حداد عادل: ترسیدیم دختر قاسم سلیمانی رای نیاورد، امکانات در اختیارشان گذاشتیم

به گزارش خبرنگار ایرنا، رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با بیان اینکه این شورا دخالتی در داوطلبی دختر سردار شهید سلیمانی نداشته است، گفت: نرجس سلیمانی به شکل مستقل برای نامزدی شورای شهر تهران تصمیم گرفته بود و ما نه از تصمیم او اطلاع داشتیم و نه درخواستی کرده بودیم.
 
غلامعلی حداد عادل روز یکشنبه در نشست خبری به همراه ۲۱ نامزد مورد حمایت شورای ائتلاف برای شورای شهر تهران، با اشاره به کاندیداتوری دختر سردار شهید سلیمانی اظهار کرد: بعد از اینکه اعلام شد خانم نرجس سلیمانی دختر شهید سلیمانی در فهرست پیشنهادی ما هست انتقاداتی شنیده شد. حقیقت این است که خانم نرجس سلیمانی مستقل برای نامزدی شورای شهر تهران تصمیم گرفته بودند و ما نه از تصمیم ایشان اطلاع داشتیم و نه درخواستی کرده بودیم و ما هم چند روز پیش از ثبت نام ایشان مطلع شدیم.

رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اضافه کرد: درک ایشان از وصیت نامه پدرشان این بوده که خانواده سلیمانی از حضور در امور اجتماعی منع نشده‌اند و این مطلب به خود ایشان مربوط بوده و شورای ائتلاف دخالتی نداشته است. 
 
حداد عادل ادامه داد: سرکار خانم سلیمانی تصمیم داشته به صورت منفرد در انتخابات شرکت کند و احتمال دادیم اگر اطلاع رسانی مناسب صورت نگیرد وایشان رای نیاورد، دشمنان کشور در خارج و داخل کشور  این موضوع را دستاویز کنند و بگویند مردم ایران از آرمان‌های شهید سلیمانی فاصله گرفتند و ما برای جلوگیری از چنین اتفاقی امکانات را در اختیارشان گذاشتیم و خواستیم در فهرست ما باشند و ایشان هم پذیرفتند.
 
 وی در بخش دیگری از این  نشست ادامه داد: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی تجربه‌ای برآمده از ۴٢ سال کار سیاسی است. در دهه اخیر شاهد فعالیت جبهه مردمی نیروهای انقلاب و همچنین شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برای حضور در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بودیم و امروز هم می‌خواهیم به وظیفه خود در انتخابات روز جمعه عمل کنیم.
 
رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب افزود: جامعه ما از نظر قوه مجریه در یک نقطه عطفی قرار گرفته و خواهان تغییر و تحول هستند و امیدواریم ٢٨ خرداد آغاز نویی در قوه مجریه و شوراهای شهر و روستا باشد.
 
وی ادامه داد: ما با ثبت نام گسترده از افراد نظر آنها را دریافت کرده‌ایم و ٣١٣ نفر را در معرض رای بیش از ٢٠ هزار نفر از مردم تهران گذاشته‌ایم و از این تعداد ٨۴ نفر را انتخاب و به مصاحبه دعوت کردیم و پس از آن یک فهرستی ٢٨ نفره را به شورای انتخاب عرضه کردیم و ما به ٢١ نفر از آن لیست رسیدیم.
+20
رأی دهید
-130

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  کینه و نفرت از سر و صورت دختران قاسم سلیمانی میبرد.
  7
  126
  یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۱
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  تمام این برنامه ها بعلت احتمال زیاد مرگ خامنه ای در همین دوره (۴ ساله )میباشد . میخواهند در زمان مرگ خامنه ای تمام نهاد ها و شوراها و مجریان دولتی بطور دربست غلام حلقه بگوش خودشان باشد . ضمنا در شمال کشور دوربین های امنیتی نصب کرده اند ، حتی در مسیر روستاهایی که ۱۰ خانوار دارد هم بسرعت در حال نصب دوربین حراستی میباشند . تمام اینکارها بخاطر کنترل مردم پس از مرگ قریب الوقوع خامنه ای میباشد
  7
  81
  یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۶
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  چاخان نکن.از رقیب گردن گلفت. دزد ترسیدی. پای این سردار که وسط آید. نه تنها توله بسیجی‌ ها. چپی .ملی‌ مذهبی‌. هم غش و ریسه می‌‌روند. نمی‌‌دانستیم. قلیون چاق کن پوتین. این همه عزت می‌‌آورد. حالا اگر فامیل. رابین هود جهان اسلام هم دولتی شوند. اول از همه مجلس را می‌‌گیرند. ۵۰۰ تا سلیمانی در مجلس. بعد شورای نگهبان. همه فک و فامیل سلیمانی. فامیل دست سوم .چارم و پنجم هم میشوند. شهردار .استان دار. دیگر برای شما چه باقی‌ می‌‌ماند.که بدزدید؟ آقا هم شرت زرد می‌‌کند. ولی‌ فقیه. حضرت ایتلا سلیمانی.هیچی‌ مافیای جدید سلام می‌‌رساند. Cosa Nostra ابن سلیمانی
  8
  65
  یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۱
  ۶۰
  vg2000 - اسلو، نروژ

  خدا بیامرزه ایران رو
  3
  33
  یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۷
  ۶۰
  vg2000 - اسلو، نروژ

  عمو حسن و عمو پوتین کارش درست میکنن
  7
  33
  یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۹
  ۳۲
  IranSharon - لس انجلس، ایالات متحده امریکا
  چرا ایران‌افتاده دست اینا؟. خیلی دلم‌میسوزه وقتی میبینم کشورم دسته این عجوزه های بد شکل افتاده. کاش یه معجزه میشد همه اینا دود میشدن ما راحت میشدیم
  1
  13
  دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۳
  ۴۱
  Liberte - ارومیه، ایران
  این دختر بایست بره در انتخابات لبنان نامزد شه.
  0
  4
  دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.