ویژه برنامه تبلت از رویاهای اقلیت های جنسی در ایران؛ بشنویم و آدم باشیم

+51
رأی دهید
-35

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  مسعود راستگو - تهران، ایران
  انصافا حرفه های این خانم مثل هذیان گویی است. پر از دروغ و ضد و نقیض. خب اگه میخوای به عنوان مخالف ایرانی صحبت کنی باید منطقی حرف بزنی تا حرف هات خریدار داشته باشه عزیز
  32
  37
  یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۲
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  کجا این هزیان بود.؟ حالا متنفر از این. اوکی. ولی‌ سخن او در مورد این آقا دگرباش دروغ بود؟ سرش را نبریدند؟ روی سر گذاشتن و حلوا حلوا کردند؟ و از او تشکر چون coming out کرد؟ طرف را مثل گوسفند سلاخی کردند. شما عقیده. این هزیان می‌‌گوید. اخر کجا دنیا در پایان کارت خدمت می‌‌نویسند. معاف به خاطر دگر باشی‌. می‌‌نوشتند، طعمه‌ی آزاد. برای سر بریدن،سنگینتر بودن. اسم خود را هم گذشته.راستگو. پس دروغ گویان ما دیگر تحفه هستند.
  26
  20
  یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۵
  ۴۸
  مسعود راستگو - تهران، ایران
  عزیزم اشکال کارش اونجاست که مثل بیماران روانی همه چیز رو مستقیم وصل میکنه به حکومت ایران. خوبه تو همین سایت خبر نحوه قتل اون پسر دختر خدابیامرز رو زده بودن این دیونه و روانی قتل اون رو وصل میکنه به اعدام ها و ....ببخشید ولی از این روانی ها تو این سایت زیاده. فکر میکنی آدم های نرمال چقدر حرف های این رو قبول دارن. به نظرم اونایی که ازش طرفداری میکنن حتما ترول هستن.
  12
  20
  یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۵
  ۲۲
  امیر پاور - ترونتو، کانادا
  زن ضیغه ای که نتوانست دل کسی را برای عقد دائمی برباید در نهایت شد عقده ای و نوکر بیگانه .من حاضرم برای کشور عزیزم و برای دفاع از نیش این افعی ،به جهاد واقعی نکاح با این خانوم رفته و پیشنهاد عقد دائمی را به ایشان داده تا با قربانی کردن زندگی دنیوی خود به عنوان شهید زنده لقب گرفته و جماعتی را از آسیب و گزند این افعی نجات دهم .
  9
  22
  یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.