سلمانی پاکستانی با ساطور و چکش موی سر مشتری ها را اصلاح می کند

یورونیوز :علی عباس، سلمانی پاکستانی که در شهر لاهور مغازه دارد با ابداع سبک خاص خود برای اصلاح موی سر مردان و زنان چنان شناخته شده که با وجود ترسناک بودن استفاده او از ساطور و چکش، مشترهای زیادی هر روز به مغازه او سرازیر می‌شوند.

او به خبرگزاری فرانسه گفته که به دنبال راهی برای جلب بیشتر مشتری بوده و به همین دلیل این سبک اصلاح را ابتدا بر روی موهای مصنوعی امتحان کرده و سپس آن را به طور معمول به کار گرفته است.

آقای عباس در ازای هر اصلاح به سبک سنتی با استفاده از قیچی هزار روپیه می‌گیرد اما از مشتری‌های علاقمند به سبک ساطوری دو هزار رویپه(۱۳ دلار) دریافت می‌کند. او از این که مشتری‌های زن زیادی را جذب کرده، خوشحال است و می‌گوید:«برای هر اصلاح زنانه با استفاده از ساطور ۵۰۰ روپیه بیشتر از مردان می‌گیرم.»

شهرت سبک جدید پیرایش، آقای عباس را به چهره برنامه‌های تلویزیونی و عکاسی‌های مد بدل کرده است.
+42
رأی دهید
-54

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  در صدر اسلام هم همینطور بود. علی پس از آنکه اسلام آورد مدتی به همین کار مشغول بود. منتهی کار را راحت کرده بود و از گردن به بالا همه چیز را قطع میکرد که مشتری تا ابد خیالش از سلمانی رفتن راحت شود!
  7
  59
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۱
  ۴۱
  Afshin51 - مادرید، اسپانیا

  ایشون کلاً کاراش برعکسه مثلاً اگه قصاب بود با سشوار میخواست گوسفند ذبح کنه یا اگه جراح بود با میخ طویله بخیه میکرد درست مثل پسر عموی هندیش عمام خمینی که مثلاً روحانی و عارف و رحمان و رحیم باید میبود اما روی دراکولا و هیتلر و چنگیز را سفید کرد
  4
  30
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۱
  ۴۸
  malek khorshid - روتردام، هلند

  اخه این دلقک بازی‌ها برای چیه؟ مگه قیچی رو درست نکردن برای راحتی کار و بریدن اجسام و غیره. چه کاریه اخه؟ با آتش و ساطور و . به نظر من خیلی هم مسخره است. فقط جلب توجه و دراوردن بیشتر پول.
  2
  32
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۰
  ۵۹
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان
  دریل هم استفاده می‌کرد بهتر نتیجه میداد!
  0
  5
  ‌پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۴
  ۱۰۴
  millionaire - منچستر، انگلستان
  مردک پکی ابله
  0
  5
  ‌پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.