فرودگاه بین المللی رامون اسرائیل هدف موشک حماس با بُرد ۲۵۰ کیلومتر قرار گرفت

یورونیوز :جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اعلام کرد روز پنجشنبه با موشکی به برد ۲۵۰ کیلومتر فرودگاه بین‌المللی رامون در جنوب اسرائیل را هدف قرار داده است.
 
تصاویر منتشر شده در رسانه‌های عربی و اسرائیل نشانگر فرار مسافران داخل فرودگاه رامون است. گویا موشک در نزدیکی این فرودگاه فرود آمده است. حماس از خطوط هوایی بین‌المللی خواست تا پروازهای خود به مقصد اسرائیل را متوقف کنند.
 
این حمله جدید و بی‌سابقه تنها ساعاتی پس از انتقال مبدا و مقصد پروازهای بین‌المللی اسرائیل از فرودگاه بن گوریون تل آویو به فرودگاه رامون در حومه شهر ایلات انجام شد.
 
صاویر منتشر شده درشبکه‌های اجتماعی شهروندان یهودی و عرب اسرائیل حاکی از تلاش راننده یک خودرو برای حمله به تجمع یهودیان در شهر آشوب زده لد در مرکز اسرائیل است. از قرار معلوم این تلاش، بدون نتیجه و با خروج خودرو از محوطه تجمع به پایان می‌رسد.

. تونس، چین و نروژ از شورای امنیت سازمان ملل متحد خواستند تا فورا یک جلسه علنی برای بررسی دور اخیر خشونت‌ها میان اسرائیل و فلسطینی‌ها تشکیل دهد. این درخواست یک روز پس از مخالفت ایالات متحده با صدور بیانیه مورد حمایت ۱۴ عضو دیگر شورای امنیت به دبیرخانه تسلیم شده است.

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه و آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد اسرائیل و فلسطینیان را به قطع فوری حملات فرا خواندند
 
حماس همچنین می‌گوید در همین روز با پهپادهای تهاجمی به اهدافی در اسرائیل حمله کرده است.
+116
رأی دهید
-43

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  دست سالمت بشکنه گدا علی که همه شرارت ها زیر سر توست.
  50
  164
  ‌پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۷
  ۵۰
  رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا

  چه میکنه ایران، حماس رو ایران ساخته ببین یه حماس کوچولو چه جوری اسرائیل رو پیچانده تو هم. هر کسی با ما در افتاد ور افتاد. بزن زنگوله رو هههههه
  186
  70
  ‌پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۸
  ۵۲
  ramin-cph - کپنهاگ، دانمارک
  مثل ادم نمیشه با این حروی‌ها رفتار کرد، امیدوارم ارتش اسراییل این دفعه همشونو قلع و قم کنه، خصوصا سر مار که سپاهی‌های بی پدر مادرن.
  52
  67
  ‌پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۹
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. برای همینه که آرزوی زندگی در لوس آنجلس شمارو خفه کرده؟
  28
  57
  ‌پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۵
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. یه نمونه از لات مجازی های قرارگاه عمار خخ. هر چی فرمانده حماس بوده رو اسراییل کتلت کرده، بعد این یارو میگه حماس اسراییل رو پیچونده بهم.
  30
  62
  ‌پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۷
  ۶۲
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان

  تو آمریکا هم آدم نشدی حیف نون
  23
  47
  ‌پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۳
  ۴۵
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  ایران بازی هوشمندانه اش را برای دومین بار انجام داد اولین بار سال 2006 بود در آن زمان بوش عراق و افغانستان را اشغال کرده بود و ایده حمله به ایران را هم در ذهن داشت بنابراین ایران به حزب الله دستور حمله به اسرائیل را داد و جنگ 33 روزه شروع شدکه تلفات سنگینی برای اسرائیل داشت و همان جنگ باعث شد تا بوش ایده حمله به ایران را کاملا کنار بگذارد الان هم اخیرا اسرائیل کلی برای ایران کری خوانده و گفته به تاسیسات ایران حمله نظامی خواهد کرد ایران هم خواسته با حماس درس کوچکی به اسرائیل بدهد که پا را از گلیمت درازتر نکن
  53
  59
  ‌پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۶
  ۵۱
  Thailand - پاتایا، تایلند

