زاکانی: آقای همتی حداقل به اندازه خانم اوباما غیرت داشته باش

+9
رأی دهید
-73

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا
  تو با ان دهان آلوده و پلید و کثیف ..... اسم پاک زن اوباما را نیاور . اوباما و زنش انسانهای نمونه و شریف و کم یابی بودند
  30
  25
  ‌سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۵۳
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  شما .زمانی‌ که امنیت برای بچه خود را در حوزه و کلاس درس کتاب مقدس ما ایجاد کردی. بعد یک فکری هم .برای امنیت در اینترنت بکنید. خداوند در روز هفتم میمون ا آفرید.آنقدر از پدیده خود پشیمان شد. که مریدان آقا را آفرید. بعد از دیدن مریدان آقا. چنان پشیمان. که تصمیم گرفت، هرگز دیگر افرینشی تکرار نکند.
  2
  25
  ‌سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۹
  ۴۱
  الفارد - وردینگ، انگلستان
  مرتیکه بی‌غیرت پفیوز داره آخوند بازی در میاره! بازی باکلمات! لاشخور الان میگه امن اما فردا امنیت رو هرجور که خواست تعریف میکنه! انگار ما همین ده دقیقه پیش دنیا اومدیم ! . وقتی باید از بین هفت تا خیار یکی رو انتخاب کنی دیگه چه فرقی داره! رای بی رای!
  1
  10
  ‌سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۴
  ۴۴
  maradona - براتیسلاوا، اسلوواکی
  . شما .زمانی‌ که امنیت برای بچه خود را در حوزه و کلاس درس کتاب مقدس ما ایجاد کردی. بعد یک فکری هم .برای امنیت در اینترنت بکنید. خداوند در روز هفتم میمون ا آفرید.آنقدر از پدیده خود پشیمان شد. که مریدان آقا را آفرید. بعد از دیدن مریدان آقا. چنان پشیمان. که تصمیم گرفت، هرگز دیگر افرینشی تکرار نکند.
  1
  7
  ‌سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۴
  ۵۷
  جناب - استکهلم، سوئد
  آیا در انگلیس هم از آن نوع صیانت از حقوق کودکان که قاری های قرآن بعد از آزار جنسی به کودکان، راستِ راست و با حمایت ولی فقیه آنها در خیابانها پَرسه میزند، وجود دارد؟ و آیا در آنجا هم شبِ قبل از اعدام، به کودکان و دختران نوجوان تجاوز جنسی میشود و روز بعد بیشرمانه فردِ متجاوز را بعنوان داماد بخانه والدین آن کودکان میفرستند؟ چقدر بیشرم و الدنگ تشریف دارید!؟
  1
  9
  ‌سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.