فینال لیگ قهرمانان اروپا؛ در المپیک آتاتورک استانبول یا در ومبلی لندن؟

العربیه :دیدار حساس نهایی لیگ قهرمانان اروپا که قرار بود بین دو تیم منچستر سیتی و چلسی در روز ۲۹ می در ورزشگاه المپیک آتاتورک برگزار شود، در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت.

اتحادیه فوتبال اروپا «یوفا»، در نشستی که قرار است در روز چهارشنبه ۱۲ می ۲۰۲۱ برگزار شود تصمیم خود را برای انتقال فینال لیگ قهرمانان اروپا به کشور بریتانیا را مورد بررسی قرار خواهد داد. دلیل برگزاری این جلسه قرار گرفتن کشور ترکیه در فهرست قرمز مسافرتی دولت بریتانیا به دلیل شیوع موج جدید ویروس کرونا در این کشور است که برگزاری این دیدار در استانبول را در هاله‌ای از ابهام قرار داده است زیرا این تصمیم سفر هواداران بریتانیایی به استانبول را غیرممکن کرده است.

ورزشگاه ومبلی به عنوان گزینه جایگزین ورزشگاه آتاتورک معرفی شده و مایکل گوو معاون نخست وزیر بریتانیا از برگزاری مذاکرات حساس و سرنوشت‌ساز خبر داده است.

گوو در گفت‌وگویی‌ با «بی‌بی‌سی اسپورت» عنوان کرد: «در حال حاضر مذاکرات حساس و سرنوشت‌سازی در جریان است. همکار من اولیور داودن وزیر فرهنگ و ورزش، هم اکنون در حال مذاکره با «یوفا» است و من قصد ندارم روی این مذاکرات تاثیر بگذارم اما اطمینان دارم که هواداران در بریتانیا مشتاقانه دوست دارند که در اینجا نظاره‌گر فینال باشند.»

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در خصوص برگزاری این دیدار در اسکاتلند تاکید کرد: «برای دولت بریتانیا هیچ اهمیتی ندارد که این بازی در گلاسکو یا لندن برگزار شود.
+2
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان
  آنقدر این ترکهای حقه باز دروغ گفتند و آمار مبتلا به کرونا را وقتی واکسن می خواستند بالا بردند‌و زمانی که فصل توریست بود دروغکی پارسال پایین آوردند که امسال زرتی رفتن از اول تو‌لیست قرمز . الان که فصل توریست دارد شروع می شود معجزه شده و روزی ۵۰۰۰ تا ۵۰۰۰ تا پایین می آیند . حقه بازها.
  1
  4
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.