افشاگری «ساناز» زن صیغه ای محسن هاشمی در مورد نحوه آشنایی و رابطه اش با وی

برترین‌ها: شب گذشته در کلاب‌هاوس اتفاقات عجیبی علیه محسن هاشمی رخ داد؛ در یک «روم» فردی موسوم به «ساناز» با نام واقعی «ف».«ف»، ادعاهایی را مطرح کرد که البته پیش از این هم به شکلی محدودتر منتشر شده بود. در هفته‌های گذشته فایلی صوتی منتشر شد که محسن هاشمی در آن به همسر خود درباره رابطه با یک زن توضیح می‌داد.
«ساناز» این بار با این ادعا که عاشق محسن هاشمی است و مدت‌ها با او رابطه داشته، به شبکه اجتماعی کلاب‌هاوس آمده بود تا ادعاها و اتهامات خود را با ذکر جزییاتی حیرت‌انگیز مطرح کند. او که می‌گفت از این ارتباط مستمر فیلم و صوت بسیاری تهیه کرده و بابت آن به قوه قضاییه هم شکایت برده، با حمایت افراد دیگری از فعالان فضای مجازی موجی را علیه رییس شورای شهر تهران ایجاد کرد.

این هجمه با واکنش تعداد از حامیان محسن هاشمی و فعالان سیاسی مواجه شد که معتقد بودند اتهامات برای ناکار کردن آقای هاشمی طراحی شده که قصد کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری را دارد. همزمانی این ادعاها با انتشار گزارش افشاگرانه شورای شهر تهران علیه شهرداری دوران قالیباف هم از دیگر نکاتی بود که درباره آن صحبت زیادی مطرح شد.

درباره زن مدعی، موسوم به «ساناز» هم گفته شد که او مدت‌ها پیش شکایتی در دادسرا تنظیم کرده که حکمی برای آن صادر نشده و مشمول مرور زمان شده است و اتهاماتش قابل اتکا نیست. یکی از روزنامه‌نگاران نزدیک به خانواده هاشمی همچنین مدعی شد که در روزهای گذشته از این خانواده 250 میلیون تومان باج خواسته شده است تا این زن از حضور در شبکه‌های اجتماعی و طرح ادعاهایش خودداری کند. نکته قابل توجه این بود که «ساناز» در میانه صحبت‌ها، اتاق موردنظر برای طرح اتهاماتش را ترک کرد و با تغییر نام اکانت به «مهدی محمودی» در «روم»ی که به ادعاهای او پاسخ می‌دادند و علیه او و جریانش شکل گرفته بود حاضر شد. شنیده می‌شود که «ساناز» مدارک خود را به شورای نگهبان هم ارائه کرده است. به نظر می‌رسد با نزدیک شدن به زمان انتخابات باید منتظر جریان‌های رسانه‌ای مشابه باشیم و ممکن است نامزدها برای تخریب یکدیگر از هر ترفند و بی‌اخلاقی ممکن استفاده کنند.
+148
رأی دهید
-26

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  rahjoo - مازندران، ایران

  از نوع صدا و تن صدای این زن مشخصه که چقدر شیطان صفته!هر چند اون محسن هاشمی هم یکی هست لنگه همین عفریته!اما تا قضیه فساد قالیباف دوباره تو شهرداری اوج گرفت ساناز اومد برا شانتاژ.یکی از یکی کثیف تر
  9
  186
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۰
  ۴۵
  تحت تعقیب وزارت - لندن، انگلستان

  ببین خانم پرستو !!! نمی گم محسن هاشمی پاک و خوبه درسته اونم یک لجن و یک خوک زاده هست اما خود تو هم دست کمی از یک روسپی نداری اون هم از نوع تن و شرافت فروش هر دو باهم چون روسپی فقط تن فروشی می کنه اما تو با پرستو شدن و همکاری با لایه های مخفی نطام شرافت فروشی هم کردی .
  7
  189
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۱
  ۵۷
  Amir Sayeh - هامبورگ، آلمان

  خود این حضرات از نقطه ضف های خودشان خبر دارند و برای همین است که طی سناریوهای شناخته شده, برای همدیگر تله میگذارند و جالبتر که همیشه در این 40 سال گذشته مشت هم را باز میکنند و یادبگیر هم نیستند و نخواهند شد. نه خود رفسنجانی چاره نجات ایران بود و نه فرزندان او.
  4
  129
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۹
  ۴۸
  Marcouk - لندن، انگلستان

  با یاسر رفسنجانى بودى ، سال ١٣٩٣ ویلا شمال ، بین نوشهر و چالوس ،
  6
  73
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۲
  ۴۱
  کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا

  فقط ۳ دقیقه گوش دادم و کلا قطعش کردم. داستان چیه؟ جلب توجه میلیونها نفر، اطلاق عبارت (حکم)، اتصال او به نور اسم (الحاکم)، آماده کردن زمینه برای به حکومت رسیدن طائفه هاشمی. یک تکنیک قدیمی و شکست خورده فراماسونری. اما نتیجه: هو بسم الله، ناکام و عقیم شده و شکست می‌خورند. ...
  76
  23
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۱
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  اینا همه از بابت سفتی شلوار مشگل دارند، همشون هم از خاله پرستو و فک و فامیلاشون پشت پا میخورند ولی .....یاد نمیگیرند و اولاد های نا خلف خودشون را میفرستند سیدنی و دانمارک که بیان کامنت های چرت بدن .
  7
  80
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.