شریک زندگی همجنس‌گرای کشته شده اهوازی: قرار بود امروز علیرضا را در استانبول همراهی کنم

عقیل عبیات، کنشگر حقوق دگرباشان جنسی و شریک زندگی علیرضا در گفت‌وگو با ایران اینترنشنال: قرار بود امروز علیرضا را در استانبول همراهی کنم.
+119
رأی دهید
-19

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  روانت شاد جوان. مستوجب قتل به دست نزدیکانت نبودی. این دین منفور چشم پدر و برادرانت را کور کرده بود. آسوده بخواب.
  31
  172
  یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۲۱
  ۴۱
  کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا

  سبکبال، این شریک زندگی که میگن، این منظورشون زن هست یا شوهر؟؟؟ بعد اینکه منظور از کنشگر چیه؟؟؟ بعد این همجنسگرا ها ، فقط گرایش دارند یا گرایش منجر به بازی؟؟؟ چون خیلی پیگیر سعید طوسی هستی معلومه اطلاعات خوبی داری!!!
  189
  25
  یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۶
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا::]. اگر خیلی علاقه داری که خاطرات دوران طلبگی برات تداعی بشه سری به حوزه بزن. در ضمن تا جایی که من اطلاع دارم روابط بین همجنسگرا ها کاملا با روابطی که درحوزه علمیه بخاطر ترقی مدارج بر قرار هست متفاوته. اگر سری هم به کامنت های سابقت بزنی که قربان صدقه من پیرمرد شصت ساله میرفتی بد نیست! درست گفتند که ترک عادت موجب مرض است، اما عزیز جان من که آیت الله نیستم که بتونم در ازای ارادت تو عمامه بهت بدم. اگر وجودت به ....افتاده فکر دیگری به حال خودت کن.
  14
  101
  یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۴
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران

  این نشونه تعصبه،ایرانیها ممکنه که به اخوند هم فحش بده اما هنوز متعصب هست،میگه غیرت،اون تعصب با فکر و مطالعه تغییر می کنه، از همون اول هم که اسلام رو پذیرفتن بخاطر این بود که با تعصب وغیرتشون جور در می امد. خارجیها ممکنه که فوبیابه لزبین و گی داشته باشن اما نمی کشن چون تعصب روتحمل نمی کنن
  9
  52
  یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  این را بغل طوسی نزار.با هم فرق دارند. طوسی .یعنی‌ سوره بقره. "سوره گاو" یاد می‌‌دهد. بعد باید قمبل کنی‌. چه بخوای چه نخوای. بی‌ دلایل نیست.که همه اینقدر مریض روانی‌ هستید. اون هم که روانی‌ نبود. و شکایت کرد. آقات گفت. نه طوسی قاری محبوب من است. حالا برو از آقات بپرس. این چه حکایتی است. که طوسی قاری محبوب است. چه سری پشت آن پنهان شده. فرق داره. که یکی‌ تمایل دارد. و به اختیار خود. ولی‌ یکی‌ بسیجی‌ است. می‌‌رود. پیش آخوند. و آخوند می‌‌گوید. کرنا دارم. آخوند می‌‌گوید. روغن بنفشه برای دو کار مصرف می‌‌شود. اولی‌ کرنا،دومی‌ را خودت حدس بزن. نتیجه اینجا حرف مفت می‌‌زنی‌.بی‌ نهایت.انیشتن در مورد کسانی‌ مثل شما گفت. دو چیز در جهان بی‌ نهایت است. اولی‌ کهکشان .دومی‌ حماقت.البته در مورد اولی‌ زیاد قبول ندارم. ممکن است اشتباه کرده باشم. اگر امروز زنده بود. به یقین جایزه دوم نوبل را می‌‌برد. دومی‌ را کاملا حق داشت.فرمول انرژی E = mc² جایزه اول را آورد. فرمول جدید H=((H+S+S+(TB)8)) .حماقت=حوزه+سید+صیغه پرانتز باز طوله بسیجی‌ به توان ۸ پرانتز بسته.
  11
  46
  یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۷
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  تو رژیم جعلی جمهوری اسلامی فقط خامنه ای و سعید طوسی میتونن شریک زندگی هم باشن، غیر از این همه محکوم به مرگ هستن..
  10
  67
  یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۹
  ۴۱
  کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. گویا شما تا عمقش اطلاع داری، شکسته میفرمایی..
  50
  11
  یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۱
  ۴۱
  دیارکو - قره تپه، آذربایجان

