توهین به نویسندگان در برنامه خندوانه : نویسنده های ایرانی بیکارند

واکنش عجیب خداداد عزیزی و فیروز کریمی به سوال برنامه خندوانه در مورد نام بردن از سه نویسنده ایرانی که انتقاد کارشناس برنامه در انتهای الوند را در پی داشت.
+74
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  Afshin51 - مادرید، اسپانیا

  تا زمانی که ما ایرانیها به جای استفاده و الگو گذاری از نویسندگان خوب یا متفکرین و دانشمندانی که گمنام و منزوی مانده اند به افراد بیسواد و لمپن حال چه از قشر ملا چه ورزشکار یا هر صنف دیگر بها بدهیم و آنها را الگوی خود قرار دهیم باید شاهد چنین حرفهای مزخرف و جامعه ای عقب مانده باشیم .
  6
  58
  یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۴
  ۳۸
  Bingobango - لندنستان، انگلستان

  در بین بیشتر ما ایرانی ها متاسفانه همه چیز شده لودگی. این موضوع در این برنامه به حد اعلا رسید
  2
  49
  یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۵
  ۵۶
  ahora_nima - استکهلم، سوئد

  خوب نباید بیشتر از این توقع داشت جمع تحصیلات همه این اقایان با یک نویسنده برابری نمیکنه. فعلا که تریبون صدا وسیمای میلی در دست لودگان و بیسوادان است و نباید انتظار بیشتری داشت.
  2
  39
  یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۲
  ۵۴
  hamidesabz - لندن، انگلستان
  بابا این یک برنامه جوک و خنده است! برنامه آموزشی و ساخت الگو نیست که با هر قشری شوخی میشود آه و فغان آن صنف در می آید! از قشر فرهیخته و با شعور نویسنده بعید است که جنبه یک شوخی در پیتی در یک برنامه خنده و شوخی را نداشته باشند!!
  27
  10
  یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۴
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  کاری به نویسنده ندارن به این کار دارن که چرا رنگ موی چینی ۵۰ تومن شده ۱۵۰ تومن!، تا هرروز مثل همین خداداد موهات رو رنگ موی چینی بزنی،مثل فیروز کریمی ریشت رو هم رنگ بزنی.الان دیگه دیکتاتورها کتاب ها رو نمی سوزونن بلکه کاری می کنند که مردم حس کتاب خوندن نداشته باشن ،بجاش حس رنگ موی چینی،ماشین چینی ،سکه،دلار،ویلای شمال، ترکیه و خارج،..
  1
  5
  دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۵
  ۲۹
  agha_ehsan - تهران، ایران
  بابا یکم جنبه داشته باشین دیگه . اون صدا سیمای میلیتون صبح تا شب کل جامعه رو با خود شما قهوه ای می کنه کسی چیزی نمیگه چون نونخورشین
  0
  5
  دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.