مدرسه غیر انتفاعی و لاکچری در سعادت آباد تهران که متعلق به فرزند قالیباف است

جدیدا آقازاده ها با تاسیس مدارس غیر انتفاعی راه بازتولید خودشان را پیدا کرده اند! برخی از آپشن های این مدرسه فوق لاکچری را ببینید تا هوش از سرتان بپرد! گفتنی است خیلی از این مدارس لاکچری خدمات باور نکردنی ارائه می دهند! یک دانش‌آموز به خبرنگار روزنامه ایران گفت که ما عاشق اردوهای خارج از کشور هستیم! برای سوئد ۳۰ میلیون و برای پاریس هم ۵۰ میلیون داده ایم! دانش آموزان در این مدارس لاکچری باید یک موسیقی را به صورت تخصصی آموزش ببینند! زبان دوم خارجی، یک ورزش تخصصی، شنا، یوگا، زومبا و کامپیوتر را آموزش می بینند! شهریه ای که این مدارس می گیرند برای هر دانش آموز در مقطع ابتدایی ۱۵ میلیون تومان، متوسطه اول ۱۹ میلیون تومان و متوسطه دوم ۲۳ میلیون تومان است!
+17
رأی دهید
-45

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  kalo palang - لندن، انگلستان

  کدام لاکچری!! هر مدرسه معمولی باید این امکانات رو داشته باشه، اون هم با استاندارد های بهتر. با ثروت ایران میشد این مدرسه ها رو تو دور ترین مناطق ایران هم برپا کرد و مجانی، با استانداردهای بالا، نه مثل این که معلم با لباس رسمی با بچه فوتبال بازی کنه!!
  4
  40
  دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۹
  ۳۶
  kalo palang - لندن، انگلستان
  کلاسها حتی یه اینتر اکتیو وایت بورد هم نداشتن،
  4
  23
  دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۲
  ۷۷
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  اقای کالا پلنگ. بگمانم شما بیش اندازه فرنگی تشریف دارید. اقای محترم مدرسه متعلق به نوردیدگان انقلابیون مستضعف است. شما لندن نشین شدی و مثل اینکه نمیدانی مدارس لاکچری ما در سیستان و بلوچستان است. مثل اینکه حال و هوای کوئین الیزابت مانع از فکر کردن لاکجری برای شما شده
  2
  30
  دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.