نتانیاهو: در ایران جشن گرفته‌اند اما من یک خبر بد برایشان دارم

 بنیامین نتانیاهو در نشست روز یکشنبه پارلمان اسرائیلرادیو فردا :نخست‌وزیر دولت موقت اسرائیل گفت امروز در ایران با دیدن دولت ضعیف و سازشگری که در اسرائیل به روی کار آمده است و نخواهد توانست مانند دولت من در برابر آمریکا و جامعه بین‌المللی بایستد، «جشن گرفته‌اند».

بنیامین نتانیاهو روز یکشنبه ۲۳ خرداد در پارلمان اسرائیل به شدت به ائتلاف بنت- لاپید حمله کرد و گفت: دولت جو بایدن از او خواسته بود که اختلافات بر سر ایران و بازگشت احتمالی آمریکا به برجام را «پشت درهای بسته» مطرح کند و از آشکار کردن آن خودداری نماید، اما وی به آن‌ها پاسخ داد که هرگز این کار را نخواهد کرد و مخالفت او کماکان علنی خواهد بود.

او افزود به لوید آستین، وزیر دفاع آمریکا که به تازگی به اسرائیل رفته بود، گفت که در سال ۱۹۴۴ میلادی نیز رئیس‌جمهوری وقت آمریکا از بمباران اماکنی که در دست نازی‌ها بود خودداری کرد و باعث ادامه هولوکاست و کشتار یهودیان شد و اکنون نیز آمریکا اشتباه می‌کند.

نخست‌وزیر موقت اسرائیل گفت اما من یک خبر بد برای ایران دارم و آن این‌که اسرائیل هرگز به شما اجازه نخواهد داد برنامه‌های خود را عملی کنید.

او «اطمینان» داد که دوران دولت نفتالی بنت، که بر اساس «اتحاد خائنانه» تشکیل شده است، بسیار کوتاه خواهد بود و حزب لیکود با قدرت به دولت باز خواهد گشت و او دوباره سکان دولت را به‌دست خواهد گرفت.
+146
رأی دهید
-42

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  maradona - براتیسلاوا، اسلوواکی

  این که چیز تازه ای نیست شما همیشه حامل خبر بد هستی معلوم نیست قراره چند تا پدرو مادر داغدار کودک ۸ساله شان کنی
  166
  92
  دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۳
  ۵۱
  Akhond zed Iran - توکیو، ژاپن

  [::maradona - براتیسلاوا، اسلوواکی::]. معذرت میخواهم که اشتباهی بهت مثبت دادم بسیجی ضد ملت ایران که بخاطر امثال شماها پول مردم ایران خرج گروهای تروریستی امثال حماس میشن ولی مردم باید تو سطلهای اَشغال دنبال غذا و پلاستیک بگردن
  27
  95
  دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۴
  ۴۴
  maradona - براتیسلاوا، اسلوواکی

  [::Akhond zed Iran - توکیو، ژاپن::]. هم میهن محترم شما موقعی کامنت مرا درک می کنی که خدای نکرده دور از جون یک برادر یا خواهر ۸ساله داشته باشی و توسط رژیم کودک کش عزراییل کشته شود ولی متاسفانه نمی تونی درک کنی
  87
  31
  دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۷
  ۳۱
  grizzly - برلین، آلمان

  [::maradona - براتیسلاوا، اسلوواکی::]. البته شما فلسطینی ها خیلی رنج کشیده اید و ما ایرانی ها آرزو میکنیم که شما هم صاحب مملکتی شوید و از این آوارگی و دربدری نجات پیدا کنید چون دیگه کفکیر ما به ته دیگ خورده از بس واسه شماها سید علی گدا پول فرستاده و مردم ایران رو به خاطر شما بدبخت کرده
  11
  82
  دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۵
  ۳۱
  Pahbod666 - لندن، انگلستان

  [::maradona - براتیسلاوا، اسلوواکی::]. منظورت توله تروریست عرب انتحاری اسلامی هست که ننه باباش داغدار شدن؟ اگه اینطوره که دستشون هم درد نکنه یک انگل اسلامیست ضد بشر آینده رو حذف کردن.
  19
  67
  دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۷
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  ما ایرانی‌ ها.۴۲ سال داریم درک می‌‌کنیم. ۴۲ سال است.که برادر و خواهر ۸ ساله داریم. آبان ما را درک کردیم.که چگونه با تانک روی کودکان و جوانان این مرض و بوم رفتید. ۴۲ سال است.که دولت فاشیستی مذهبی را با پوست و خون تجربه می‌‌کنیم کشتار شما در آبان ماه. در یک روز. از تمامی بهار عربی بیشتر بود. فقط یک وطن فروش مرید ریش آقا. فرق می‌‌گذارد. بین خون بچه فلسطینی و خون بچه ایرانی‌.حرف مفت نزن. از قساوت. خون ریزی. اسراهیل و نتان یاهو شاگرد شما هم نمی‌‌شود. اون دست کم برای کشور اسراهیل. شما چی‌ ؟ اگر گاله را باز و با انگشت به سمت اسراهیل. حیران نباش. که ۱۰ نفر با انگشت به سمت شما.
  10
  66
  دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۵
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  ۱۹۴۴ انگلیس بیشتر به هولوکاست نزدیک بود تاامریکااز یه قاره دیگه.چون انگلیس هم ریل قطار نازی‌ها رو بمباران نکرد و این فرصت رو به آلمانیها داد تا یهودیها رو از فرانسه به آشویتس منتقل کنن.
  3
  8
  ‌سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.