همتی خطاب به رئیسی: شما چگونه ما را در حد کارمند خودتان می‌دانید؟

عبدالناصر همتی در جمع‌بندی صحبت‌هایش در دومین مناظره انتخاباتی گفت: نوجوانان ما به سراغ کی‌پاپ (موسیقی کره‌ای) رفته‌اند، ما رپ خودمان را ممنوع کرده‌ایم.ما چه حقی داریم برای زندگی‌‎کردن مردم تصمیم بگیریم. من درمورد ۶۰ درصد جوانی که می‌گویند رای نمی‌دهم صحبت می‌کنم.۴۰ سال است که در این مملکت خدمت کرده‌ام. شما چگونه آقای رییسی مارا در حد کارمند خودتان می‌دانید؟
+62
رأی دهید
-49

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران

  حرفهای جدیدی نزد ولی تقریبا جالبی زد ولی باید به آقای همتی که از عناصر امنیتی رژیم هم هستش گفت خر خودت هستی. از این نظر میگم خر خودتون هستید که همه میدونند رئیس جمهور در این زمینه ها که ایشون گفت هیچ کاره اس. دیگه تجربه چندین رئیس جمهور کامل نشون داده که نه در فرهنگ نه در افتصاد و‌نه در سیاست رئیس جمهور کاره ای نیست یکی به این احمق بگه وزیر فرهنگ‌ و ارشاد رو عاقا انتخاب میکنه وزیر علوم و اطلاعات و کشور و حتی مخابرات و بازرگانی هم عاقا باید انتخاب کنه و شما کاره ای نیستی و کسانی که تو انتخاب نکردی به تو هم پاسخگو نیستند بعد همین وضعیتی میشه که ۴۰ ساله هست و همه شما هفت نفر هم کامل میدونید وضعیت چیه و دانسته فقط یه شو‌برگذار میکنید که مردم بیان و صف بکشند فک کنند قراره اصلاحی بشه و هربار بدتر از قبل هیچکدوم هم آخرش به هیچی پاسخگو نیستید همون رئیسی که ادعا داره در قوه فسادیه‌خودش عامل فساد هستش بعد میخواد بیاد دولت دست بگیره که چیکار کنه؟ کسی که خودش ۴۰ سال بجای برخورد با فساد عامل گسترش فساد بوده میخواد دولت هم‌به لجن بکشه شاید امام زمان بیاد .
  7
  62
  ‌چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۹
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  دوباره شروع شد. خاتمی کم از این سخن‌ها زد. رفسنجانی چی‌؟ احمدی ؟ سه تفنگدار لندنی فرخ.مسعود. عطا. با قمبل با با کرم می‌‌رقصند. حالا که تاجزاده نشد. حالا که امیرکبیر دوم را با لگد رد کردند. چرا نه. امیر کبیر سوم. را انتخاب کنیم. بشتابید. اپزیسیون در خارج کشور. نگذارید انتخابات. سرد و بی‌ رونق شود. خروشچوف سلام می‌‌رسند. گذر مسالمت آمیز به سوسیالیست و آزادی. عجیب نیست. مادران آبان تحریم می‌‌کند. روشنفکر ما. در خارج کشور؟ با کت و شلوار عمانی. در کافه شوپ. لندن. پاریس. برلین با رفقا زن. لاته ماچیاتو می‌‌نوشد. و به مادری.که فرزند او،با تانک چنان زیر شد. که جسد او هم دیگر شناخته نشد. می‌‌گوید مادر برو پای صندوق ری.و قاتل پسرت را انتخاب کن. اینجوری آزاد می‌‌شویم.ما انسان ها.آخرین میمون‌ها نبودیم.یک میمون همیشه میمون باقی‌ می‌‌ماند. حتا اگر لباس ابریشم بر تنش کنید.
  5
  19
  ‌چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۳
  ۴۱
  Ary@mard - ما لاگا، اسپانیا
  خلاصه حرفهای این ملیجک: مردم ببایید پای صندوق.
  3
  21
  ‌چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۵
  ۳۴
  hosseinnadjari - سیدنی، استرالیا
  Paksan خوب گفت، جدا از همه اینا، باز می بینیم آخر حرفاش مردم رو دوباره دعوت می کنه به صحنه انتخابات، اگر مشخصه رئیسی رئیس جمهوره، پس چرا باز مردم بیاین>؟ اصلاح طلب و اصول گرا همشون زیر دست آقای خامنه ای و آقای خامنه زیر دست شخص، و یا دولت دیگریست، همه ما می دونیم خامنه ای هم هیچکارست، نه تنها خامنه ای بلکه تمام مسئولین کشور، تا ما مردم از اصلاح خودمون شروع نکنیم تو خانواده، محله، شهر، جامعه، این کشور درست نمی شه، تا دروغ، دزدی، نفرت، غیبت این ها ریشه می دوونه همین آشه و همین کاسه. وقتی همه بار بندیل رو می بندیم می ریم کانادا و آمریکا به دیگرون خدمت می کنیم همینه، وقتی خوب ها رو صادر می کنیم، آشغال ها رو می ریزیم تو بازار، همینه، عزیزان مشکل خود ما هستیم، دولت هم بخصی از مردمه، کسی از فضا نیومده، ما خودمون این و خودمون رو بد کردیم. به امید اون روزی که همه شاد و خرم پیش هم باشن مثل دوران بچگی دهه 40-70
  0
  14
  ‌چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۱
  ۵۱
  احتراز - دورف، آلمان
  اگر انتخاب بشی، همش فراموشت می‌شه، میشی غلام حلقه بگوش آقات، اگر چیزی ..... از ‌ام الفساد مملکت علی گدا حرف بزنین
  2
  13
  ‌چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۷
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  بقول یکی از کمدین ها اینها فقط دارن controlled chaos درست میکنن. در حد از پیش تعیین شده دارن به هم میپرن.
  0
  6
  ‌چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.