. خور نامه رو امضا کردند و ایران رو دو دستی تحویل خمینی دادند. الان هم دستمال کشی میکنند بلکه افتابه داری مسجدشاه رو بهشون بدن که برگردن ایران. اگه دوره بعد ریاست جمهوری(اگه رژیم باقی بود)نگهدار کاندید مورد نظر رهبر شد اصلا تعجب نکنید.
  0
  7
  ‌سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۹
  ۶۴
  خوش باور - تهران، ایران
  [::ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا::]. متاسفانه داریم آن خران وطن فروشان خود فروشان . بچه های ضیغه ای یکساعته .هستند . و میروند پای صندوق چون امور و مواجب آنها باید ادامه یابد . میتوان کفت مرک بر رای دهنده.
  0
  1
  ‌پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.