وزیر مهاجرت کانادا: به خانواده کشته‌شدگان پرواز اوکراین اقامت دائم کانادا داده می‌شود

+56
رأی دهید
-16

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  محمدرضا نام آور - ژنو، سوییس

  چه شخمی! کانادا کشور بود که تعداد خرسهای قطبی اش از آدمهاش بیشتر نبود!
  48
  11
  ‌پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۰
  ۲۲
  امیر پاور - ترونتو، کانادا
  غلط کردین شما بیشرفها ،۱۷۰ هزار مهاجر بدون مدارک هویتی و کارت مهاجرت ،در کانادا زندگی میکنند که ۹۰ هزار نفر آنها بیش از ۵ سال است که در این فریزر زندگی میکنند و فقط به دلایلی مانند تبعیض نژادی غیر مستقیم به آنها اقامت داده نمیشود و حالا دارن از آب گل آلود بهره برداری سیاسی میکنند. من به یاد کودک غرق شده سوری در سواحل ترکیه افتادم که به صورت روی ساحل افتاده و جان داده بود ،بچه ۵ ساله که مادرش هم نیز در دریا غرق شد و فقط پدر بچه نجات یافته بود .در مصاحبه با تلوزیون ترکیه با گریه گفت چون پناهندگی ما را کانادا رد کرد مجبور به این کار پر خطر شدیم .بعد سریع سفارت کانادا در ترکیه با تلوزیون ترکیه تماس گرفت و گفت ما به آن مرد پناهندگی میدهیم .دم غیرت آن مرد گرم ،او گفت چرا حالا ؟؟؟ فقط چون در دنیا بهره برداری تبلیغاتی کنید؟ در نهایت هم به سوریه بازگشت ،حالا دوباره برای تبلیغات دارند خر نعل میکنند.
  40
  49
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۶
  ۵۱
  احتراز - دورف، آلمان

  نمیخواد اقامت بدید، دزد‌های که پول ملت آوردن تو مملکتت اقامت شون بگیر
  4
  80
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۳
  ۵۱
  ferdosirani - تهران، ایران

  کانادا یک کشور فوق العاده راسیست و نژاد پرست هست، من بیش از ٣٢ سال در این کشور هست که زندگی میکنم، همیشه آنگلوفونها و فرانکوفونها حرف اول را در همه چیز میزنند، مهم نیست که شما سیتیزن بشوی یا مهاجر، فقط باید کار کنی وًمالیات بدهی و در نهایت خیلی بتوانی خودت را بالا بکشی به وزارت جایی برسی. اگر کشور خودمان دولت خوبی و یا حکومت خوبی داشتیم، فکر نکنم در تابستان هم برای تماشای مسابقات اتومبیلرانی هم به مونترال میرفتم تا پول کشورم را آنجازیا هر جای دیگری خرج کنم، ولی افسوس از حکومت و دولتی که در کشورمان پابرجاست. کانادا شده واقعاً بهشت دزدان و اختلاسگران و مافیا از چین، روسیه، ایران و ایتالیا و کلاً تمام کشورهای دیکتاتوری. بهشتی برای وارد کردن سرمایه های کشورهای صاحب حکومت دیکتاتوری. وگرنه چرا امثال خاوری را تحویل ایران نمیدهد؟!. کافی است که کسی در پرداخت مالیاتش ١٠٠٠ دلار اینور یا اونور اشتباه کند، به اندازه ای بر روی این خص فوکوس میکنند که حد ندارد، همینطور جریمه و ... ولی از اختلاسگران هیچ اطلاعی بیرون نمیدهد و حافظ منافع و جان آنان نیز هست. کلاً در همه جای دنیا همین قانون پابرجاست.
  10
  58
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۳
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان

  کانادا هم‌چهره پلید نژادپرستیشو با این کارها می خواهد صاف و صوف کند. کانادا چه از آب گل آلود ماهی می گیرد. کانادا را کرده محل پولشویی اخوندها و اغازادهایشان‌‌ان‌وقت دایه مهربانتر از مادر شده.
  4
  40
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۹
  ۳۱
  Shahin.Orel - تهران، ایران

  کانادا نمیگه بالای چشم جمهوری اسلامی ابرو هست و آدم کش باید جواب گو باشه به جاش اقامت خیرات میکنه ! عمه کسی که در این هواپیما کشته شده طبق چه دلیلی باید بره کانادا !!!
  6
  50
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۳
  ۱۰۳
  Nasrin-a - کبک، کانادا
  شما وقتی میخوایدموضوعی رو زیر سوال ببرید چرا مسئله دیگری رو نقد میکنید؟ مالیات دادن شما، نگرفتن حق اقامت شما، ورود خاوری به کانادا و حتی ضعف دولت در پیگیری این جنایت، چرا باید مانع دادن اقامت به خانواده های پرواز اکراین بشه؟ متاسفانه این برنامه مهاجرتی شامل خانواده های دانشجویان نمیشه، مگه بازماندگان این فاجعه مثل شما مالیات نمیدن؟چرا نباید در سخت ترین ایام زندگیشون یک همراه کنارشون باشه؟ مگر این همه ارعاب و شکنجه روحی بازماندگان در ایران شامل قوانین حقوق بشر برای پذیرش اقامت اونها در یک کشور دیگه نمیشه؟. بعنوان یک اقدام انسانی، این کار دولت قابل تقدیره.
  27
  11
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  اون کودک سوری توی جنگ بمباران خواست بره، بعد ازمرگش،دولت کانادا عذرخواهی کرد ازپدرش،ازدرخواست کردبیاد کانادا، اما پدرش قبول نکردگفت که جنگ تمام شد همینور خودم کردستان سوریه می مونم ،پاپ امد انجاباهاش هم ملاقات داشت اینجاخبرش بود. اما ایران که بمباران نیست برای همین به ایرانیها اقامت داده نمیشد،الویت با سوری وعراقی بخاطر جنگ.
  1
  3
  شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.