پدر و مادر بابک خرمدین از انگیزه و نحوه قتل پسرشان پرده برداشتند

رکنا: بابک خرمدین در حمام خانه شان به دست پدرش تکه تکه شد و مادرش شاهد این جنایت فجیع بود. پدر این کارگردان سینما در دادسرا صحنه عجیبی را رقم زد روی زمین چهار دست و پا شد تا آخرین تقلای پسرش برای نجات خود را بازسازی کند.
 
پدر و مادر بابک خرمدین پس از دستگیری لحظه به لحظه قتل فرزندشان را پیش روی بازپرس ویژه قتل صحنه سازی کردند.
 
به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، پیدا شدن 2 کف دست، سرشانه، 2 بازو و 2 مچ پا یک مرد در سطل زباله فاز 3 شهرک اکباتان ماموران کلانتری 135 آزادی را به محل جرم کشاند و در ادامه بازپرس محمد جواد شفیعی همراه با تیمی از کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران برای برریس صحنه جرم پای در محل گذاشتند.
پیدا شدن جسد مثله در چمدان
ماموران در بازرسی های ابتدایی مشاهده کردند تکه های جسد یک مرد در کیسه زباله داخل یک چمدان قرار دارد و کارشناسان پزشکی قانونی در بررسی ها متوجه شدند که چند ساعت از این جنایت می گذرد و در ادامه بازپرس ویژه قتل دستور داد تا تکه های جسد به پزشکی قانونی منتقل شود.
 
کارشناسان پزشکی قانونی و تیم تشخیص هویت در بررسی انگشت های جسد مثله شده و اقدام انگشت نگاری ، مقتول را که بابک خرمدین کارگردان سینما است شناسایی کردند.
شناسایی قاتل بابک خرمدین پس از 6 ساعت
همین کافی بود تا ماموران به سراغ خانواده بابک خرمدین در فاز اول شهرک اکباتان بروند و پدر و مادر بابک خرمدین در همان بازجویی های ابتدایی و با توجه به آثار خونی که در حمام جامانده بود در همان ابتدا به قتل و تکه تکه کردن جسد پسرشان اعتراف کردند.
 
عاملان جنایت قتل بابک خرمدین با گذشت 6 ساعت از زمان پیدا شدن جسد مثله شده به قتل بابک خرمدین اعتراف کردند.
 
پدر بابک خرمدین در اعترافاتش گفت: پسرم استاد دانشگاه بود و با توجه به شیوع کرونا به صورت آنلاین کلاس هایش را برگزار می کرد اما در هفته 3 روز دخترانی را به بهانه اینکه دختران دانشجو و از شاگردانش است به خانه می کشاند و به اتاقش می برد و ما باید به پسرمان خدمات می دادیم.
 
وی افزود: پسرم از کودکی ما را اذیت می کرد و تا روز حادثه یک روز راحت از دست او نداشتیم و جانمان را به لبمان رسانده بود که دیگر تصمیم به قتل او گرفتیم و حالا پس از قتل به آرامش رسیدیم و بخاطر این اتفاق خدارو شکر می کنم.
 
این پدر ادامه داد: پسرم بارها با من و مادرش درگیر شده بود و حتی یکبار قصد داشت با صندلی به سر مادرش بزند که من خودم را به آشپزخانه رساندم و مانع کار او شدم .
اکبر 81 ساله ادامه داد: دیگر به تنگنا رسیده بودم و روز جمعه با بابک برای ورزش بیرون خانه بودیم و برای او خط و نشان کشیدم و گفتم حاضرم خودرویم را بفروشم و ارث تو را از خانه بدهم تا برای خودت یک خانه اجاره کنی و دیگر کاری به ما نداشته باشی که بابک با لبخند عنوان کرد که من هیچ جایی نمی روم و جسدم از خانه تان بیرون می رود.
 
وی افزود: خسته شده بودم و بابک را تهدید کردم که اگر نروی به یک نفر 10 میلیون تومان می دهم که تو را ناپدید کنم که بابک ادعا کرد که من بابکم و کسی نمی تواند کاری بکند.

