نماینده کنگره آمریکا برای مردم غزه اشک ریخت

رشیده طلیب‏, عضو دمکرات مجلس نمایندگان آمریکا در سخنرانی که در صحن کنگره این کشور انجام داد با انتقاد از حمایت بی قید و شرط  آمریکا از اسرائیلی ها ‏, بخش هایی از نامه یک مادر ساکن غزه را برای حاضران قرائت کرد و اشک ریخت.
+28
رأی دهید
-86

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  نمیخواد اشک بریزه، پاشه بره غزه شاید شانس اوردیم تلف بشه. زنیکه صیغه رو
  54
  128
  یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۵
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  بمیرم برات که اینقدر مردم دوستی. دوست دارم نظرت رو در مورد عایشه هفت ساله هم بشنوم. وقتی در نه سالگی یک مرد ۵۰ ساله بهش دخول کرد گریه نداشت؟
  38
  94
  یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۳:۵۶
  ۳۹
  The Green mile - مدیسون، ایالات متحده امریکا

  مسلمون جماعت جون به جونشون کنی هیچوقت از این فاز مظلوم نمایی و شامورتی بازی ها دست برنمیدارن..دموکرات ها، آمریکا رو پر کردن از این پرروهای انگل که به اسم آزادی اومدن اینجا عقده هاشون رو برطرف کنن..
  29
  86
  یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۲
  ۳۸
  shahinsgd - اسن، آلمان

  آیا برای قربانیان اسراییلی هم اشک میریزه؟ یا فقط عرب ها و مسلمون زاده ها براش اهمیت دارن؟ فاشیسم مذهبی و فرهنگی که میگن همینه. تزویر، ریا، حماقت و دروغ همینه. هروقت برای همه آدما به یه اندازه اشک ریختی، باورت میکنیم وگرنه گورتو از سیاست گم کن که افراد متعفن و عقب مونده ای مثل تو، بین سیاستمدارها جایی ندارن.. نه اسلام میدونی چیه، نه دوخط صرف و نحو و تعریب بلدی، نه ۴ خط قرآن و میتونی بفهمی، نه میدونی قبله کدوم طرفه، نه نمازو روزه میگیری، .. طبق همون آیین محمد، شما شکر میخوری اسم خودتو مسلمون بزاری، آدمای مثل تو یه سری آدم ضایعاتی و بی هویت تو چرخه دنیا هستن و به درد هیچ چیز نمیخورن...برو به حال خودت گریه کن!
  33
  79
  یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۰
  ۴۵
  iranmona - لیدز، انگلستان

  یک سوال دارم چرا وقتی فلسطین دزد ‌‌و تروریست موشک میزنه اسراییل را ،هیچکس صداش در نمیاید ؟؟ولی اسراییل یک‌ تیر هم که میزنه صداش همه جا می پیچه ؟؟ اسراییل باید کشور‌را تروریستی فلسیطن را بگیره و‌قانون اسراییلی را درش پیاده کنه .هرکس هم‌نمی خواهد ‌بره عربستان‌زندگی‌کنه . بچه ها دختر قاسم کنلت چی میشه حالا ؟؟ هاهاهاها
  24
  60
  یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۹
  ۴۱
  الفارد - وردینگ، انگلستان

  آقا جان یه طرفه به قاضی نروید. گور بابای حماس و اسرائیل با هم، نفرتی که ما از وضع مملکتمون و آخوندها داریم دلیل بر نادیده گرفتن حقایق نشه. گیرم که حماس پدر سوخته، اسرائیل هم پسر پیغمبر نیست. یا پسر پیغمبری این دلیلی بر پدر سوختگی اون یکی! . حماس همون اشی هست که خود اسرائیل با پول ما ساخته. این وسط اگه گریه ای هم باشه برای وطنم ایرانه. نه فلسطین و نه اسرائیل.
  5
  51
  یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۶
  ۵۰
  دارا۲۰ - تهران، ایران

  خوب برو غزه موشک شلیک کن. تو حتی اگر جهت تقویت روحیه مردان حماس به آنجا بروی و نکاه جهادی بکنی از این اشک تمساح ریختن بهتره.
  12
  34
  یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۸
  ۶۱
  مهدی۲ - دوسلدورف، آلمان
  زنیکه هزارو دویست تا موشک فرستاد عقب افتاده های داعشی آنوقت برای آنها اشگ میریزی،دوباره بزنید بدجوری میخورید
  7
  14
  دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۴
  ۵۴
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  احمق حقوق از دولت امریکا میگیره بعد با لونگ عربی رو شونه اش انداخته و تو مجلس داره برا خونواده خودش گریه مینه. اسگل خریت از خودتونه نه کس دیگه. لعنت به فلسطیزی که 42 ساله مارو بدبخت کردند
  6
  16
  دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.