مصطفی تاج‌زاده برای انتخابات ۱۴۰۰ ثبت‌نام کرد: با آمریکا ستیزی مخالفم

مصطفی تاجزاده دقایقی پیش با همسرش فخرالسادات محتشمی‌پور به ساختمان وزارت کشور رفت و برای نامزدی در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرد

مصطفی تاج‌زاده، فعال سیاسی اصلاح طلب پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری گفت: متعهد می‌شوم به حق حاکمیت ملت خیانت نکنم. می‌دانم که گروهی مطالبات من را رویاپردازانه می‌پندارند، اما برای رسیدن به این مطالبات برنامه‌های مشخص و مدون دارم، و هم‌چنین رویاهای بسیار.

این فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: من نامزد شدم که رویای عدالت و آزادی را زنده نگه دارم. هیچ قدرتی بالاتر از قدرت بی‌قدرتان نیست.

وی افزود: من نامزد ریاست جمهوری شدم اما دعوای قدرت با هیچ‌کس ندارم. برای به آشوب کشیدن و به خیابان کشاندن کاندیدا نشده‌ام. ما مسیر گفت و گو و آشتی را رها نخواهیم کرد، حتی اگر طرف مقابل اصرار به جنگ داشته باشد.

تاجزاده گفت: با بستن دهان منتقدان مخالف هستم. معتقد به حجاب هستم ولی با حجاب اجباری مخالف هستم. من با آمریکاستیزی مخالف هستم.
+10
رأی دهید
-100

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا

  طرف رو توی ده راه نمیدادن سراغ کدخدا رو می‌گرفت. زهی خیال باطل....
  15
  49
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۶
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  [::کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا::]. برای ما سگ زرد برادر شغال است. اگر شما فرق می‌‌گذاری. دیگر مشگل خودت است. از روزی که آغاز کردیم. این اصلاح طلب را با شیخ علی‌ مقایسه.بیچارگی و ذلت ملت ایران آغاز شد.کسانی‌ مثل شما فرق می‌‌گزارند. به این میگویند. منطق علیل . منطق ما مثل عصا است. ۷۲ میلیون ایرانی‌ می‌‌داند. مانده ۸ میلیون مثل شما. که هنوز اعتقاد .منطق علیل بهتر است.در مملکتی که این دو تا.با هم مقایسه. آغاز ورشکستی است. اسم "گ. " را اگر عوض کنیم. و عن بنامیم.نمی‌ شود. که عطر بازار شاه عبدلل عظیم
  4
  54
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۱
  ۵۰
  دارا۲۰ - تهران، ایران

  تمام عمله ها و مزدوران حکومت فاسد اسلامی شیادند
  4
  53
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۷
  ۳۸
  kevinpalang - مالمو، سوئد

  حاج آقا باجزاده شما لخت شوید و عربی هم برقصید کسی دیگر‌ به این رژیم‌تروریستی اشغالگر رای نمیدهد. رای بی رای!
  2
  55
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۸
  ۳۵
  freedom of the press - تهران، ایران

  شما همتون یه آشغال هستید. آخه تو این حرفها تا اون علی چلاق گدا هستش. تمام شماها عروسک‌های خیمه شب بازی هستید که اختیاری از خودتون ندارید و علی چلاق گرداننده شماها هستش.
  3
  53
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۵
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. چقدر در حماقت خودشان فکر میکنند که اگر “گ” را بکوبند مردم میدوند و به “ع” رای میدهند!
  4
  38
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۶
  ۴۱
  پرمیرا - هامبورگ، آلمان
  تو یک عمری پیپ آقا رو براش روشن میکردی، حالا شدی آمریکا ستیز ؟واقعآ از خودت شرمت نمیاد این‌چنین بی‌پروا دروغگوئی؟ مثلا آمدی دم انتخابات و گرمش کنی؟
  0
  3
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.