دختر بزرگ قاسم سلیمانی برای کاندیداتوری در انتخابات شورای شهر تهران ثبت‎‌نام کرد

ایران وایر :«نرجس سلیمانی»، دختر «قاسم سلیمانی»، فرمانده کشته شده نیروی «قدس» سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای کاندیداتوری در انتخابات شورای شهر تهران ثبت‎‌نام کرده است.

رسانه‌های ایران روز چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ با اعلام این خبر نوشتند که نرجس سلیمانی در فهرست نهایی «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب»، در انتخابات شورای شهر تهران قرار گرفته است.

نرجس سلیمانی دختربزرگ قاسم سلیمانی است و برخلاف خواهر دیگرش، «زینب سلیمانی»، کمتر در فضای سیاسی و رسانه‌ای ایران حضور داشته است.

زینب سلیمانی پس از کشته شدن پدرش به دست نیروهای امریکایی، در ده‌ها سخنرانی و برنامه تلویزیونی شرکت کرده و وعده انتقام داده است.

در آذرماه سال گذشته، خبر اختصاص مبلغ هشت و نیم میلیارد تومان برای بنیادی تحت عنوان «قاسم سلیمانی» در بودجه سال ۱۴۰۰ توجه رسانه‌ها را به خود جلب کرد.

زینب سلیمانی که ریاست این بنیاد را برعهده دارد، بعد خواهان عدم اختصاص این بودجه شد؛ هر چند روابط عمومی سازمان برنامه و بودجه ایران چندی بعد اعلام کرد که این بنیاد در سال ۱۳۹۹ نیز ۱۰ میلیارد تومان بودجه داشته است.
+14
رأی دهید
-102

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  این پرستو از کجا پیداش شد؟
  8
  52
  ‌پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۱
  ۵۲
  آذرمهری - تهران، ایران

  قطعا چند تا رای به اسمش ثبت میشه و میره تو مثلا شورا . کار در ایران فقط صوری هست و منصب ها و مقامات بر اساس شایسته گی نیست . بلکه تقسیم سفره غارت هست . باور کنید مرگ هدیه است الهی چون ادم راحت میشه از این همه حماقت
  5
  50
  ‌پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۲۳
  ۳۹
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا

  زنیکه عوضیِ عقب مونده ، خدایا خودت ملت ایران رو از دست این اشغال‌های کثیف نجات بده
  6
  52
  ‌پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۵۱
  ۵۰
  دارا۲۰ - تهران، ایران
  پدر تروریست و آدمکش شونو زدند آبکش کردند حالا پرستوی حکومتی سودای قدرت بسرش زده. زندگی خرج داره بدون اختلاس و شتیل اینا اموراتشون نمیگذره. مرگ بر جمهوری کثیف اسلامی.
  3
  14
  ‌پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.