فقیه شورای نگهبان: نامزد انتخابات حق ندارد علت رد صلاحیتش را درخواست کند

مجری: دو نفر از کاندیداهای رد صلاحیت شده رسما اعلام کرده اند شورای نگهبان دلایل رد صلاحیت ما را بگوید؟ چرا نمی نمی گویید.

مدرسی یزدی از فقهای شورای نگهبان: کدام قانون می گوید به کاندیدها باید دلیل رد صلاحیتشان را بگوییم؟

مجری: بصورت علنی درخواست کردند بگویید چرا رد شدیم؟

مدرسی یزدی :هرکسی که نامزد شد نباید هر حقی را ادعا کند!
 
 • پی نوشت: آره فقط شما حق دارید هر طور دلتان خواست بر ما بدبخت بیچاره ها حکمرانی کنید
+31
رأی دهید
-86

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  علی اصغر امیران خبرنگار قبل از انقلاب هیچ جرمی نداشت ،ولی اموال را گرفتند و ازادش کردند ،او پس از ازادی . اصرار داشت که اموال را پس بگیرد ، در نتیجه خلخالی بهمین جرم (اصرار) اعدامش کرد . حالا هم اگر مجری برنامه یا کاندیدا ها علت رد صلاحیت را اصرار کنند به همان سرنوشت دچار خواهند شد . کاندیداها باید مثل گوسفند مطیع رهبر باشند
  3
  49
  ‌سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۰
  ۵۵
  انا بیطرف - فسا، ایران

  دیگه چه توقعی از رییس جمهور دارید؟. رییس جمهور تو ایران فقط حقوق و امکانتش از یه پیشخدمت بیشتره. وگرنه اجازه هیچ کاری را نداره
  2
  31
  ‌سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۷
  ۴۱
  Afshin51 - مادرید، اسپانیا

  بله ملت سال ۵۷ با انتخاب این حکومت مرتجع و کثیف و مجریان فاسد و تبهکار آن در عمل خود را از هرگونه حقی برای داشتن یک کشور متمدن و دمکرات محروم کردند و حال که این افراد بیشرف مستقیم و بدون رودربایستی این واقعیت را متذکر می شوند نباید حیرت کرد ،ما اگر مایل به ادامه اشتباهات گذشته نیستیم اولاً باید بطور کامل انتخابات را بایکوت کنیم و تا سرنگونی این حکومت از مبارزات مدنی دست بر نداریم.
  3
  35
  ‌سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۱
  ۴۴
  یه شب مهتاب - استکهلم ، سوئد
  مسئولین سایت باید مصاحبه هایی از این نوع را با زیر نویس فارسی بگذارندکه امثال بنده بفهمیم این یارو چی می‌خواد بگه.
  1
  13
  ‌سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۶
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  با این حرف این مثلا فقیه عادل باید کلا فاتحه تمام حرفهایی که درباره اسلام و دین و اصلا فقاهت میزنند خوند. ایشون میگه ما خدا هستیم و کسی حق نداره از خدا بپرسه چرا اینطوری شد و چرا نشد! اولین چیز و اساسی ترین چیز حق الناس هستش که با این حرف ایشون حق الناسی وجود نداره چون اینا خودشون خدا هستند و کسی از خدا نمیتونه بپرسه چرا و برای چی! قوانین و همه چیز رو هم که خودشون گذداشتن تو دهن خدا پس واقعا باید علنا اعلام کنند که دیگه ما خدا هستیم و از این علنی تر هم نمیشه. از طرف دیگه واقعا لازم نیست دلیل پرسیده بشه چون این اصلا حالشو ندارن که جواب بدهند .بقیه مردم و رعیت حتما باید به خدا پاسخگو باشند وگرنه اینا اعدامشون میکنند!
  2
  13
  ‌سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۵
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  افتادن توی سرازیری. دیگه به جفنگ گفتن افتادن و دست راست شون به چپ میگه تو .. نخور. مرتیکه صلاحیت خود شورای نگهبان از نظر قانون با رای ملت هست. صلاحیت توی الاغ (ببخشید الاغ جان) رو کی تایید کرده؟
  1
  10
  ‌سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۴
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  خدا وکیلی این یارو منو مجبور کرد یه بار دیگه بگم: خمینی بر خودت و پدرت لعنت که ملتی رو اسیر این کلم به سر های احمق و مادان کردی! یارو میگه طبق کدوم قانون ما باید بهشون بگیم، خب احمق جان طبق کدوم قانون نباید بگین؟!
  1
  16
  ‌سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۷
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  از طرف من اجازه دارید چنانچه علت رد صلاحیت را پرسیدند اخته شان کنید. هرچه از تعداد الاغ های مملکت کاسته شود به نفع ملت است.
  0
  2
  ‌پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.