اکبر در خصوص چگونگی قتل گفت: وقتی به خانه آمدیم به همسرم گفتم که بابک رفتنی نیست که مادرش گفت او را بکشیم و من هم پذیرفتم.
 
وی افزود: ظهر جمعه بود، ناهار آبگوشت مرغ داشتیم که همسرم غذا را آماده کرد و برای بابک غذا ریخته بود و به همسرم به اتاقم آمد گفت داخل ظرف غذا بابک قرص های خواب آور ریخته است. از آن زمان دیگر هوشیار بودم که نقشه را عملی کنم. بابک کلاس داشت و ناهار نخورد و شب هم گفت که غذا در بیرون خانه خورده و میل به غذا ندارد و فردا ظهر ناهارش را بابک داغ کرد و خورد و بعد از آن روی مبل نشست.
 
پدر بابک خرمدین ادامه داد: عصر بود که بابک نیمه بیهوش بود که از اتاق بیرون آمد، بابک از روی صندلی به زمین افتاد و چهار دست و پا به سمت آشپزخانه رفت و در کنار یخچال بود که پای او را با بند پوتین بستم و سپس بست کمربندی را دور گردنش انداختم و با کشیدن آن و قفل کردن بست کمربندی تلاش کردم تا او خفه شود و در این زمان با برداشتن چاقو 3 ضربه به سینه اش زدم .
وی افزود: همسرم شاهد صحنه قتل بود که پس از قتل به کمک همسرم جسد را به داخل حمام بردم و با چاقو و ساطور شروع به تکه تکه کردن جسد بابک کردم چون نمی توانستم جسد را از خانه بیرون ببرم.
 
اکبر ادامه داد: تکه های جسد را داخل 8 کیسه زباله بسته بندی کردم و تعداد 6 بسته را داخل 3 چمدان و 2 بسته دیگر را در همان کیسه های زباله بود. نزدیک به 7 ساعت تکه تکه کردن و بسته بندی جسد پسرم طول کشید و بعد از آن همراه همسرم بسته ها را داخل آسانسور گذاشتیم و با هم به پارکینگ رفتیم.
 
این پدر 81 ساله گفت: 3 چمدان داخل صندوق عقب گذاشتم و 2 بسته دیگر روی صندلی عقب خودرو گذاشتم و در ابتدا به سمت اکباتان رفتم و یکی از بسته ها را داخل سطل زباله انداختم و سپس به سمت آریاشهر رفتم و در ادامه به سعادت آباد رفتیم و بسته های دیگر را داخل سطل زباله انداختم و در آخر وقتی به شهرک اکباتان بازگشتم آخرین بسته را که داخل چمدان بود در فاز سوم شهرک اکباتان به داخل سطل زباله انداخته و به خانه بازگشتیم.
 
پدر بابک خرمدین در خصوص اینکه عذاب وجدان دارد و پشیمان است یا نه گفت: عنوان کرد که پشیمان نیستم و خدا را شکر می کنم و از لحظه ای که پسرم را کشتم به آرامش رسیدم و آرام شدم.
قتل بابک خرمدین از زبان مادرش
ایران 70 ساله مادر بابک خرمدین پیش روی بازپرس شفیعی گفت: بابک اذیت می کرد و یک روز راحت از دست او نداشتم. دوستانش که همگی خانم بودند را به خانه دعوت می کرد و مرا مجبور می کرد که از آنها پذیرایی کنم و حتی به او گفتی ازدواج کن و از خانه برو اما نپذیرفت و حتی یکبار تصمیم گرفتیم به او فرصت بدهیم که دست از کارهایش بردارد اما بابک دست از رفتارهایش بر نمی داشت و هر روز ما را با رفتارهایش آزار می داد که دیگر با همسرم تصمیم گرفتیم او را به قتل برسانیم.
 
وی افزود: قرص ها را من در غذایش ریختم و بابک روزی که غذایش را خورد بی حال شد و من به اتاق رفتم که ناگهان صدای درگیری او و پدرش را شنیدم وقتی از اتاق بیرون آمدم دیدم آنها با هم درگیر شدند و همسرم با چاقو ضربه ای به گردن بابک زد و سپس چند ضربه به سینه اش زد و بابک روی زمین افتاد.
 
