مردی که پسرمی خواست همسرودخترانش را در چاه انداخت تا بمیرند

مردی که دلش می خواست پسردار شود هنگامیکه متوجه شد فرزند دیگرش نیز دختر است همسر و دخترانش را در چاه انداخت.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از یاهو،این مرد هندی تنها به انداختن آنها درون چاه اکتفا نکرده بلکه از بالای چاه بر سرشان سنگ پرتاب کرده بود.

گزارش های پلیس دهلی نشان می دهد در این حادثه دردناک دختر ۸ ساله این مرد در چاه غرق شده اما همسر و نوزاد دختر ۶ ماهه این مرد به شکل معجزه آسایی نجات یافتند.

این حادثه که در شهر "چاتارپور " در مادیا پرادش هند رخ داده است و مرد هندی به ماموران پلیس بیان کرده از اینکه همسرش پسر به دنیا نیاورده به شدت عصبانی شده است.

سخنگوی پلیس محلی در این باره گفت: این زن ۳ بار زایمان کرده و هر ۳ بار دختر به دنیا آورده بود همین موضوع انگیزه جنایتی هولناک شده است. ما در تلاشیم تا محاکمه ای عادلانه در این ارتباط صورت گیرد. ما اطلاعاتی داریم که این مرد به همراه همسر و تنها دو فرزندش با دوچرخه مقابل چاه توقف کرده و وانمود کرده که قصد کشیدن آب از چاه را دارد که ناگهان آنها را درون چاه انداخته وبرای آنکه مطمئن شود آنها می میرند بر سرشان سنگ پرتاب کرده است.
+25
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۷
  1954Omid - بلژیک، بلژیک
  به این هر چه میخواهید بگویید اجمق و نادان اما این هیچ ربطی به دین و مذهب ندارد بلکه کمبود تعلیمات و بیسوادی و بی خردی است. عربها زنده بگور میکردن و هندی ها هم آتش میزدن . هنوز هم در بعضی کشورها انجام میشود. او نمیدانند که هوش و عشق فتانت دختر بیشتر از پسر است و همان دخترها فردا شما مردان را پیدا میکنند و همان دختر ها درب را بروی شما باز میکنند. آیا اینان فکر نمیکردن که مادرشان خود یک روزی دختر بود؟
  1
  14
  ‌پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۳
  ۷۷
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  بی شرف ترین .بی احساس ترین . نا مرد ترین.جنایتکار ترین فردی که من تا امروز خواندم یا شنیده ام همین مرتیکه ....بی عاطفه بوده . ای ....بر شرف نداشته تو . ای ....بر ان شیر نجسی که در کودکی از مادرت خورده ای . ای .....
  0
  5
  جمعه ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.