سرلشکر پاسدار باقری: مسیر نابودی کامل اسرائیل با حملات موشکی حماس هموار شده است

 سرلشکر پاسدار محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح  رادیو فرانسه :سرلشکر پاسدار محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، با انتشار بیانیه ای از حملات موشکی سازمان حماس و جهاد اسلامی به روی اسرائیل پشتیبانی کرد و گفت که این حملات موازنه قدرت را به سود فلسطینیان تغییر داده و مسیر نابودی قطعی اسرائیل را هموار ساخته است.

سردار باقری گفته است : "موازنه قدرت در پرتو گفتمان پرفروغ مقاومت و انتفاضه" و به یاری "حملات پیوسته موشکی" "مجاهدان و رزمندگان فلسطینی" به سود فلسطینیان تغییر یافته و "مسیر آزادی فلسطین و بیت المقدس و زوال قطعی رژیم صهیونیستی از جغرافیای منطقه و ارض مقدس را هموار کرده اند." سردار باقری سپس به رهبران اسرائیل و حامیان آن هشدار داده که "شعله‌های آتش خشم مقدس جبهه مقاومت اسلامی سرانجام حیات و حضور شیطانی این تبهکاران غاصب [صهیونیستی] را به تل خاکستر تبدیل خواهد کرد."

در این پیام، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی همچنین گفته است که "با پاک شدن سرزمین مقدس از لوث وجود منحوس صهیونیست‌های جبار و قاتل، ملت فلسطین پیروزی نهایی را همراه با نصرت الهی در آغوش خواهد کشید."

سرلشکر باقری سپس "آحاد مسلمانان و دولت‌های اسلامی و نیز سازمان‌های منطقه‌ای و بین‌المللی را به ایجاد یک ائتلاف راهبردی و واقعی مقتدر برای حل و فصل مسئله فلسطین به عنوان مسئله مشترک جهان اسلام و پیشران وحدت و اتحاد مسلمین" فراخوانده است. 
+32
رأی دهید
-141