مادر بابک خرمدین ادامه داد: به همسرم کمک کردم و جسد را به داخل حمام بردیم، در حمام باز بود و می دیدم همسرم جسد بابک را تکه تکه می کند.
 
بنا بر این گزارش، بازپرس محمد جواد شفیعی از شعبه 5 دادسرای امور جنایی تهران دستور داد تا پدر و مادر بابک خرمدین برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گیرد.
شکرگزاری پدر بابک خرمدین پس از قتل پسر
صبح امروز اکبر همراه همسرش در حالیکه دستبند و پابند به دست و پاهایش زده شده بود همراه ماموران بدرقه پلیس آگاهی تهران پای در شعبه 5 دادسرای امور جنایی تهران گذاشتند و یکی پس از دیگری پیش روی بازپرس جنایی اعتراف کردند.
 
اکبر 81 ساله، مرد لاغر اندام و قد بلند با چهره ای آرام و خونسرد وارد شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران شد و در همان ابتدای اعترافاتش برای قتلی که انجام داده بود از خدا شکرگزاری کرد.
 
پدر بابک خرمدین در اعترافاتش گفت: پسرم از بچگی ما را اذیت می کرد و با هر بدبختی که بود او را بزرگ کردم، همیشه از مدرسه اخراج می شد و یک روز آرام نداشتیم اما با کار و تلاش توانستم او را راهی دانشگاه کنم و پسرم فوق لیسانس گرفت و یکی از فیلم هایش نیز در جشنواره جایزه گرفت و پسرم در دانشگاه تدریس می کرد.
 
وی افزود: بابک در دانشگاه کرج استاد فیلم سازی و کارگردانی بود اما از زمانیکه کرونا آمد کلاس های دانشگاه به صورت آنلاین بود و بابک هفته ای 3 روز به بهانه اینکه به شاگردانش درس خصوصی بدهد آنها را به خانه می آورد و جالب این بود که بابک فقط دانشجویان دختر را به خانه می آورد و نمی دانستیم که همه آنها دانشجوهایش بودند یا نه!
 
پدر بابک خرمدین ادامه داد: پسرم با دخترها به داخل اتاق می رفت و از مادرش می خواست برای خودش و میهمانش غذا درست کند و مادرش از آنها پذیرایی می کرد و این در حالی بود که می دانستیم پسرم با دختران در خانه رابطه جنسی برقرار می کند.
 
مرد 81 ساله گفت: از رفتارهای پسرم خسته شده بودم و او بعضی اوقات ما را کتک می زد و می خواست کارهایش را انجام دهیم و باور کنید از وجود پسرم یک روز آرام نداشتم و جانمان به لبمان رسیده بود. حتی از پسرم خواستم برای خودش خانه ای تهیه کند و حاضر شدم خودروام را بفروشم و حتی سهم ارث او را بدهم که برای خودش خانه بگیرد و با ما زندگی نکند اما بابک می گفت جنازه من از این خانه بیرون می رود و هیچ وقت نپذیرفت از خانه خارج شود.
 
بابک خرمدین، کارگردان سینما توسط والدین خود به قتل رسید؛ جسد مثله شده وی درسطل زباله ای واقع در شهرک اکباتان تهران کشف شد.
+77
رأی دهید
-44

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  Afshin51 - مادرید، اسپانیا

  تحت نظر و تعلیمات یک حکومت بیرحم و روانی و بیمار و تشویق شبانه روز ملت به خشونت و نفرت آنهم طی بیش از چهل سال مشاهده چنین افراد وحشی و مجنونی که تنها خون سیرشان می کند تعجبی ندارد .
  42
  261
  ‌سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۶
  ۳۸
  ReyKasravi - لندن، انگلستان

