شهروند عزادار در پی اعتراض به آخوند روضه خوان مجلس عزا بازداشت شد

عیسی خبیری، شهروند اهل شهرستان گرمی واقع در استان اردبیل روز یکشنبه ۱۶ خردادماه بازداشت و به زندان این شهر منتقل شد. بازداشت این شهروند در پی اعتراض او به سخنرانی یک آخوند در خصوص لزوم شرکت انتخابات ریاست جمهوری در جریان مراسم عزاداری یکی از بستگان نزدیک او رخ داده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، گفته می‌شود که بازداشت این شهروند در پی اعتراض او به سخنرانی یک روحانی در خصوص لزوم شرکت در انتخابات ریاست جمهوری در جریان مراسم خاکسپاری پسرعموی آقای خبیری رخ داده است.

یک منبع نزدیک به خانواده فرد بازداشت شده در این خصوص به هرانا گفته است که «شکایت آخوند روضه خان این مراسم، تحت عنوان توهین صورت گرفته است.» با این حال جزییات بیشتر این موضوع تحت بررسی قرار دارد.

عیسی خبیری، معلم بازنشسته و شهروند اهل شهرستان گرمی واقع در استان اردبیل است.
+100
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۷
  1954Omid - بلژیک، بلژیک

  درنظامی که دیکتاتوری باشه وهر که به قدرت میرسه اگر آزادی نداشته باشند همینه. خدا بهش رحم کنه تا زیاد در زندان زجر و شکنجه نبیند. همچنین پرونده سازی از عامل اسراییل تا هرچه متخاصم بهش اضافه نکنن. انتخابات چه ربطی به مجلس عزا دارد و اعتراض که کردن که توهین نیست. می بخور منبر بسوزان مردم آزاری مکن. ای که میگوی مسلمان باش و می خواری مکن . ای که خود گفتی مکن می خوارگی ،اری مکن . هرچه میخواهی بگو یا هرچه میخواهی بکن ،اما ریا کاری مکن . می بخور منبر بسوزان ،مردم آزاری مکن . مردمان را غرق اندوهی که خود داری مکن. خود گرفتاری و مردم را گرفتار ،گرفتاری مکن. گر نمی خواهد پریشان باشد ،اصراری مکن
  4
  60
  ‌پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۶
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  مرتیکه ملا، کلا دین شما توهین به بشریت هست. حالًا این معلم که گفته زر نزن روضه و الرحمن ات رو بخون گمشو برو (در حقیقت گفته در حیطه وظایف شغلی ات زر بزن) شد توهین؟
  1
  10
  ‌پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۵
  ۴۱
  محمدرضا نام آور - ژنو، سوییس
  داعش ۴۲ سال پیش بر ایران حاکم شد، ولی آنوقت گوشی های موبایل و شبکه های اجتماعی و ارتباط جمعی نبود که دنیا متوجه جنایات جمهوری اسلامی بشود!
  1
  11
  ‌پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.