پسر بچه ۴ ساله، بیش از دوهزار دلار بستنی یخی از سایت آمازون سفارش داد

 بهتر است کودک خود را با وسایل ارتباط جمعی تنها نگذاریدبرای مادری که پسر چهار ساله‌اش در سایت آمازون بیش از دو هزار دلار بستنی یخی باب اسفنجی شلوار مکعبی خریده، گلریزانی مجازی به راه افتاده است.

این کودک که نوح نام دارد، از هواداران این شخصیت کارتونی است و ۵۱ جعبه بستنی یخی باب اسفنجی خریده و به آدرس خانه خاله‌اش در شهر بروکلین ایالت نیویورک فرستاده است.

کیتی شلاس، یکی از دوستان این خانواده، روز دوشنبه سوم مه، در پستی اینستاگرامی نوشت ۹۱۸ بستنی یخی از آمازون دریافت کرده‌اند که قیمت آن‌ها، دو هزار و ۶۱۸ دلار و ۸۵ سنت بوده است.

خانم شلاس نوشت: «هرچند که این ماجرا واقعا بانمک است اما جنیفر برایانت، مادر نوح، دانشجوی مددکاری اجتماعی در دانشگاه نیویورک (ما در درس سیاست‌گذاری ۱ همکلاسی هستیم)، واقعا نمی‌تواند از پس هزینه این خرید برآید.»
خانم شلاس که برای این خانواده یک کارزار جمع‌آوری کمک مالی در سایت «گو فاندمی» به راه انداخته، افزوده است: «خانم برایانت مادر سه پسر است و اگر بتواند از پس این هزینه برآید، علاوه بر این با بازپرداخت وام دانشجویی و سایر مخارج خانواده هم مواجه است.»

بعد از این درخواست، بیش از سه هزار و ۷۰۰  دلار برای مادر نواح در سایت گوفاندمی جمع شد و این رقم در حال افزایش است.

خانم برایانت درباره این اقدام نوشت: «خیلی از شما برای سخاوت و حمایت خیره‌کننده‌تان سپاسگزارم. از آنجا که نوح به بیماری اوتیسم مبتلا است تمام هدایای مالی در آینده صرف آموزش و سایر نیازهای او خواهد شد. ما واقعا نمی‌توانیم به اندازه کافی از شما تشکر کنیم.»

در اینستاگرام هم تعدادی از کاربران به این داستان خانم شلاس واکنش نشان دادند. یکی از کاربران نوشت: «این واقعا بامزه‌ترین چیزی است که دیده‌ام. مطمئنم که آن‌ها به زودی از پس این مشکل برمی‌آیند و در همین حال پسرک انبار قابل توجهی از بستنی یخی خواهد داشت. این بستنی، همیشه بستنی محبوب من در بستنی‌فروشی‌های سیار بود.»

کاربر دیگری افزود: «او احتمالا بانمک‌ترین موجود روی کره زمین است.» بسیاری از شرکت آمازون خواسته‌اند وجه پرداختی برای خرید بستنی‌های یخی را به خانم برایانت برگرداند.

ایندیپندنت با آمازون برای اظهارنظر در این باره تماس گرفته است.
+7
رأی دهید
-6

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.