  شرم بر تو پدر پیر که واقعیت زندگی در ایران و نیاز های یک مرد جوان و بدبختی های نسل بعد از انقلاب را نفهمیدی و دست به این جنایت وحشیانه زدی .تو اگر عقل و شعور ابرو داشتی می رفتی از دست پسر دختر باز یک برای یک مرد مجرد طبیعی شکایت می کردی یا می رفتی و واسه خودت و زن پیرت یه جای دیگه یه فلت اجاره یا رهن می کردی و پسر مجرد تربیت شده در سیستم اخوندی را به حال خودش رها می کردی .توی پدر پیر پر مدعا اون جوون محکوم به دوختر بازی و تماس با دختر ها می کردی که واسه یک آنسان مجرد کاملا طبیعی اما خود پیر پر مدعات چه کار کردی تا از این واقعه جلوگیری بشه ؟تو هم خودت نوکر اخوند و دچار جنون انی داعشی هستی شرم بر تو
  74
  245
  ‌سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۰
  ۳۹
  The Green mile - مدیسون، ایالات متحده امریکا

  خیلی وقت ها دیدم پدر و مادرا از فرزندانشون به قدری عاصی میشن که آرزوی مرگ براشون میکنن ولی دیگه اینطوری تیکه تیکه اش بکنن و هر تیکه از بدنشون رو بذارن تو یه سطل آشغال و بعد بگن به آرامش رسیدیم، واقعا نوبره..جالبه پدر حتی با اینهمه جنایت علیه پسرش، به خاطر قوانین اسلامی و از این جور مضخرفات، به اعدام محکوم نمیشه و فوقش ۵ تا ۱۰ سال زندان بره.
  26
  238
  ‌سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۵
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  فقط یک مسلمان مومن و واقعی از عهده چنین کاری برمیاد. از خودم شرم میکنم که تا نوزده سالگی نماز میخواندم تا عزیز خدا و مورد توجه پدر و مادر و خاله و مادربزرگ واقع بشم. چی فکر میکردیم و چی شد!
  40
  221
  ‌سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۵
  ۲۹
  agha_ehsan - تهران، ایران

  خبر شدیدا عجیب. ولی پدر جان دمت گرم . دستت هم درد نکنه . اصلا فرض رو بر این می گیریم که شما و زنت خبیث ترین آدم روی زمین هستین . اون لنده هور گنده بک غلط کرده تا این سن تو واحد اپارتمانی لنگر انداخته . خانه و امر خانه متعلق به پدره . پسر هر زمانی که ناراحت بود تشریفش رو ببره بیرون و اصلا سراغ باباشم نگیره خود داند . ولی خیلی زور داره تا این سن بتمرگی تو خونه پدرت و تازه دو قورت و نیمت هم باقی باشه و پیرمرد و پیرزن بیچاره رو عذاب بدی . اونها چه گناهی کردن که توی نکبت یه یابوی چموش از آب درومدی . وگرنه هیچ پدر و مادری نمیگن بچمونو بکشیم مگر اینگه روزی ده بار به دستش کشته و زنده بشن . اگر فقط کار پدر بود باز ممکن بود طرف روانی باشه ولی وقتی مادر هم بهش کمک کرده یعنی اون یابو به درک رفته . تازه فرض هم بگیر که اتاق خونه پدرشو هم کرده باشه مکان سکس . خدارو شکر در قانون اسلامی پسر جزو املاک پدره و ایشالا مو از سر این پدر کم نمیشه تا چند صباحی رو با آرامش زندگی کنه . خداییش خیلی زورم گرفت که به باباش گفته غلط کردی من جسدم فقط ازین خونه بیرون میره ! بفرما جسدت بیرون رفت . اونم در چندین نوبت
  185
  46
  ‌سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۲
  ۲۹
  agha_ehsan - تهران، ایران

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. از نماز چه به عزیز پدر مادر شدن ؟ شما به قول معروف حرکتو اشتپ میزدی داداش .
  128
  14
  ‌سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۴
  ۲۹
  agha_ehsan - تهران، ایران

