نقشه شیطانی دختر مرد سرایدار برای پسر پولدار تهرانی

 رکنا: دختر سرایدار مجتمعی مسکونی که برای رسیدن به خواسته‌های بلند پروازانه اش، با ظاهری فریبنده پسر ثروتمندی را به ازدواج ترغیب کرده بود، سر بزنگاه لو رفت.

«نجمه» که در خانواده ای پرجمعیت به دنیا آمده و پدرش سرایدار یک مجتمع مسکونی در شمال پایتخت بود، همواره از اینکه مجبور است برای گذران زندگی با کمک مادر و خواهرهایش برای مردم سبزی پاک کند و کارهای نظافتی انجام دهد، گله می کرد و زندگی شان را از همه مخفی نگه می داشت.

این دختر جوان که با قبولی در دانشگاه خود را در دروازه خوشبختی می دید، در حالی که خانواده اش ذره ذره و به زحمت پول جمع می کردند، با اصرار به دختران ثروتمند مجتمع لباس های برند آنها را قرض می گرفت تا بتواند با خودنمایی در دانشگاه توجه همه را به خود جلب کند.

نجمه که دوستانش او را «نگین» صدا می کردند، برای رسیدن به آرزوهایش از هیچ تلاشی فروگذار نبود و بالاخره شاهزاده رویاهایش را در یکی از میهمانی های اعیانی همکلاسی ثروتمندش پیدا کرد. «سامان» که مهندس بود و پدر و مادرش پزشک متخصص بودند، با دیدن این دختر شیفته او شد و ساده لوحانه دروغ های بزرگش را باور کرد.

سامان و نجمه چند باری یکدیگر را ملاقات کردند و سرانجام پیشنهاد ازدواج بین آنها رد و بدل شد. نجمه که به هیچوجه نمی خواست این فرصت طلایی را از دست بدهد، وقتی درخواست ازدواج سامان را شنید، به فکر نقشه ای فریبکارانه برای ورود به زندگی پسر جوان افتاد. او فکر همه چیز را کرده بود و درحال تکمیل سناریوی بی نقصش برای معرفی خانواده فقیر خود به سامان بود که یک اتفاق همه نقشه هایش را نقش بر آب کرد. داماد خوش خیال، عروس رویاهایش را در حالی که با لباس کار در حال نظافت منزلی بود، دید و به خاطر دروغ بزرگش برای همیشه او را ترک کرد.
+4
رأی دهید
-26

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  iranmona - لیدز، انگلستان

  خوب این داستان‌گفتن داره .خیلی از پسرها ‌‌دخترها با فقر‌دست‌و‌پنجه نرم‌میکنند و‌هزار تا آرزو دست نیافتنی‌دارند . دورغ گفتنش اشتباه بود ‌‌این دختر هم‌ دنبال خوشبختی بود .کاشکی‌جامعه ایران‌از‌ حالت اشرافی در‌بیاید و‌انسانها یه خاطر مال و‌ثروت به همدیگر‌احترام‌نگذرند‌.
  1
  40
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۸
  ۵۹
  کافر۱۲ - لندن، یونان

  نه اون داماد لیاقت اون دختر را داره نه اون جامعه از این متاسفم که سما هم از نقشه شیطانی صحبت میکنی وای مردم جمع شوید دختر سرایدار میخواست زن پسر پول دار شود. وای وای
  3
  40
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۸
  ۵۳
  RAMIN274 - بازکیاگوراب، ایران

  مگه کار بدی داشت می کرد دختر شریفی بود و اون پسر لیاقتش دختران سر خیابانی هست
  5
  32
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۳
  ۴۵
  iranmona - لیدز، انگلستان

  [::کافر۱۲ - لندن، یونان::]. دقیقا کجاش شیطانی بود؟؟ معتادش کرد؟. از ش پول چاپید؟؟. ازش دزدی کرد ؟. پول شهریه دانشگاهش را ازش گرفت؟؟. بیچاره فقط از شغلش خجالت کشید .تازه دانشجو هم بود .لعنت به این دنیا که فقط پولدارها حق زندگی دارند ول فقرا خیر !!!!!!!!. این رسانه ها خیلی کثیف هستند برای اینکه مقاله هاشون خوانده شود از هر کلمه بی ربطی استفاده میکنند . مرگ بر کسی که این تیتر را نوشته .
  2
  30
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۳
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  این چه عشق و علاقه ای بود که با یه هِر آمد و با یه بِر رفت؟ البته دختره باید قبل از اینکه آشنائی بخواد به ازدواج ختم بشه باید واقعیت رو به پسره میگفت!
  0
  12
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.