  آقای زنگوله که رفتی لس آنجلس امریکا از اونجا سنگ آخوندهای جنایتکار رو به سینه میزنی ، اگه عاشق کشورت بودی ، اونجا چکار میکنی؟؟؟؟
  32
  54
  ‌پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۱
  ۳۱
  grizzly - برلین، آلمان
  کار اسرائیل با فلسطینی ها مثل بازی موش و گربه است که گربه نه موش رو میکشه و نه میخوره!! واسه سرگرمی نگهش میداره!! موش بدبخت خودش رو میزنه به موش مردگی تا حواس گربه پرت بشه و بتونه از موقعیت استفاده کنه و فلنگ رو ببنده ولی بلافاصله گربه پنجه اش رو میگذاره رو دم موش و بهش میگه کجا؟ باش فعلاً باهات کار دارم!
  15
  21
  ‌پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۴
  ۴۱
  Diamondave - واشینگتن دی سی، ایالات متحده امریکا
  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. برو ایران زیره سایه اقا زندگی کن . چرا اومدی بلاد کفر .....؟ .
  16
  34
  ‌پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۶
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Thailand - پاتایا، تایلند::]. آمریکا کجا بود؟ اون نشسته تو قم.
  10
  21
  ‌پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۶
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه::]. خانم “مواقع بین”، لابد عظما های ایران هوشمندی شان را از شما به ارث برده اند.
  9
  14
  ‌پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۹
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران
  [::آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه::]. اخوی این بوی کبابی که به مشامت خورده، کباب بره نیس، دارن خر داغ میکنن..اسراییل گروههای نیابتی ایران تو لبنان و فلسطین رو از یه طرف قلع و قمع میکنه، از اونطرف هم آتو داده دست جمهوری خواهان که رو بایدن فشار بیارن و مذاکرات اینها تعطیل بشه و تحریم ها شدیدتر بشه..
  12
  23
  ‌پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۱
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه::]. همیشه حدس می‌‌زدم .مرید ریش مقدس هستی‌. ولی‌ رو نمی‌‌کنید.با این جمله بازی هوشمند گانه ایران. دست خود را رو کردید. اولن بازی ایران نیست. بازی شیخ علی‌ است. اگر از قول ما ایرانی‌‌ها حرف می‌‌زنید.ما با کسی‌ دعوا نداریم. آن هم با کسی‌ که ۶۰۰۰ کیلومتر از مرز ما دور است.این امیر کبیر شما نبود.که گفت دخالت ما در لبنان و سوریه ایران را نابود کرد؟اخر به چه چیز خود می‌‌نازید. کم شما را شخم زدند در سوریه؟فردا اگر پوست شما را در سوریه کندند. اینجا زوزه نکشی، اسراهیل بچه کش. آنکه خربزه زیاد می‌‌خورد. پای لرز آن هم بایدنشیند. اگر راست می‌‌گید. برین در مرز بجنگید. مثل شغال خود را در سوراخ پنهان و موشک پرتاب. صدام هم از این کارها زیاد میکرد. گرچه معتقد اسراهیل باید پیش شما آموزش. که چگونه در عرض ۳ روز می‌‌شود ۱۵۰۰ بچه.پرستار کودک قتل عام کرد.بلد نیستند مثل شما
  12
  16
  ‌پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۰
  ۵۴
  Hatef - پاریس، فرانسه
  [::Reza9118 - شهرکرد، ایران::]. کاملا موافقم. درود بر تیزبینى شما.
  5
  11
  ‌پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۸
  ۳۹
  rahjoo - مازندران، ایران
  تصور کن یکی با یه متر قد بیاد جلو یه دومتری وایسه روزی سه نوبت تو محله اش بخابونه زیر گوشش و اون لات کوچه خلوت دم نزنه!حکایت ایران و اسرائیل هست.خامنه ای رو افقی کرده بعد چارتا موشک از گنبد رد میشه زوزه الله اکبر سر میدن.اسرائیل که همیشه نفله تون کرده و بازهم خواهد کرد!
  8
  8
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۷
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. این خانم،چنان تفسیر سیاسی.که به خبرنگاران بدون مرز می‌‌گوید. زکی. از تاگس اشپیگل آلمان تا پرودا مسکو. تایمز لندن.دنبال این. نمی‌‌شه .شما برای ما بنویسید.؟ بازی هوشمندانه ایران. خوب مستقیم بگو. آقا به قربانت ریشت. چرا دیگر اینقدر رمزی.این بازی هوشمندانه. تا کنون میلیارد‌ها دلار. سرزمین سوخته. با بیش ۸۰ درصد زیر خط فقر. بی‌ ارزش‌ترین پول .دنیا. بی‌ اعتبار‌ترین پاسپورت دنیا.و الودترین سیستم دنیا .که با منابع ملی‌ رفتار. حتا از خاک هم نگذشتند.برای ۲۰ سانتی متر خاک مناسب کشاورزی.۵ میلیون سال.لازم است.که شکل گیرد. همه را در گونی و فروختند به امارات. ۴۰ سال است.با اسراهیل ستیزی. بزگترین و کثیف‌ترین سیستم دلالی را درست کرده.‌ای کاش دست کم. غلطی می‌‌کردند. همه آن به خاطر چی‌؟ یک شیخ دیوانه می‌‌خواهد. امپراطور جهان اسلام شود. و فکر می‌‌کند. با گونی دلار قسمت کردن. می‌‌شود. ابر قدرت. دالاهی لاما می‌‌گوید. نگذار حماقت دیگران. در آرامش شما اخلال ایجاد کنند. این تفسیر گران ریش مقدس. کار را برای ما آسان نمی‌‌کنند. به نصیحت دالاهی لاما گوش دهیم
  5
  6
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۱
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. با درود. مدتهاست که در مورد خانم و کامنت هاش دقیقاً حس و برداشت شما را دارم. ایشان به گمان خود بسیار «هوشمندانه” تلاش میکند که گنجشک را رنگ کرده به نام قناری به خواننده قالب کند. شاید در مسکو مردم آنقدر ساده باشند که راحت فریب بخورند اما این ترفند های قدیمی ک گ ب بین ایرانی ها نخ نما شده و بی اثر.
  4
  6
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.