  [::ReyKasravi - لندن، انگلستان::]. شرم بر اون لنده هور خیکی که تو اون سن و سال کاری نداشته بجز عذاب پدر مادرش . دم پدرش هم گرم . ناسلامتی پسر وظیفشه به پدر خدمت کنه . اگر خدمت نمیکنه اقلا مزاحمشون نباشه . نه اینکه جون به لبشون کنه .
  154
  35
  ‌سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۵
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. مرد حسابی طرف زده پسرش رو تیکه تیکه کرده، بعد تو اومدی صغری کبری چیدی که بله پدر فرمانده کل خونه هستش و دم اسلام گرم که پسر جزو املاک پدر هستش و امر، امر پدر هستش و دمش گرم که اون رو سلاخی کرده! کدوم قانون خلقت این اجازه رو به شما میده که جون یه نفر رو اونم به این شکل ازش بگیری؟! اگه از دستش شاکی شده بود، میتونست راحت به کلانتری و قانون مراجعه کنه و از دستش شکایت کنه و پسر رو اینطور سرجاش بشونه.از اینجور اختلافات خانوادگی در بیشتر خانواده های ایرانی به خاطر مشکلات فزاینده اقتصادی وجود داره، پس باید بیان همدیگرو تیکه تیکه کنن و پدرا بچه هاشون رو مثل گوسفند نذری دو شقه کنن.
  7
  128
  ‌سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۲
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. کسی را که “یابوی چموش” و “لندهور” خطاب میکنید دست پرورده همان پدر و مادر بوده. گمان نمیکنید که گناه درصدی از رفتار زشت آن فرزند به گردن همان پدر و مادر است؟
  9
  96
  ‌سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۸
  ۴۱
  محمدرضا نام آور - ژنو، سوییس

  ایشان در حال ساخت یک مستند بود که جنایات جمهوری اسلامی را با سند فاش میکرد و چندین قسمت آن را هم ساخته بود و حتی مصاحبه ظریف که لو رفت قسمتی از این مستند بود و برای همین هم بدست جمهوری اسلامی بقتل رسید! این سناریوی مسخره ساختگی هم پدرش را تهدید کرده اند که تکرار کند. حتی داستانی که پدر و مادر تعریف کرده اند متناقض است!
  15
  89
  ‌سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۵
  ۳۴
  Masterweb - تهران، ایران

  وقتی پدر و مادر 80 ساله زورشون نرسه و از دست بچه شون کتک بخورن و سرویس بدن بهش و کلفتی شو کنن که هر کاری خواست بکنه همینم میشه ، یه پدر 80 ساله چطوری میتونه جلوی بچه شو بگیره وقتی ازش کتک میخوره ؟ همسایه ما پسر 20 ساله اش هر روز عربده میزنه غذای منو بیار فلان فلان شده ( در حد فحش پایین تنه به مادرش ) یا اینو بردار گمشو بیرون خوب این زن و شوهر 80 ساله وقتی حاضر بودن بکشن بچه شون رو تا به آرامش برسن پس بدون که چه جهنمی درست کرده بوده براشون
  60
  18
  ‌سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۰
  ۴۱
  metalrain - استکهلم، سوئد

  [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. مگه بچه برده است که حتمن وظیفشه به پدر و مادر خدمت کنه؟! همین چیزها رو تو کلتون فرو بردن که حالا شدید آدمکش. حالا اگر نکنه باید به قتل برسه؟ همین پدری که پسرش را کشته خودش هم پدری دارد پس همین پدر پیر هم واجب القتل میشود اگر نافرمانی کند؟!!! اینطور که همه را میشود به سلسله مراتب به راحتی به قتل رساند! این میشود بربریت. غلط کرده کشته و باید اعدام بشه.
  8
  68
  ‌سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۸
  ۴۱
  Liberte - ارومیه، ایران

  این حادثه آیینه ای وحشتناک ، زشت و تاریک از سقوط یک ملت بود.
  3
  46
  ‌سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۸
  ۴۴
  maradona - براتیسلاوا، اسلوواکی

  خدارحمتش کنه الان یه عده ساندیسیه ماله کش میان‌میگن‌ اگه حسین و محمد و تقی و نقی بود اینجوری نمی شد چون بابک و انوشیروان و مازیار و مزدک‌و زرتشته این اتفاق افتاد
  9
  33
  ‌سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۳
  ۶۴
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  اشخاصی که میگفتید، کار پدر و مادرش نیست و انگشت نشانه رو به سمت حکومت عدل علی نشانه رفته بودید، خوب روتون کم شد، هان؟ صداتون هم درنمیاد!
  61
  8
  ‌سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۳
  ۳۸
  kevinpalang - مالمو، سوئد

