نظر بهروز وثوقی در مورد «رای دادن» را از زبان قیصر بشنویم

+204
رأی دهید
-18

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  کاش همه هنرمند های ما یک جا جمع بشند و یک صدا و یکجا “ نه به جمهوری اسلامی “ را فریاد بزنند.
  10
  98
  شنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۸
  ۵۵
  Kanguru - بئر السبع، اسرائیل

  احسنت. همه باید آگاه شوند که رای مثبت به این نظام = بردگی مادام العمر بدون خلاصی، به یغما سپردن جان و مال و زن و اولاد و دارایی و مایملک.
  9
  84
  شنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۵
  ۶۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  فکر کردین با دسته کورا طرفین؟ داره داد میزنه که صدا رو مونتاژ کردن!
  96
  13
  شنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۱
  ۶۰
  vg2000 - اسلو، نروژ

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. چشم بسته غیب میگی
  8
  63
  شنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۶
  ۶۷
  1954Omid - بلژیک، بلژیک

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. نگفتم بیسواد .....؟ راستی از کجا فهمیدی مونتاژه؟ نکنه بارها این فیلم را دیدی؟ یک صحنه ...داشت بود .دوست داشتی جای ... باشی؟ شایدم سانسور کردن؟ راستی میدونی سانسور چیه؟
  7
  59
  شنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۶
  ۶۷
  1954Omid - بلژیک، بلژیک

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. در ضمن مونتاژ کلمه فارسی نیست بلکه فرانسوی است و در صنعت فیلمسازی یعنی قطع و وصل کردن قسمتهای فیلم.و اما این صدا گذاری شده و کسیکه نمیدونست خواجه حافظ شیرازی بود. اما سانسور که با قیچی میبرن همانیست که نگذاشتن تو آن صحنه سکسی را ببینی و حال کنی. حتما ناراحت شدی که اون صحنه تجاوز را نتونستی ببینی. چون نظامی که سنگشو به سینه ( ببخشید باید بگم به زانو )میزنی سالهاست از روزنامه و عکس وفیلم گرفته تا حتی زندگانی و غذاها و نوشیدنی های ما را هم سانسور کردن.
  5
  53
  شنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۱
  ۵۷
  جناب - استکهلم، سوئد
  [::1954Omid - بلژیک، بلژیک::]. بدون شک نویسنده تحت نامِ پوششیِ "یا فاطمه زهرا" مهمل نوشته، و یاوه سروده است. اما گفتار بی نزاکت شما اولاً در کشور مطوع شما یعنی بلژیک جرم محسوب میشود، زیرا تجاوز را مجاز جلوه داده اید و امری لذتبخش معرفی کرده اید، و در ثانی شما با ادبیات سخیف و شعبان جعفری مابانه، از آزادی نشر سوءاستفاده میکنید و به افراد توهین های جنسیتی میکنید. امری زشت و کاری قبیح!. در اروپا به افراد مسن در سن و سال شما که ادبیات جنسیتی شما را بکار میبرند، صفت آزارگر جنسی و بیمار عقده های بدون پاسخ یافته بکار میبرند. شما جواب افراد را بدهید واما حرمت سایرین را رعایت کنید با حفظ اختلاف نظر با آنها.
  24
  8
  شنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۰
  ۶۷
  1954Omid - بلژیک، بلژیک
  [::جناب - استکهلم، سوئد::]. سلام .ممنون از انتقادتان اما گفته من توهین و ترویج نبود بلکه اگر نوشته های قبلی ایشان را خوانده بودید شاید چنین عنوان نمیکردید. بطور خلاصه این جواب برای یکی از نوشته هایش سستی و حال کردن و شبهای جمعه اش بود. - رقص صبحگاهی زیبا و دیدنی یک پیرمرد با یک خانم در پارک -- را در همینجا پیدا کنید و ملاحظه بفرمایید.این یک نمونه اش.در ضمن ایشان خانم نیست بلکه یک پسر جوون بیکاریست که از این رژیم برای هر پستش پول دریافت میکند . دلیلش را قبلا توضیح دادم
  8
  25
  شنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۱
  ۶۷
  1954Omid - بلژیک، بلژیک

  الان که صبح جمعه است و اگر آدم حالت سستی داشته باشه، یعنی صوابش رو برده! یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  5
  26
  شنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.