حقوق ۸۵ میلیون تومانی غلامرضا تاجگردون(نماینده سابق مجلس) در پست جدیدش!

تاجگردون (نماینده سابق مجلس) که اعتبارنامه‌اش در مجلس یازدهم رد شد و از حضور در مجلس باز ماند، اواخر سال ۹۹ به عنوان مدیرعامل بیمه سرمد وابسته به بانک صادرات منصوب شد.

حالا پس از گذشت کمتر از سه ماه از حضور تاجگردون در بیمه سرمد، فیش حقوقیِ منتشر شده نشان می‌دهد که او در فروردین و اردیبهشت امسال به ترتیب ۷۳ و ۸۵ میلیون تومان حقوق دریافت کرده است.  
تکمیلی : برکناری تاجگردون بعد از انتشار فیش نجومی  
خبرگزاری فارس نوشت که به دنبال انتشار فیش نجومی تاجگردون (نماینده سابق مجلس) به عنوان مدیرعامل بیمه سرمد، او برکنار شد.
+64
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  Afshin51 - مادرید، اسپانیا

  بعد از همچین حقوق توپولی اگر انتظار خدمتگذاری و بهره دهی از این آقایان دارید حتماً خودتان را به روانشناس نشان دهید ،این درآمدها در مقابل دزدیهای این آقایان پول خوردی بیشتر نیست و اگر لطف نموده همین مبلغ را هم بصورت مکتوب و مشخص عیان می کنند بروید و خدایتان را شکر کنید و همچنان قدردان رهبر و حکومت باشید که همچین دزدهای باحالی را متصدی امور مملکت نموده و تجمعات حمایتی از این آقایان همانند رییسی قاضی قاتل در اهواز فراموش نشود .آفرین ملت عزیز بزودی در آبهای آبی دریاهای جهان گرسنه و درمانده سوار بر قایق بادی و بردریای متلاطم به امید کسب محال ساحل نجات و اخذ پناهندگی در خدمت جمعی از شما افراد بیخیال ملت خواهیم بود .
  4
  48
  ‌پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۱
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  ببینید این با کیا نساخته سریع کله کردنش. سازمانها و شرکتهای بزرگ همینه و حقوق مدیرعامل و هیات مدیره 10 تا 20 برابر کارمند عادیه. دربارش سرچ کردم. ظاهرا یکی از معدود اقتصاد دانهای دولت های اخیره و لیسانس و ارشد اقتصاد نظری رو در شهید بهشتی خونده. شهید بهشتی در رشته های اقتصاد و مدیریت و حقوق تراز اول ایرانه و اساتید مولف ایران در این دانشگاه هستن. اگر یک مدیر عامل 50میلون میگیره باید کارگر شده 10 میلیون بگیره.
  4
  19
  ‌پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۶
  ۶۰
  vg2000 - اسلو، نروژ
  من نمیدونم این ....کی هستن که میان منفی میدن اینجا ....جمهوری اسـ...
  1
  2
  جمعه ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.