مشاور پیشین احمدی نژاد : من شخصا خبر «دروغ» دیدار محمد خاتمی و جورج سورس را جعل کردم

سایت رویداد 24 :مشاور رسانه‌ای پیشین رییس جمهور سابق کشورمان از جعلی بودن خبر دیدار سید محمد خاتمی با جرج سورس پرده برداشت.

 عبدالرضا داوری، مشاور رسانه‌ای سابق احمدی‌نژاد، به مناسبت بازنشر یکی از سرمقاله‌های قدیمی خود در روزنامه کیهان، پرده از نام مستعار خود برداشته و گفت که یادداشت‌هایی که در آن‌ها «کد امنیتی» داده شده است با نام مستعار منتشر می‌شوند.

وی همچنین تاکید کرد خبر جعلی دیدار سید محمد خاتمی و جرج سورس را خودش شخصا ساخته است.داوری ادامه داد: یادم رفته بود که مدتی سرمقاله نویس کیهان بودم کنار دست آقای حسین شریعتمداری. در آن دوره غالبا یادداشت هایم را به خصوص در سرمقاله کیهان با نام اصلیم یعنی عبدالرضا داوری منتشر می‌کردند، اما گاهی اوقات که یادداشتم حاوی کد‌های امنیتی بود آقای شریعتمداری یک اسم مستعار برایم انتخاب کرده بود: «دکتر علیرضا حیدری». مانند سایر دوستان یادداشت نویس که هر یک نام مستعاری داشتند که داستان مفصلی دارد و اگر عمری بود در آینده بازگویش می‌کنم.
 منبع: روزگار
+7
رأی دهید
-22

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا

  هو بسم الله، تا پایان ماه مبارک رمضان، ابواب آسمانها بر روی محمود احمدی نژاد ملعون معدوم، آقای ابراهیم رئیسی به قصد ریاست جمهوری، کثیف وزیر خارجه ملعون معدوم و ناتوان از تغذیه صورت مثالی حاج اسماعیل دولابی، ناحسن نافریدون ضحاک ملعون معدوم و کلیه اذنابش بسته است و هیچ تکنیک و تاکتیکی برای گشایشش مثمر ثمر نخواهد بود. ..
  61
  7
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸
  ۴۱
  کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا

  خطاب به شمعون خانی یا اصطلاحا شمخانی. گره دادنت به صهیونیست ها را دیدیم در قالب بیانیه امروزت. خوب حواسمان جمع است. تو و رفقای جودیت بدانید که: تارهای عنکبوت به هیچ عنوان قابل ترمیم نیست و دربهای آسمانها بسته است. گنبد پشمکین و فلاخن نداوود و سامانه فسسس از کار خواهند افتاد. .
  60
  8
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۴
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  مگر این ها جز جعل و دروغ و تقیه کار دیگری هم بلد هستند؟
  3
  44
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۱
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  اقای داوری، من از ابتدای انقلاب شاهد این جعلیات اسلامی بودم،بارها نوشته های روزنامه جات از قول مثلا انجمن اسلامی فلان اداره ......اصلا ان اداره انجمنی نداشت،پایه های ج.ا از ابتدا بر روی دروغ و جعلیات و خرافات بنا شده است
  7
  41
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۸
  ۳۰
  فدای خودم - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  کمان ۴۴، دوست عزیز از کامنتهای تو همیشه فکر میکردم هوادار این رژیم هستی و از همه گاوها و گوساله هاش هم هواداری میکونی ولی حالا متوجه شدوم تو فقط کلیت این رژیم را دوست داری ولی فکر میکونی که بعضی از افراد درش کرم هستند ولی با عرض معذرت باید بهت بگم این نظام کلا از ریشه خراب هست و هر کی داخلش بره هم یا خراب و فاسد هست و یا خراب و فاسد میشه .
  2
  37
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۲
  ۴۱
  Afshin51 - مادرید، اسپانیا

  [::کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا::]. ظاهراً بخاطر رفیق بد و ساقی خوب کارت بدجور بیخ پیدا کرده و بوی حلوات میاد بنظرم تا جنس بعدی رو دود نکردی وصیت کن ناکام از دست نری ،این هم کیشت هم که رسماً داره میگه سر تا پای حکومت و جرایدشان دروغ و پدر سوخته بازیه بنظرم ساقیت را به ایشان هم معرفی کن یک به یک از شر همگیتون راحت شیم.
  6
  42
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۸
  ۴۱
  محمدرضا نام آور - ژنو، سوییس

  فساد، دروغ، کثافت، دزدی، اعدام و بیشرفی تا ریشه های اون مملکت نفوذ کرده است و دیگه بحث فقط دولت کثیف نیست، مردمی که در دولت کثافت رشد کنند هم کثافت میشوند.
  2
  32
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۱
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  پس خاک توی سر کچلت!
  5
  28
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۹
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  توجه کنید اینا میخوان مردم ایران رو به زور به بهشت ببرند. خودشون سرتاپا لجن و دروغ هستند بعد چطور میخواد عاقایی که اینطوری به لجن دروغ که بزرگترین گناهان هستش خودش که هیچ مردم رو به بهشت هدایت کنه؟ حکومت اسلامی از نوع ولایت فقیه و غیر ولایت فقیه همش فساد و دروغ و ریا و ظاهر سازی هستش.
  4
  9
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.