  حکومت تروریستی اسلامی مردم را به چه روزی انداخته، واقعا باعث تاسفه. پدر ابله بابک خرمدین جزو نسلی است که باعث شورش پنجاه و هفت شدند و در واقع مسئول نابسامانی زندگی بابک هم همین آقا بوده. از طرفی نوشته اند که بابک بخاطر دلتنگی همین پدر و مادر انگلیس را رها کرده و به ایران بازگشته. بابک حتما آدم زحمت‌کشی بوده که استاد دانشگاه بوده اما شاید توان مالی کافی مستقل شدن را نداشته چنانکه خیلی از ما دهه شصتی ها هیچ وقت موفق به ازدواج و جدا شدن از خانواده نشدیم. مگر‌ میشود با فروختن ماشین از پس هزینه های زیاد مسکن در ایران‌برآمد. تابو بودن سکس و حسادت پدر و مادر به روابط آزادانه این آقا ظاهرا یکی از دلایل این جنایت بوده. ولی مقصر اصلی رژیم اشغالگر و تروریستی اسلامی است که ارزش های انسانی را در ایران از بین‌برده، حرمت بین پدر و مادر و فرزند را اسیب زده و هزینه های زندگی را طوری افزایش داده که برای خیلی ها توان زندگی مستقل وجود ندارد، مگرنه بعید میدانم بابک اگر میتوانست مستقل باشد آرزو داشت این پدر و مادر کینه توز را هر روز صبح ببینید.
  3
  37
  ‌سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۹
  ۴۰
  ماهی جان - لندن ، انگلستان
  کسی که در ۸۱ سالگی ثمره زندگیش تیکه تیکه میکنه می اندازه اشغال ،حتما دلیل خیلی بزرگ‌تری داشته یک جا خواندم که یک همچین شرایطی بوده و پسره به ‌‌درو مادرش تجاوزمیکرده زود قضاوت نکنید شاید شما هم بودید همین کار رو‌میکردید .
  19
  3
  ‌سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۲
  ۴۱
  محمدرضا نام آور - ژنو، سوییس
  من این خانواده را می شناسم، این بابا به قتل رسید و یکسری کیسه زباله و چمدان را دادند دست پدرش که دوربین آسانسور فیلمبرداری کند که اینها جنازه بابک خرمدین را جابجا می کنند، درحالیکه جنازه بابک از قبل تکه تکه شده در سطل بود! حتی پدر و مادرش خبر نداشتند چه جابجا می کنند! بعدا تهدید شدند به قتل مادر بابک و شکنجه و کشتن اعضای دیگر خانواده شان و مجبور شدند سناریوی شخمی ساختگی جمهوری داعشی را تکرار کنند و قتل را به گردن بگیرند! . بابک خرمدین بخاطر مستندی که ساخته بود به انگلیس پناهنده شده بود و اصلا با پدر و مادرش زندگی نمی کرد! برای سفر کوتاهی از دلتنگی پدر و مادرش به ایران برگشت که سرنوشت او شبیه روح الله زم شد!
  4
  20
  ‌سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۷
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::kevinpalang - مالمو، سوئد::]. عالی. توضیح کاملی دادی. تکمیل میکنم که افراد مسن بیشترین مخاطبن اخبار و برنامه های تلویزیون و اجتماعی جمهوری اسلامی هستن و این حکومت شب و روش تنفر و کشتار و جنگ و قتل رو تبلیغ میکنه. برید رفتار حیواناتی مثل گربه ها رو با فرزندانشون ببینید و از انسان بودنمون شرم کنیم. حتی وقتی بچه هاشون بالغ میشن و از خودشون میرونن اما دورادور مراقب بچه ها هستن. انسانها خیلی عتیقه هستن. این زن و مرد روانپریشهای تربیت شده صدا و سیمای جمهوری اسلامی هستن.
  2
  12
  ‌سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۵
  ۴۵
  samisan - توکیو، ژاپن
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::] مرتیکه بی وجدان و دروغگو و پاچه خور علی یک جنایتکار چندین بار مردم ایران را قتل عام کرده بود انقدر ظلم به مردم ایران کرده بود که چند بارشورش کردن مردم از جنوب ایران گرفته تا شمال ایران همه سرکوب و قتل عام کردن به دستور اون علی قتل این مردم اگر تاریخ را بخونن از اسلام عربی نکبت تحقیق کنن میفهمن ولی همه کورکورنه از پدر مادر همیجور اب دوغ خیاری مسلمان شدن .
