واکنش ها به دیدار رهبران آمریکا و روسیه؛ پوتین مثل مرغ سوخاری بایدن را تکه تکه می کند

به گزارش اسپوتنیک: خوانندگان یک نشریه آمریکایی با انتشارهایی پیام هایی نسبت به دیدار روسای جمهور روسیه و آمریکا واکنش نشان دادند.
 
 خوانندگان نشریه "وال استریت ژورنال" با احساسات به سناتور راب پورتمن توصیه کردند که جو بایدن پیش از دیدار با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه چه اقداماتی انجام دهد.
 
این نشریه مقاله ای از نماینده مجلس را منتشر کرد که از سفر اوکراین، لیتوانی و گرجستان، مکانی که با سران این کشورها و سویتلانا تیخانوفسکایا رهبر مخالفان دولت بلاروس دیدار کرد، بازگشته است. پورتمن به بایدن توصیه کرد که در دیدار با پوتین موضع سختگیرانه درباره اوضاع بلاروس و مسئله ای اوکراین اتخاذ کند. همچنین وی خواستار پذیرش اوکراین و گرجستان در ناتو و تجدید نظر در مورد تصمیم Nord Stream 2 شد.
 
برخی از خوانندگان وال استریت ژورنال خیلی سریع به سناتور توضیح دادند که توصیه او با واقعیت عینی مغایرت دارد.
 
یکی از کاربران شبکه های اجتماعی با نام "William Gianopulos" نوشت: "ایالات متحده دیگر قادر برای خدمت رسانی به هدف دموکراسی در جهان نیست. این قطار در نوامبر گذشته رفت. این هفته پوتین، بایدن را همانند مرغ سوخاری در مقابل چشم همه، تکه تکه خواهد کرد. تیم جو بایدن بسیار ضعیف است و ایالات متحده بیشتر در صحنه جهانی مورد تمسخر قرار می گیرد".
 
 کاربر دیگری دیدار پوتین و بایدن را چنین تشبیه کرده که "به نظر می رسد پورتمن در زمان و مکان دیگری، در دوران سیاه و سفید جیمی استوارت زندگی می کند. پوتین به سختی می توانست بیشتر از این خوشحال شود. این مثل یک دوئل بین مایک تایسون و مایکل جانسون خواهد بود: 39 ثانیه - و یک ناک اوت".
 
مارجو اسمیت نیز در این خصوص نوشت: "پوتین شطرنج بازی می کند و بایدن چکرز بازی می کند و این گویاس همه چیز است".
 
رابرت هاچینگز، کاربر دیگری اینچنین نوشت: "بایدن به احتمال زیاد چکرز بازی می کند. اما من شک دارم که او در واقع توانایی بازی چکرز را داشته باشد، مگر اینکه دستیارانی داشته باشند که به او کمک کنند".
 
ریچارد لیندو نیز در خصوص دیدار پوتین و بایدن نی نویسد: "بلیه بدون شک رئیس جمهور بایدن از پوتین، همانطور که باراک اوباما رئیس سابق اوخواست، عقب نشینی کند و رئیس جمهور پوتین دقیقاً همان توجهی را که دفعه گذشته داشته به این درخواست خواهد داشت.  هیچ توجهی! "
 
گفتنی است که جو بایدن و ولادیمیر پوتین، روسای جمهور آمریکا و روسیه نوشت؛ برای اولین بار چهارشنبه این هفته ۱۶ ژوئن (۲۶ خرداد) در ژنو دومین شهر پرجمعیت سوئیس دیدارمی کنند.
+60
رأی دهید
-38

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  چیزی که خیلی مشخصه پوتین انقدر که در این مدت مصاحبه کرده در زمان ترامپ نکرده بود و میدونه شرایط بسیار سخت هستش و با اینکه تلاش میکنه مثلا بی خیال نشون بده و خیلی روشنه حسابی ترسیده و میدونه با یک رئیس جمهور جنگ دیده و حرفه ای در آمریکا طرفه نه یه آدم حراف ترسو مثل ترامپ که بجای پرداخت به مسائل مهم جهان خودشو درگیر کرده بود با کشوری مثل ایران که در شان آمریکا نیست و از هیچ نظر حتی نزدیک به توانایی های ایران نیست.
  23
  22
  جمعه ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۲
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  پوتین در راستای منافع ملی روسیه ، یکی از بهترین دولتمردان کل تاریخ روسیه است ، اما شوربختانه بهای این اقتدار کم نظیر او را کشورهایی با رهبران بیسواد و دزد و بی خاصیت مانند ایران میپردازند . روسیه چند دهه است که با قرارداد های مختلف ایران را میچاپد ، ابزار جنگی از دور خارج شده را به ایران میفروشند و همزمان مدل های بالاتر را به ترکیه و کشور های خلیج فارس میفروشند ،
  2
  13
  جمعه ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.