صدور قرار مجرمیت برای نماینده مجلس که به سرباز راهور سیلی زده بود

رئیس پلیس تهران بزرگ از صدور قرار مجرمیت برای علی اصغر عناببستانی نماینده سبزوار خبر داد.
 
سردار حسین رحیمی  درباره آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده درگیری نماینده مجلس (علی‌ اصغر عنابستانی) با سرباز راهور گفت: "این پرونده از ابتدا توسط پلیس تهران در حال پیگیری است چون به سرباز راهنمایی و رانندگی تهران تعرض شد."

رئیس پلیس تهران بزرگ افزود: «قرار مجرمیت برای این نماینده صادر شده، آقای عنابستانی طبق کیفرخواست در سه مورد مجرم شناخته شده و ما نیز از مسیر قانون به جد موضوع را دنبال می‌کنیم.»
 
علی اصغر عنابستانی نماینده سبزوار در مجلس، سه بهمن 99 در حال عبور از خط ویژه به‌دلیل نداشتن برگ تردد با یک سرباز راهور درگیر شد، این اتفاق واکنشهای زیادی را در پی داشت تا جایی که ستاد کل نیروهای مسلح نیز به موضوع ورود پیدا کرد.
عنابستانی پس از ماجرا توجیه های زیادی برای رفتار خود مطرح کرد اما نهایتا فشار افکار عمومی باعث شد که برای این نماینده مجلس پرونده قضایی تشکیل شود. 
 
مجلس شورای اسلامی نیز وعده داد که با نماینده خاطی برخورد می کند اما در عمل هیچ اقدامی صورت نگرفته است و حتی اخیرا کمیته نظارت بر رفتار نمایندگان از عنابستانی دفاع و سرباز راهور را مقصر معرفی کرد. 
 
گفته عنابستانی نیز به طور جداگانه از سرباز راهور شکایت کرده است.
+79
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  انا بیطرف - فسا، ایران

  به نظرم امکان نداره نماینده را مجازات کنن مگر اینکه از طایقه روحانی باشع. وچون دوران روحانی تمامه بخوان یه شو اجرا کنن. تا الان که مسئولی مجازات نشده
  5
  69
  دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۰
  ۵۵
  Kanguru - بئر السبع، اسرائیل

  خوک کثیف.
  2
  60
  دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۴
  ۶۴
  خوش باور - تهران، ایران
  یکی دیکر از ارازل طویله آغا که عجله دارد برود تا بیشتر از مردم دوزدی کن
  1
  19
  دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.