تندترین سخنرانی احمدی‌نژاد علیه خامنه‌ای و وعده تحریم انتخابات

 
«مسئولان جنس خوب زده‌اند»
 
کلاب هاوس در زیتون: دوگانه احمدی‌نژاد ـ رهبر! روز گذشته ثبت نام محمود احمدی نژاد حواشی مختلفی داشت که همه آن­ها یگانه و مخصوص خودش بود. در همان ابتدای حرکتش از میدان ۷۲ نارمک به سمت وزارت کشور هوادارانش تجمع کرده بودند و او که فهمید به طور زنده حرف‌هایش در کلاب هاوس پخش می‌شود. وسط جمعیت ماسکش را در آورد و از این گفت که مسئولین واکسن امریکایی زدند و چند بار با تمسخر و خنده گفت «جنس خوب زده‌اند». چند نفری هم در میدان هفتاد دو برایش هورا کشیدند و آن­ها که در کلاب هاوس به حرف­‌هایش گوش می‌­دادند برایش میکروفون خاموش و روشن می‌­کردند.
 
تا نیمه‌های شب حجم زیادی از این اتاق‌ها به او اختصاص داشت یک اتاق در حمایتش و تعداد زیادی بر علیه‌اش شکل گرفته بود. از عبدالرضا داوری گرفته تا صادق زیباکلام و برخی اصلاح­طلبان و حامیان جنبش سبز همگی از خاطرات بدی که در دولت او داشتند گفتند. داوری که پس از چرخش‌های فراوان مدتی است از احمدی­نژاد هم چرخیده و علیه او صحبت می‌­کند از این می­گفت که احمدی نژاد از دوگانه­‌سازی ارتزاق می­‌کند. برای همین از زمان تحکیم وحدت و بحث سر اشغال سفارت آمریکا تا درگیری با شهید باکری تا دوگانه هاشمی و... برای اثبات حرف­‌هایش مثال آورد و نهایتا گفت که احمدی نژاد الان هم دنبال دوگانه سازی با نهادهای نظام و رهبری و سپاه است. عده‌­ای از مشاوران احمدی­نژاد هم از او حمایت کردند و قربان صدقه دست و پایی رفتند که از نرده‌­های وزارت کشور بالا رفت.
+76
رأی دهید
-23

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  فیل دانا - سیدنی ، استرالیا

  اینو دیگه کجای دلمون بزاریم. مرتیکه دوزاری
  5
  79
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۰
  ۴۱
  کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا

  بیشتر از ۲ دقیقه نگاه نکردم و کلا قطعش کردم.. هر دو پلاک شارع نشان داده شده در کلیپ عقیم و بی اثر است.‌‌‌. مردم هیچ حق و حقوقی به تو نمی‌دهند.. واکسنی که دریافت کرده ای امریکایی است.. نامش را حالا فایزر صدا کن و بدان...
  48
  7
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۳
  ۵۱
  پاینده ایران و ایرانی - مالمو، سوئد

  مرده شور تو میمون رو ببره,احمقی نژاد
  6
  65
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۹
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  ظاهرا شیر ننه چاوز بهش ساخته ، شجاع شده . بدبخت ملتی که رهبر اپوزیسیون اون مموتی باشه
  7
  65
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۶
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  اینا همش ترفند های این مردک دوزاریه! حالا میخواد با بدگوئی از اربابش خودشو غمخوار مردم ساده دل جا بزنه! نه به جمهوری اسلامی.
  4
  50
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۹
  ۴۵
  iranmona - لیدز، انگلستان

  قول بهتون میدهم الان همین احمقی نژاد قاتل بگه من به هر نفر دو میلیون یارانه میدهم . تمام ملت از پنج صبح تو صف رای گیری هستند . از ملتی که پنج صبح میروند اعدام کردن انسانها را تماشا میکنند هم چی چیزی بعید نیست .
  4
  33
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۲
  ۵۰
  دارا۲۰ - تهران، ایران

  قلاده این مردک بی شرف را خامنه ای برای رونق بخشیدن به نمایش مضحک خیمه شب بازی انتخابات فرمایشی باز کرده تا با عوامفریبی ویژه خودش مردم را به پای صندوق های رای فرمایشی بکشانند و برای خودشان مشروعیت بخرند
  3
  35
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۱
  ۵۳
  sabba - لندن، انگلستان
  امیدوارم که مردم بعد از 42 سال متوجه شده باشند که شرکت در انتخابات یعنی بیعت با جمهوری اسلامی است (طبق سخنان خامنه ای) و هر عنصری که تحت حمایت جمهوری اسلامی به مقامی میرسد به طور ناچار باید ان سیستم را حمایت کند.
  1
  5
  شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.