توضیح سردار سعید محمد در مورد ساعت ۷۰۰ دلاری اش

سه‌شنبه این هفته سرتیپ پاسدار سعید محمد فرمانده سابق قرارگاه خاتم الانبیاء در ستاد انتخابات وزارت کشور حضور پیدا کرده و در انتخابات ثبت نام کرد. تصاویر منتشر شده از او در هنگام نشان دادن شناسنامه خود برای ثبت نام که در آن ساعت تیسوت ۷۰۰ دلاری به دست دارد، سوژه رسانه ها شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پس از ثبت نام سردار سعید محمد، در انتخابات ریاست جمهوری، تصویری از او هنگام نشان دادن شناسنامه خود منتشر شد که ساعت تیسوت ۷۰۰ دلاری به دست داشت.

بر همین اساس، در فیلمی که از سردار محمد منتشر است درباره ساعتش توضیح داده و می گوید: آقای محمد ۱۵ میلیون تومان قیمت ساعتش است.

(خنده) گفتیم الحمدالله تا ۲۰۰ میلیارد باید بررسی شود. این ساعت هدیه بوده و برای زمانی است که قیمت دلار ۳ هزار تومان بود. یکی دو میلیون تومان ارزش داشت اما الآن را نمی دانم. اما گشتند و زمانی که چیزی پیدا نکردند حرف های عجیب و غریب می زنند.

وی افزود: این حرف ها حقانیت این مسیر را نشان می دهند. زیرا من اعتقاد دارم اگر قرار بر ایجاد تحول در کشور باشد و در مقابل مافیاها بتوانیم ایستادگی کنیم؛ به افراد پاک دست نیاز داریم. در وهله اول، افراد نباید هیچ گونه نقطه سیاهی در زندگی شان باشد تا در برابر این جریان ها بتوانند بایستند.
 
+14
رأی دهید
-94

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  محمدرضا نام آور - ژنو، سوییس

  یک حـ... دزد دیگر!
  6
  62
  ‌پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۰
  ۴۸
  Marcouk - لندن، انگلستان

  چرا همه این یه اصلاح مسئولین هر چى که قیمتى هست را هدیه گرفتن !؟؟ یا ربطش میدن به قدیم که مثلا دلار ارزون بوده ،، همتون اشغالین
  4
  72
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۲
  ۳۶
  Dorna shah - چابهار، ایران

  من نمیدونم چرا ازین هدبه ها و کادوها به من و امثال من نمیدن و فقط نصیب برادران خدوم و رحمتکش عنقلابی میشه ، ماشالا از ساعت ۷۰۰ دلاری تا برج و پنتهاس ، تازه اینا چیزیه که رسانه ای میشه ، خدا بده شانس.
  6
  65
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۴
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  سرِ دار بری سردار.
  5
  55
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۲
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  پارو، اگر از سعید محمد قول بگیری که دختر شاه و گوگوش رو عقد کنه من بهش رای میدم!
  5
  39
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۳
  ۴۱
  Afshin51 - مادرید، اسپانیا

  ایشان فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا و مجری طرح سد گتوند بودند که با میلیونها دلاری که بابت اجرای آن گرفتند و در نهایت بدلیل ساختن اشتباه سد بر روی معدن نمک آب شیرین رودخانه کارون را شور و موجب نابودی مناطق حاصلخیز و از بین رفتن آب شرب مردم منطقه گشتند و ضرر جبران ناپذیری به محیط زیست منطقه زدند و لابد این ساعت جزیی از هدایایی است که بابت خدمات خود جهت نابودی ایران زده اند .
  6
  57
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۴:۵۸
  ۳۹
  rahjoo - مازندران، ایران

  سعید ممد بچه صیغه ای پوتین هست! به قیافش نگا کنین،انگار از جنگ احد برگشته میخاد انتقامش رو از ایران بگیره.روز تقاص نزدیکه خامنه ای
  6
  51
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۲
  ۳۷
  خان بختیاری - ریو، برزیل

  لطفاً ساده نباشید .. برای افرادی مثل این حـ... که خونه های ۵۰ میلیاردی و ماشین های ۵ میلیاردی دارند , ساعت هفتصد دلاری است پول خرد حساب میشه....فقط یک نمونه از دزدی هاشون اینه که به اسم واردات یک قلم جنس مواد اولیه برای یکی از کارخانه هاشون میلیون ها دلار , دلار دولتی ۴۲۰۰ تومانی میگیرند و بعد بدون وارد کردن جنسی مستقیم همون دلار در بازار ۲۵ هزار تومان می فروشند حالا حساب کنید در یک معامله یک نفر چقدر سود میکنه
  2
  36
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۲
  ۵۰
  دارا۲۰ - تهران، ایران
  پاسدار کثیف جنایتکار
  1
  20
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۵
  ۶۲
  Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا
  ترکیب اسمش هم عربی و غیر رایج در ایران است،سعید محمد! نامهای فامیل ایرانی اینجور نیستند یا در آخر “ی” دارند یا قسمتهایی مثل “وند” و “آرا”و “پور”و ..این ترکیب دو اسم رسم عربی است که نام پدر فرد را بعد از اسم کوچکش میاورند.
  0
  7
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.