  پس این عوضی مقصر اصلی است
  36
  15
  یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۴
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا::]. نه از عمقش اطلاع ندارد. فقط ایرج میرزا را خوانده.بر خلاف شما که رساله آقا را خواندی. و سرت کلاه رفت. به شما وعده غلام بچه. در بهشت و اخرت. ولی‌ خود آخوند ها.غلام بچه در روی زمین می‌‌خواهند. فقط ترحم برای شما ؟ در حقیقت نباید ترحم برای شما داشت. بیشتر باید شرم از خود. که چگونه شما تا این گونه حقیر شده. در ایران بسیج زده .پر از احمق است. دلیلی‌ برای،از ته دل خندیدن. ولی‌ چه باید کرد. اگر بخندیم و ترحم به شما نداشته باشیم. پس فرق ما با شما چیست ؟ دیگران را نمی‌‌دانم. ولی‌ برای بنده. یک میمون لخت این همه ترحم ایجاد نکرد. در مقابل میمونی. که لباس بسیج بر تن. تفنگی بر دوش. و شپش ریش مقدس را با دو انگشت می‌‌گیرد و بر دهان.
  8
  27
  یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۲
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::کمان ۴۴ - سیدنی، استرالیا::]. اطلاعات من یقیناً از شما که بشکه ها را جابجا میکنی بیشتر نیست.
  4
  21
  یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۱
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::دیارکو - قره تپه، آذربایجان::] نه بزرگوار! اون عوضی مقصر نیستش. شما مقصرین که واقعیت های جامعه و انسانها رو درک نمیکنی و عوضی می بینی. شما تقصیر داری که هیچ تلاشی نمیکنی تا از عوضی بودن در بیایی. باورکن آرزوی من اینه چه خوب بود کم‌ تر عوضی فکر میکردی.
  9
  26
  یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۵
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::دیارکو - قره تپه، آذربایجان::]. کافی‌ کمی تفکر. انگار در همه ما یک آخوند. کوچولو پنهان. همه ما در شکم مادر. هم هم کورمزوم مردانه و زنانه داریم. ۲۰ درصد شما زن است. باور نداری پیراهن خود را در در بیار و جلو آینه. هرگز از خود پرسیدی. یک مرد چه نیازی به پستان دارد،؟ این پستان مرد برای چه لازم است.؟ خوردن. نوشیدن. نفس کشیدن. ؟ از ماه دوم یک کرمزوم بر دیگری قلبه و جنسیت ما شکل می‌‌گیرد.بعضی‌ فقط جهش است. پیکر مردانه. ولی‌ تعداد کرمزوم‌ها زنانه بیشتر است. نه مریضی است.نه کثیف هستند. نه به قول شما اوبی.مثل من و شما هستند. پاکترین. با شخصیت ترین. قوم در اروپا هستند.اکثریت در کار سوسیال هستند. یا در NGU کار می‌‌کنند. اکثریت با سیاست دولت خود در مقابل جهان سوم مخالف. یا در کار محیط زیست هستند. یا در پزشگ‌ها بدون مرز. یا در کشور‌ها جنگ زده. و کمک به مردم. اگر همجنس باز را با شیخ علی‌ مقایسه .مثل مقایسه هیتلر با گاندی می‌‌باشد. کدام گاندی کدام هیتلر .خودت حدث بزن
  7
  20
  یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۷
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  رفیق: چرا دنبال درد سر میگردی؟ این طفلکی « دیارکو» چه میدونه کروموزوم چییه؟ لابد فکر میکنه کروموزوم یکنوع دمپایی پلاستیکیه. بعداً آدرس مغازه رو ازت میخاد تا بره آنلاین دمپایی ها رو بخره.
  9
  20
  یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۲
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  عجیبه که آخوندها به بشکه میروند و طوسی هم همجنسگرا هست و خامنه ای در حمام منصوری بله و اینا ولی برای مردم حرام است و حکمش قتل است
  2
  12
  دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.