چشم‌انداز: مناظره مسیح علینژاد و فاطمه حقیقت‌جو درباره انتخابات

+93
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  Jeghjeghe - کپنهاک، دانمارک

  درود به شرفت مسیح علینزاد, خانوم حقیقت جو برو فامیلیت رو عوض کن بذار رانت جو ,....بر شما خائنین به وطن که خودتون تو کشورهای آزاد زندگی میکنین و مردم رو به بدبختی و ذلت دعوت میکنین, چقدر پستی و رذالت میخواد !!!!!!
  10
  143
  دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۱
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  عجب دنیا عجیبی‌ است ؟ اکثریت مردم ایران شرکت نمی‌‌کنند. اپوزیسیون ما در خارج کاسه از آاش داغتر شده. مصاحبه سه تفنگدار لندنی را را در سه ماه گذشته ببینید. فرخ. مسعود، عطا. کاسه گداهی در دست. برای تاجزاده.حالا به چه کسی‌ راه دهیم.؟ تاجزاده را که با لگد انداختند بیرون. آیا ما گردن کلفت تر. از هاشمی. یا خاتمی داشتیم؟ خاتمی ۴۰ میلیون ری آورد. حالا چگونه این دو نفر می‌‌تواند. کاری کنند؟ چقدر ساده لوح و دل خوش؟ ری ندادن هم یک نمونه ری دادن است. نشان دادن به این است. که اصلاح طلب و تند رو. دو روی یک سکه هستند. آمار ۳۲ درصدی هم می‌‌وارد.در عرض این ۴۲ سال گذشته فقط یک بار. فقط یک بار نشان دهید. که یک رهیس جمهور توانست در ایران سیاست را عوض کند.؟
  5
  65
  دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۳
  ۵۱
  shirzan - برلین، آلمان

  فاطمه عاری از حقیقت
  1
  35
  دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۵
  ۵۴
  Hatef - پاریس، فرانسه

  اگر یک مرد، بنا به هر دلیلى، در حاکمیت اسلامى رأى بدهد، میتوان توجیهى براى آن یافت. در نهایت میتوان گفت که با زیر پا گذاشتن اصول و معیارهاى انسانى، اخلاقى و ملى و تنها بدلیل منافع شخصى، رأى داده است و بالاخره با در نظر گرفتن این هدف امکان اینرا دارد که در میان دیگران جایگاه (هرچند مذموم ) دلخواه خود را کسب کند. ولى اینکه یک زن، در حالیکه میداند در این سیستم در نهایت نصف یک مرد محسوب میشود، بخواهد در این سیرک مسخره شرکت کند،غیر قابل فهم و درک است. مگر اینکه ابله یا دچار بیمارى ماسوخیسم باشد.
  1
  23
  دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۲
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  خانم حقیقت جو که سباب اطمینان نظام پست اخوندیست غلط میکند که میگوید مردم در انتخابات شرکت کنن تا یکی از نوچه های خامنه ای ریس جمهور شود.
  2
  38
  دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۰
  ۵۱
  پاینده ایران و ایرانی - مالمو، سوئد

  خاک عالم تو سرت نا حقیقت جو,خودفروخته دستمال, زنیکه سکته ای
  0
  27
  ‌سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.