پوتین: خبر فروش سیستم ماهواره ای پیشرفته روسی به ایران جعلی و آشغال است

به گزارش «انتخاب»؛ ولادیمیر پوتین روز جمعه ۲۱ خرداد در مصاحبه اختصاصی با «ان بی سی نیوز» در واکنش به گزارش روزنامه واشینگتن پست گفت، ما با ایران برنامه‌های همکاری، از جمله همکاری‌های نظامی و فنی داریم.
 
رئیس جمهوری روسیه اضافه کرد، این (گزارش) فقط خبر جعلی است. حداقل این که من چیزی در خصوص این مطالب نمی‌دانم، آنهایی که در خصوص این صحبت کرده‌اند، احتمالا بیشتر بدانند.
 
ولادیمیر پوتین اضافه کرد، این (گزارش) کاملا مزخرف و اشغال است.
 
روزنامه آمریکایی واشنگتن پست پنجشنبه ۲۰ خرداد به نقل از مقا‌م‌ها و منابع مطلع آمریکایی مدعی شده بود که روسیه در تدارک ارائه یک سیستم ماهواره‌ای پیشرفته به ایران است که تهران را قادر می‌کند اهداف نظامی بالقوه را در خاورمیانه ردیابی کند. این روزنامه در ادامه ادعا کرد که روسیه قرار است یک ماهواره «کاناپوس وی» ساخت این کشور که به دوربین با کیفیت بالا مجهز است به ایران بدهد که می‌تواند ظرف چند ماه از روسیه به مدار زمین پرتاب شود.
+41
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  Akhond zed Iran - توکیو، ژاپن

  خامنه ای .....حمام منصوری مشهد اینقدر برای روسیه خوار و بی ارزشه که هیج وقت تسلیحات و جنگ افزار پیشرفته به ایران تحت حکومت اسلامی نمیفروشه ولی برای عربستان امارات و ترکیه میفروشه البته از جنگافزارهای قدیمی میفروشه. خامنه ای و قاسم کتلت نوچه های پوتین
  13
  34
  شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۷
  ۳۸
  منتظر الزورو - کپنهاگ ، دانمارک
  البته پوتین یک لات بی سرو پا و دروغگو است, ولی هیچوقت هم جرات کاری بر علیه اسرائیل را نداره و احتمالا اینجا راست میگه.
  7
  25
  شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.