سایه بابک زنجانی در انتخابات ۱۴۰۰

به گزارش خبرآنلاین، یک کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: برای بهبود تدریجی مناسبات توسعه اقتصادی ایران و کمک به تحقق استقلال اقتصادی با شعار «اقتصاد بدون ربا» در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ حاضر شدم.
 
رستم قاسمی روز چهارشنبه در حاشیه دومین روز نام نویسی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در تالار وزارت کشور در جمع خبرنگاران گفت: امروز حال اقتصاد خوب نیست بخش زیادی از مردم زیر خط فقر هستند و به نظرم وقت شعار‌های «می‌شود باید بشود» گذشته است.
 
رستم قاسمی خود را سرباز کوچک وطن، نوکر مردم و با تجربه طولانی در حوزه آبادانی کشور و بخش‌های صنعت معدن مسکن انرژی کشاورزی معرفی کرد و گفت: اساس آبادانی می‌تواند اقتصاد کشور باشد و در شرایطی که تحریم‌کنندگان که تحریم‌های فلج کننده علیه ایران اعمال کرده‌اند با بی اثر کردن تحریم‌ها پس از صد سال از تولید نفت به عنوان وارد کننده فرآورده‌های نفتی بودیم به صادر کننده تبدیل شده‌ایم.
 
قاسمی با اشاره به حکمرانی در حوزه اقتصادی، اولین گام را تلاش درباره حل مسائل و مشکلات معیشتی مردم و عدالت در هدفمندی یارانه‌ها عنوان و اظهار کرد: این اقدام را بعد از سال‌ها به طور ریل گذاری اقتصاد کشور انجام می‌دهیم.
 
این داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حل مشکلات ازدواج جوانان، مسکن و کار و تقویت شاخص‌های فرهنگی کشور به ویژه تقویت فرهنگ کار و تلاش را عمده مسائل اجتماعی و فرهنگی دانست و گفت: راجع به حکمرانی در حوزه سیاسی باید بگویم این جانب در زمان مسئولیت هم به کشور‌های مختلف سفر کرده بودم و با مقامات آن کشور مذاکرات اقتصادی داشتم و گام اول من تحکیم روابط به ویژه با کشور‌های همسایه است.
 
او اظهار کرد: در گام دوم روابط با همه کشور‌های دنیا به ویژه کشور‌های همسو جز رژیم صهیونیستی را مدنظر دارم.
 
وی درباره اینکه پرونده امیر خسرو آریا و بابک زنجانی به نام شما در دادگاه قید شده است و با این وجود امیدوار به تایید صلاحیت از سوی شورای نگهبان هستید، گفت: پرونده بابک زنجانی یک متر ارتفاع دارد که ۲۵ دادگاه علنی برگزار شد و اگر یک متهم از آن پرونده کارمند نفت باشد من پاسخ می‌دهم.
 
این داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری درباره علت حضور شخص احمدی‌نژاد و وزرای ایشان در این دوره از انتخابات و آیا قرار است ائتلافی ایجاد شود، گفت: حضور وزرای احمدی‌نژاد نشانگر توانمندی دولت احمدی‌نژاد بود و می‌خواهند توانمندی خود را در معرض دید عموم قرار دهند.
 
وی درباره پالایشگاه خلیج فارس، گفت: وقتی در قرارگاه خاتم بودم اواخر مسئولیتم در این دوره، پالایشگاه ستاره را اجرا کردیم و وقتی مسئولیت وزارت نفت را برعهده داشتم با حدود ۷۰ درصد پیشرفت به دولت یازدهم تحویل داده ایم.
+8
رأی دهید
-56

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۷
  megaman - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  برای انتخابات رژیم تمام فن هاشو رو کرده همه قشر مردم بتونه بکشه پایی صندق. از یک ور حمله به فلسطین فاز کودک کشی بیگناه کشی همراه با موشک های و پولی که فرستاده به حماس . از یک ور احمدی نجات . از یک ور فاز نامردهای اقتصادی . اقا و خانوم رای ندید اخرین ریاست جمهوری رژیم اخوندی خواهد بود بشرطی مردم رای ندهند غرب باید ببنید اینا دیگه نمیتونند تا جای رهبر جدید ایران جدید باز بشه . به امید ایرانی صلح طلب و پیشرفته
  3
  44
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.