عکس روز : ادبیات «لاتی وار» سایت اصولگرای مشرق جنجال به پا کرد

+80
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  اقا رو، وقتی ادبیات رئیس جمهور و وزرا ما را نگاه کنی این جمله مال استاد دانشگاه همون رژیم میتونه باشه
  4
  109
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۲
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  حالا شما امروز باید اخبار ساعت ۱۴ شبکه یک صدا و سیمای میلی رو میدیدید که مجری خبر وقتی داشت اخبار مربوط به فلسطین و اسراییل رو میخوند، فقط کم مونده بود فحش ناموسی به اسراییل بده، خداوکیلی خیلی طنز بود، کلی خندیدیم..
  9
  78
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۴
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  کمان، در این مورد هوهو نمیکنی؟
  3
  42
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۹
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  یک آقا حدود ۲۰۰ سال پیش بود. یک تز داد . راجع به جهان کمنیستی. اسمش مارکس و یکی‌ از تز‌ها او درست در نیامد. هیچ ملتی مثل ایران چوپ این تز را نخورد.ولی‌ اگر منصف باشیم. یک جمله هم نوشت. که دست کم در مورد سپاه.و بسیج آخوند تا به امروز. می‌‌شود گفت. صد در صد درست. گفت. به جز طبقه کارگر و سرمایه دار. یک گرو دیگر هستند. به نام لمپن. که در تولید نقشی‌ ندارند. یک گرو فاسد. با اخلاق فاسد.بی‌ تربیت.که از طریق گداهی. واسطه گری. کلاه برداری.چاپلوسی زندگی‌. آشنا به نظر شما نمی‌‌یاند.؟ چند تا توی همین سایت داریم. تنها فرقی که با لمپن مارکس دارند. یک ابن در جلو. مثال ابن لپمن ابن پاور. همه صف ابسته جلو اقاشون.کدام بهتر می‌‌تواند. شپش ریش آقا را شکار و در دهان؟ اگر زنده بود. خوشحال می‌‌شد. دست کم در مورد لمپن تز من درست بود. این ادبیات خبر نگار ما.
  9
  42
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۵
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  . فقط در عرض ۳ سال گذشته اسراهیل بیش ۳ هزار بر به این اه در سوریه حمله کرده. بیش از ۶۰۰۰ سپاه شخم زده. یک بار قادر نبودند جواب دهند. آمار خودشان است. هیچ آسانتر از خود فریبی نیست،اگر کسی‌ یک اتفاق را از درست به خودش تلقین می‌‌کند. برای او این اتفاق درست است.حالا شما یک میلیون دلیل. بیاور. خود فریبی در نزد ما ۴۲ سال است. که ادامه دارد.خود فریبی در تمامی‌ ارگان دولت امام زمان. حتا از دروغ گفتن به ملت هم. قویتر است. می‌‌دانید.چرا این‌ها اینقدر فریبکار .دروغ و چاپلوس هستند ؟ کسی‌ که به همین راحتی‌ خودش را فریب می‌‌دهد.انتظار چگونه .در مقابل طرف مقابل رفتار کند.جرثومه فساد بشری از اقاشون گرفته. تا توله بسیجی‌ کوچک و بزرگ تا روزنامه این ها
  8
  32
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۹
  ۲۲
  امیر پاور - ترونتو، کانادا
  Zardusht فرانکفورت ،آلمان. شما این ارقام را از کجات درآوردی ؟ ۶هزار بار ۶ هزار سرباز ایرانی ... این اراجیف زاییده تخیل شماست یا چی؟؟ از عوارض بد مواد صنعتی توهم زا بودنش هستش ،شما برو سنتی بزن که حداقل آروم باشی و متوهم نشی دوست عزیز .فعلا که اسرائیل تا همین حالا که این کامنت رو مینویسم سوراخ سوراخ شده مثل آب کش .
  11
  4
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۷
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  از اینهاتوی ایرانیها زیادن چه توی اصولگرا،چه اصلاح طلب،چه ضدانقلاب چه انقلابی،چه داخل ،چه خارج، چه بیسواد فحش میده چه پرفسور که سندشما خلاف گفته شون باشه بلوک میکنه تانتونی حرف بزنی وساکت بشی. این همه لات
  3
  1
  ‌پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.