ویدیویی دردناک از مهر مادری یک گورخر ایرانی

+171
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  99 درصد از زندگی غریزه و از پیش تعیین شده است
  9
  48
  دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۱
  ۴۱
  Ary@mard - ما لاگا، اسپانیا

  شعور اون گور خر از آخوند بیشتره
  7
  87
  دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۳
  ۶۲
  Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. درست است،حیوانات دنیای کاملا متفاوتی دارند و احساسات انسانی ندارند،حرکات این قبیل را فقط از روی غریزه انجام میدهند.اگر فیلمهای حیات وحش را ببینید،خیلی موارد حیوانات گوشت خواری که بچه زاییده اند ممکن است یکی از آنها را نوش جان کنند،خصوصا حیوان نر (یا همان پدر) ،و یا در میمونها هم این وحشیگری همنوع کشی / بچه کشی و به اصطلاح انسانی بی رحمی دیده میشه،اما چه میشه کرد که انسانهای ساده دل،انتظار دارند دنیای حیوانات با عواطف و خلق و خوی انسانی تعبیر شود و یا طبق کارتونهای دیزنی باشد و هر حرکت غریزی جانوران را با تفکر و احساست انسانی تعبیر کنند.
  3
  20
  دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۳
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا::]. در تائید فرمایشات شما حتی رفتار انسان ها هم اغلب غریزی و گرفتار جبر مطلق است
  1
  11
  ‌چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۰
  ۳۵
  eternity - اوکلاهما، ایالات متحده امریکا
  انسان ها خودشون برتر از حیوانات میدونن ک هیچ دلیل اخلاقی -بجز یه سری اراجیف مذهبی- هم در زمینه وجود نداره احساسات همه جانواران (شامل انسان) مشترک است. این ویدیو واقعا بسیار نارحت کننده بود. شاید این محیط بان عزیز میتونست تصمیم بهتری بگیره. شاید اون مدت عزاداری ک معمولا مشترک در همه موجودات باید سپری میشد تا مرگش رو باور میکرد. هر جور فکر میکنم این روش جدا کردن نوزادش بدترین گزینه ممکن بوده.
  0
  6
  ‌پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۵
  ۴۹
  ordak - بن، آلمان
  [::Ary@mard - ما لاگا، اسپانیا::]. چه تشبیح اشتباهی، اخه شما چطور به خودتون اجازه میدید که گورخور را با یک انگل مثل اخوند مقایسه کنی!احساس اخوندی را خمینی در هنگام اوار شدن روی سر ملت ایران نشون داد وقتی ازش پرسیدن بعد از انهمه سال ،حال که بر میگردید به ایران چه احساسی دارید،در جواب گفت هیچ....همین برای معرفی انگلی بنام اخوند کافی است!
  0
  1
  جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.