اگر قصد رای دادن دارید این ویدیو را ببینید

+264
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  کاش ملا نصرالدین زنده بود و به او رای میدادیم. چون انگار آدم بشو نیستیم و هنوز در فکر اینیم که رای بدیم یا ندیم. من میگم صبر کنیم تا اون دو تا کشتی جنگی پاسداران که آمدن آمریکا، کاخ سفید رو حسینیه کنند و بعد ما رای بدیم که از قافله عقب نمونیم. فقط موندم که اگر بریزیم تو خیابون‌ها و بگیم "Yankee go home" این بیچاره‌ها کجا برن!
  3
  93
  یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۴
  ۴۱
  machan - لس انجلس، ایالات متحده امریکا

  اخوند حرامی داره تقیه میکنه. خودشون اولین افرادی هستند که رای میدهند.
  6
  87
  یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۵۴
  ۳۹
  sama128 - شیراز، ایران

  در اینکه مناظرات انتخاباتی یک سیرک و شر و وری بیش نیست شکی نیست. اولا عین هفت کاندید از فساد و فساد در دولت روحانی حرف میزنند ضمن اینکه در تمامی ارکان نظام چه دولت چه قوه قضاییه چه مقننه از راس تا کف فساد هست شکی نیست ولی دو سوال : یکی اینکه اگر مسئول این همه بدبختی و گرانی و .. دولت روحانی است که هست شما چرا عین ابوالحسن بنی صدر برکنارش نکردید مگر حفظ نظام و ارزشها و مبارزه شعاری با فساد از ارزش های شما نیست همه شما هفت نفر هم که پست های مهم دارید اجماع میکردید برکنارش میکردید اگر احمدی نژاد دو دوره رئیس جمهور شد و حالا دو دوره صلاحیت نداره یا اون علی لاریجانی پس شورای نگهبان به ارکان به اصطلاح نظام آبدوغ خیاری در زمان تایید صلاحیت اینها حتی خاتمی خیانت کرده سوال دوم همه شما زاکانی رضایی اون یارو جلیلی برنامه هفت هشت ساله توپ اگر دارید و نظام و ارکان آبدوغخیاری نظام براتون مهم چرا به همین روحانی ندادید اجرا کنه زاکانی لات مگر مرکز پژوهش های مجلس نیستی برای عمه ات که پژوهش نمیکنی برای دولت و مقننه همین کوفت و زهرمار دیگه . پس دعوا سر نظام نیست سر لحاف ملا است   
  2
  56
  یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۵۷
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  دوستان بسیار عزیز , خود خامنه ای علارغم اینکه در یکی از سخنرانیهایش از مردم خواست شرکت کنن در انتخابات ولی این را هم گفت که ممکن است مردم اینبار کم شرکت کنن در انتخابات ! در 8 سال ریس جمهور بودن حسن روحانی و ریس وزیر خارجه بودن جواد ظریف بارها چه در داخل و چه در خارج این جمله رااز زبان روحانی و ظریف شنیدیم که گفتن دولت ما با رای مردم در ایران اغاز به کار کرد و رای مردم پشت سر ما است . حتما" روحانی و ظریف همانظور که خواستن در خارج کشور اعتباری به دست اورند خواستن به نظام پست حضرت عاقا خامنه ای هم بگویند که ما مثل شما انتصابی نیستیم و مردم دولت ما را انتخاب کردن و دست از سرما" بردارید وظیفه مان را انجام دهیم. از هیچکس نمیخواهم که در نمایش انتخابات شرکت کند چون خود من از زمانیکه سنم به جای رسید که حق داشته باشم رای بدهم هرگز رای ندادم چه زمانیکه در ایران تحت حاکمیت همین نظام اخوندی زندگی کردم چه در بیست سالیکه خارج از ایران و در کشوری ازاد زندگی میکنم ! ولی خامنه ای میخواهد مین بعد هرکس در ایران انتخاب شد برای ریس جمهوری نگوید رای مردم را داریم و ریس و نماینده مردم هستیم !
  1
  28
  یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۲
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  بهترین کاری که میشه کرد اینه که همه شروع کنیم به تبریک گفتن مقام ریاست جمهوری رئیسی بعنوان رئیس جمهور عاقا. چه ایراد داره همه قبل انتخابات اعلام کنیم که فلانی از قبل انتخاب شده و اصلا انتخاباتی نیست همشون چرت و پرت میگن انگار 40 ساله پشت کوه بودن یهویی آمدن وضعیت کشور رو می بینند اینا همشون یه عده دزد جاه طلب و بیسواد هستند که هر کدوم به دیکتاتور و معاویه زمان نزدیکتره قراره رئیس بشه و قطعا از قبل همه چیز مشخص شده است و دیکتاتور اصلا نمیخواد که مردم شرکتی داشته باشند و به نظرش اصلا لازم نیست.
  0
  7
  ‌سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۲
  ۳۵
  eternity - اوکلاهما، ایالات متحده امریکا
  تو اخبار خوندم اونایی ک مقیم کانادا هستند برا رای دادن میتونن برن امریکا. فکر میکردم اونایی ک تو خارج میرن رای میدن ب چ. ا. باید چ اسکولایی باشن و ضد البته قطعا مواجب بگیر هستن و گرنه تو همون ایران هم اونایی ک میرن شناسنامه مهر میرنن عمدتا از ترس استخدام و تبعات منفی بعدی ک گریبانگریشون رو میگیره است. اخه اونی ک تو امریکا یا کانادا زندگی میکنه چ مرگی داره جز اینکه منفعت اقتصادی داره براشون اما ب چ قیمتی.
  0
  6
  ‌چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۴
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  شما اصلا چی رو می شناسی که اینها رو بشناسی،هر کس نهایتا توی عمرش فقط توی یه رشته خبره بشه،،متخصص بشه،نه توی بقیه رشته ها.چون همه چی تخصصی شده،سیاست،تاریخ،علوم..برای همین مخصوصا ما که همه چیز ناقص میدونیم بطوریکه سیاستمدارهابراحتی ازنادانی مردم استفاده می کنن وانها رو فریب می دن،
  0
  4
  ‌چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۷
  ۵۵
  Iranievatanparast - مادرید، اسپانیا
  آی مردک کثیف، دوران شما تمام شده و ما ایرانیان پارسی زبان از شما آشغالا متنفریم ، بروید گم شوید که لحضات انقام ما از شما روضه خونها نزدیک است، ننگ بر هر چه آخوند مفتخور.
  0
  7
  ‌پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.