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  سرلشکر کشکی باقری:: جهت از بین بردن اسرائیل، ائتلاف با کدام کشور منطقه؟!؟ به محض نمونه یک کشور نام ببر که مشابه ج.ا در از بین بردن اسرائیل با شما همگام باشد؟!؟ حماقت و توهم هم حدی دارد؟؟؟
  7
  32
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۱
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  شاهنامه آخرش است. تخم مرغ ها را وقتی اسرائیل غزه را شخم زد میشمرند. این بار هم اسرائیل هر کاری بکند مجامع بین المللی دخالت نمی کنند چون دفاع شخصی محسوب میشود و اسرائیل را طرف مظلوم می بینند
  9
  27
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۴
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران
  لاف زدن پشت میکروفون شیوه مردان کتلت دوست است.
  7
  26
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۷
  ۴۰
  FETNEH. - نوشهر، ایران
  اولا که سرزمین اسرائیل از همون اول متعلق به قوم اسرائیل بود و همون 1400 سال پیش که اعراب سوسمار خور به کشور ما حمله کردند به قلمروی اونها هم حمله کردند و اون زمان اسرائیل قدرت الان رو نداشت و سرزمین هاشو از دست داد. اعراب باید به سرزمین خودشون برگردند . و دوما تو بهتره مواظب خشتک خودت باشی که یه روز همین اسرائیل اون خشتکتو روسری تو سر ننه ت نکنه . شما مخصوصا جنگ راه انداختین تا اعراب به جون اسرائیل بیفتند تا توافقشون از بین بره . ولی من با محمد بن سلمان تماس گرفتم و از حیله ی شما مطلع کردم. گفتم که به دام تهران نیفتید و نزارید به ریشتون بخندند. گفتم که به فلسطین دستور آتش بس سریع بدید و یاد آوری کنید در صورت عدم پیروی با خشم اتحادیه عرب روبرو میشن . و گفتم به اسرائیل هم پیام بدید که میتونند پایگاههای بمبهای هسته ای خودشونو در تمام کشورهای اتحادیه عرب بنا کنند. من در تمام فیسبوک و شبکه های اعراب هم فعالیت کردم و همه رو ازین نقشه آگاه کردم . حالا بستگی به شعور خودشون داره .فلسطین و حزب الله و القاعده و غیره بیت المال مردم ایران رو مثل مدفوع توی کاسه کردند و دارن ازش لذت میبرن .
  11
  19
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۵
  ۴۰
  FETNEH. - نوشهر، ایران
  متاسفانه نتونستم با بنیامین نتاهیو تماس بگیرم و بگم که این جنگ رو خاتمه بده .و با مذاکرات مخفی با اعراب اونا رو از نیت تهران آگاه کنه . نتاهیو باید الان زرنگی به خرج بده . درجا باید بمب های هسته ای رو به نمایش بزاره . باید حتی به ظاهر با فلسطین به توافق برسه و دقیقا تمام هوش و حواسش رو روی گروههای تروریست جمع کنه .ایران داره با این موش و گربه بازی انتقام نطنز رو میگیره . ولی اگه نتاهیو زرنگ باشه نباید توی دام بیفته .
  7
  8
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۸
  ۶۵
  amir-amir - تورنتو، کانادا
  به صورت شسته نشده و تریاکى او دقت کنید وقتى که او و همپالگى هایش شنگول مى شوند مزخرفات همیشگى و تکرارى در طول ۴۲ سال را به خورد رسانه هاى بیچاره در ایران مى دهند.
  4
  15
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۵
  ۴۲
  Herzl - امستردام، هلند
  اسرائیل ولکن حواست باشه تو کشور خودت گرفتار تیر غیب نشی.
  7
  11
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۸
  ۴۱
  دیارکو - قره تپه، آذربایجان
  فعلا که نتیجه چیز دیگه است از ۱۸۰۰ موشک شلیک‌ شده به اشغالگران فقط ۲۰ تا به مقصد رسیدند در ضمن ۱۲۰ شهید مقابل ۷ کشته صهیونیست ها
  4
  13
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۳
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  من مخلص آمار هستم. شما بالای ١٠٠٠ تا موشک از پول این مردم زدین به اسراییل ١٠ نفر کشته شدن، توی درگیری اول ١٠٥٠ تا زدین، ولی بعد از دور اول پاتک اسراییل ٣ موشک با بود ٢٥٠ کیلومتر شلیک کردین، این نشون میده که بیشتر لانچرها زده شده. بعد هم شروع کردن به ننه من غریبم بازی که ٢٧ تا کودک کشته شده. بی پدر مادرها، وقتی لانچر رو میذارین توی مدارس، قاتل شماهایید. ضمنا عین همین داستان توی اون جنگ ٣٣ روزه اتفاق افتاد که اسراییل با تانک اومد بره که عزه رو صاف کنه، سازمان ملل نذاشت. عین اون لاتی شدین که مشت اول رو میزنین بعد میرین زیر چادر ننه اتون قایم میشین میگین مامان این میخواد منو بزنه! 😃. سردار! بد جور خماری. نمیفهمی چی میگی
  6
  16
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۶
  ۵۶
  مارشال زرد - وپرتال، آلمان
  چنانچه فرض بر محال این اتفاق هم بیافتد و فلسطینیها بشوند تنها مردمانى که در آنجا زندگى میکنند ولى آیا شما فکر میکنید این میشود سرآغاز فصل جدیدى براى این سرزمین و آنها به خوبى و در کنار هم زندگى خواهند کرد؟ یقین بدانید حتى اونموقع هم جمهورى اسلامى ،البته اگر هنوز مانده باشد، با دخالت در سیاست آنجا سرانجام این سرزمین را به جنگ داخلى نزدیک خواهد کرد چنانچه الان هم این دو دستگى مشهود میباشد . همان بهتر که منطقى نقشه بکشید و خود را متقاعد سازید که تنها راه نجات آن سرزمین بوجود آمدن یک کشور متحد از همه نیروهاى سیاسى فارغ از دین آنها میباشد.
  5
  9
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۶
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  سر لشکر باقری عاقبت این جنگ بین حماس غزه و ارتش اسرائیل شکست بزرگی را رو دست رهبر حماس میگذارد و چیز خوردن هم برای نظام اخوندی میماند.
  5
  13
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۹
  ۵۰
  دارا۲۰ - تهران، ایران
  منظورت همون فشفشه هائی که یهودی ها با گنبد آهنین ۹۸ ٪ از آنها را در هوا منهدم کردند؟
  7
  13
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۶
  ۶۰
  vg2000 - اسلو، نروژ
  الاغ از غزه دیگه هیچ نمونده اینم شده مثل سخنگو صدام حسین که می گفت ما آمریکایی ها را شکست دادیم
  5
  15
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۸
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  فلسطینیها با خودشون درگیرن ،وگرنه حماس تشکیل نمی شد،حماس در اثر درگیری با محمودعباس بوجود امد.اصلا خود اعراب با خودشون درگیرن، سوریه پر از کودتا،عراق بدتر،تمام کشورهای عرب بجز اسراییل تاریخ پراز کودتا وخیانت دارن،برای همین نتونستن اینهمه کشورعرب حریف اسراییل بشه، اسراییل تاکانال سویز و صحرای سینای مصر و بیروت رو تسخیرکرده بود
  1
  10
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.