  5
  23
  ‌سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۷
  ۲۹
  agha_ehsan - تهران، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. حاجی این حکومت عدل علی که میگی که ید طولانی تو به قتل رسوندن مردم خودش داره . البته کسی نگفته بود به دست حکومت بوده که فکر کنی زرنگی که هر کجا قتلی میشه بگی دیدی حکومت نکشته . برو کشکتو بساب . اتفاقا اصل حکومت عدل علی بر پایه به قتل رسوندنه هر کسیه که باهاش حال نکنه . مگه روایت نداریم خود علی داشت سر یکی رو به سبک داعش می برید که یه لحظه مکث کرد و رفت دو قدم اونورتر و برگشت و سرش رو برید و بقیه گفتن یا مولای ما چرا همچین قری دادی ؟ گفت این دفعه خواستم غضب شخصیم کمی بخوابه !! و شما داعشی های اسلامی هم 1400 ساله با یاد این سر بریدن علی خرکیف میشین و چشماتون از کله های پوکتون میزنه بیرون
  6
  1
  ‌چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۷
  ۲۹
  agha_ehsan - تهران، ایران
  [::metalrain - استکهلم، سوئد::]. مگه هر کی به پدر مادرش خدمت کنه برده حساب میشه ؟؟ درضمن من گفتم که اگر نمیتونید به پدر مادرتون خدمت کنید به درک ، اقلا مزاحم و سربارشون نباشید . اگر هم سربارشون هستید بازم به درک ، اقلا سرتون رو بندازید پایین در قبال کمکی که ازشون می گیرید و خیری هم که براشون ندارید ، اقلا پر رو بازی درنیارید . ولی امثال تو که معلوم نیست زیر دست چه کسایی و با چه روش هایی بزرگ شدید واقعا جالبه با شنیدن اینکه بچه باید به پدر مادرش خدمت کنه انقد عصبانی هم میشین !! شماها اصلا چیزی از فرهنگ و انسانیت حالیتونه که یه خدمت فرزند به پدر مادرش رو بردگی میدونین ؟؟ شماها لایق بردگی برای اروپایی ها هستین و بس!.
  6
  2
  ‌چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۱
  ۲۹
  agha_ehsan - تهران، ایران
  البته امروز قضیه فرق کرده . امروز این پدر و مادر اعتراف کردن که دختر و دامادشون هم به همین روش به قتل رسوندن !! پس معلوم میشه اینها یه زوج روانی قاتل اند . چطور بوده که بابک ازین قتل خبر نداشته و پا شده از انگلیس اومده نشسته ور دل همچین پدر و مادری !
  7
  1
  ‌چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۴
  ۴۱
  metalrain - استکهلم، سوئد
  [::agha_ehsan - تهران، ایران::] بربریت از حرفهات میباره برو جمعش کن معلوم نیست از زیر چه بته ای در اومدی یک مشت پرت و پلا میگی و میزنی زیر حرفهای خودت با این عقل ناقصت. حالا برو تو کفشای آخوند سره محلتونو جفت کن که خوب نوکری آخوند میکنی.
  2
  5
  ‌چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۷
  ۲۹
  agha_ehsan - تهران، ایران
  [::metalrain - استکهلم، سوئد::]. برو یکم سواد یاد بگیر و مغلطه بازی درنیار . تو که فکر میکنی مگه بچه ها برده اند که به پدر مادرشون خدمت کنن همون بهتر بردگی اروپایی ها رو بکنی و ازشون تو سری بخوری . تو رو انگار همین دیروز از بازار برده فروشای شعب ابی طالب شوت کردن به این زمان
  4
  1
  ‌چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۱
  ۴۱
  metalrain - استکهلم، سوئد
  [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. عقل که نیست جان در عذاب است یرو بدبخت بمان. خلایق هر چه لایق. فقط از دهن ..... میاد بیرون حرف نداری بزنی دهنتو ببند . ....بابا
  0
  3
  ‌چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.